karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zatrzymajcie tę maszynę, LM nasza
3
Siedzę sobie u rodziców leci Eurosport, jakieś typy z paletkom, grają w Melbourne a tam... 3 w nocy, grubo
1
@Cvzx no tak, dużo się różnią, myślisz skąd taka różnica w cenie
0
@draxidox nie wiem, ale może to że to są niebotyczne kwoty?
0
@Emhyr ciekawe jak z grą na przedpolu
2
@norbi77 jak obrona jest na linii połowy to spokojnie mógł stać na 20 metrze, ter Stegen często tak robi, wtedy nie byłoby tych dwóch bramek
0
@Mario96w no mam catering więc dieta chyba lepsza niż przeciętnego zjadacza chleba, chociaż mało tam warzyw i owoców (ale staram się dorzucac) nooo czasem biorę białko po silce ale np po treningu piłki nie, bo jest "ciężkie" a taka dawka BCAA/EAA cytrusowego wchodzi jak złoto
0
@tbas @Mario96w a EAA? tam podobno jest 9 aminokwasów i taka ilość już zapewni syntezę białka
Edit: dobra sprawdziłem sobie skład białka i bez kitu ma cały zestaw tych aminokwasów :shrug:
To po co oni to sprzedają oddzielnie?
1
@tbas zawsze to placebo jakieś :p
0
Dobra koksy, czym się różni BCAA 4:1:1 od 2:1:1, ze stosunkiem leucyny do reszty to wiem, ale jakie to ma przełożenie na efekty?
1
@Rewolucja123 a co oni mieli stworzyć/strzelić jak zaraz po ich wejściu graliśmy w 10
4
@Tartar lepiej zaczynać o 9 i kończyć o 15 ¯\_(ツ)_/¯
5
Gdzieżby indziej jak nie na SB
2
@michal26 xdd typowa La Bamba, "ja bym to lepiej szczelił" "ja bym to lepiej ogarnął" składaj CV i powodzenia
0
ciekawe czy Ferran jakby miał wszystkie okazje Viniego to też by miał hattricka, bo swoje szanse ładnie spie... popsuł
0
@tomcias10 czyli Bóg jest super bo nas kocha i każdy cud to jego zasługa, a całe zło na świecie to sprawka szatana?
2
@domin682 bo ta robi każdy obrońca? Gra rękoma to normalny element piłki nożnej, tylko tu nie było zagranie na podyktowanie karnego
0
@Kitek1640 Ale jak zjesz mięsko w piątek to będziesz się smażył w piekle
0
@tristan87 nie przesadzałym, dobry mecz, ale przy 2-1 był kontakt i nadzieja na lepszy wynik, bardziej Barca zagrała beznadziejnie w obronie
0
@doc bynajmniej, tamten mecz był o nic
0
@LaLigaPD nie, zamykam, chociaż od dłuższego czasu jest wyraźnie pod formą
2
GDYBYYY bronił Marc, sędzia nie gwizdnął karnego, Ferran zamiast w poprzeczkę trafił w bramkę to byśmy to wygrali 2-1 :)))
1
Zawsze to nie 5-0 czy 6-2 także aż takiego blamażu nie było :p
0
@Ptasior nie rozumiem tego przypier###nia się o zdejmowanie medali, jak zdobywałem złote, srebrne, brązowe to zawsze od razu zdejmowałem i nigdy nie pomyślałem, że to mogła być jakaś oznaka braku szacunku
0
@icon3520 myślę że on jest kontuzjowany dlatego nie wchodzi
6
Fermin Gavi vibes xd
0
@PuszkinFan pewnie kontuzjowany
1
Co Fermin Juda pocisnal xd
1
Aaaaaj biedny ten Felix, sporo pecha ma, kozak akcja
1
ale medal mamy ¯\_(ツ)_/¯