2

Zatrzymajcie tę maszynę, LM nasza

3

Siedzę sobie u rodziców leci Eurosport, jakieś typy z paletkom, grają w Melbourne a tam... 3 w nocy, grubo

1

@Cvzx no tak, dużo się różnią, myślisz skąd taka różnica w cenie

0

@draxidox nie wiem, ale może to że to są niebotyczne kwoty?

0

@Emhyr ciekawe jak z grą na przedpolu

2

@norbi77 jak obrona jest na linii połowy to spokojnie mógł stać na 20 metrze, ter Stegen często tak robi, wtedy nie byłoby tych dwóch bramek

0

@Mario96w no mam catering więc dieta chyba lepsza niż przeciętnego zjadacza chleba, chociaż mało tam warzyw i owoców (ale staram się dorzucac) nooo czasem biorę białko po silce ale np po treningu piłki nie, bo jest "ciężkie" a taka dawka BCAA/EAA cytrusowego wchodzi jak złoto

0

@tbas @Mario96w a EAA? tam podobno jest 9 aminokwasów i taka ilość już zapewni syntezę białka
Edit: dobra sprawdziłem sobie skład białka i bez kitu ma cały zestaw tych aminokwasów :shrug:
To po co oni to sprzedają oddzielnie?

1

@tbas zawsze to placebo jakieś :p

0

Dobra koksy, czym się różni BCAA 4:1:1 od 2:1:1, ze stosunkiem leucyny do reszty to wiem, ale jakie to ma przełożenie na efekty?

1

@Rewolucja123 a co oni mieli stworzyć/strzelić jak zaraz po ich wejściu graliśmy w 10

4

@Tartar lepiej zaczynać o 9 i kończyć o 15 ¯\_(ツ)_/¯

5

Gdzieżby indziej jak nie na SB

2

@michal26 xdd typowa La Bamba, "ja bym to lepiej szczelił" "ja bym to lepiej ogarnął" składaj CV i powodzenia

0

ciekawe czy Ferran jakby miał wszystkie okazje Viniego to też by miał hattricka, bo swoje szanse ładnie spie... popsuł

0

@tomcias10 czyli Bóg jest super bo nas kocha i każdy cud to jego zasługa, a całe zło na świecie to sprawka szatana?

2

@domin682 bo ta robi każdy obrońca? Gra rękoma to normalny element piłki nożnej, tylko tu nie było zagranie na podyktowanie karnego

0

@Kitek1640 Ale jak zjesz mięsko w piątek to będziesz się smażył w piekle

0

@tristan87 nie przesadzałym, dobry mecz, ale przy 2-1 był kontakt i nadzieja na lepszy wynik, bardziej Barca zagrała beznadziejnie w obronie

0

@doc bynajmniej, tamten mecz był o nic

0

@LaLigaPD nie, zamykam, chociaż od dłuższego czasu jest wyraźnie pod formą

2

GDYBYYY bronił Marc, sędzia nie gwizdnął karnego, Ferran zamiast w poprzeczkę trafił w bramkę to byśmy to wygrali 2-1 :)))

1

Zawsze to nie 5-0 czy 6-2 także aż takiego blamażu nie było :p

0

@Ptasior nie rozumiem tego przypier###nia się o zdejmowanie medali, jak zdobywałem złote, srebrne, brązowe to zawsze od razu zdejmowałem i nigdy nie pomyślałem, że to mogła być jakaś oznaka braku szacunku

0

@icon3520 myślę że on jest kontuzjowany dlatego nie wchodzi

6

Fermin Gavi vibes xd

0

@PuszkinFan pewnie kontuzjowany

1

Co Fermin Juda pocisnal xd

1

Aaaaaj biedny ten Felix, sporo pecha ma, kozak akcja

1

ale medal mamy ¯\_(ツ)_/¯

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?