karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri dziś tragiczny aleee jak on dostaje piłkę to często wszyscy są pochowani
0
Cubarsi? Za kogo?
13
Uuu slawetny schemat różnego... do bramkarza
1
Dookoła pedriego 4 przeciwników I żadnego kolegi do zagrania
1
Christensen może nie daje nic w ofensywie ale za to w defensywie jest nie za mocny
0
Nie wierzę, że z tych zawodników Nie da się nic sensownego ułożyć:/
1
Oczy mje krwawioooo
11
Od 5minut nie byliśmy przy piłce... z tym Napoli ://
1
Wydaje się, że Christensen mało daje w tej pomocy
1
@Culer9002 Uuu ktoś chyba jest w posiadaniu takiego leganckiego dresiku
0
Czysciutko wygarnal I poszło dobre podanie do gundo
6
EA7 kojarzy mi się z Sebastianami w czapkach wpierdolkach
0
Duńczyk srednio pewny w tym środku
1
Heh kwit za brak kontaktu
0
Drewniani ci nasi stoperzy, we trzech dwóch przeciwników nie mogą klepnac, tylko trzeba na przypale do Marka
0
@QQL5 dlatego wolałbym, żeby był płacz
0
dobra czy jest lament la Bamby o skład? bo nie wiem czy się nastawiać na łatwą wygraną czy męczarnie
0
@pioz123 @Arden pogodzę was wszystkich, w tym momencie nie ma żadnego NAJLEPSZEGO pomocnika w tym zespole, każdy jest niestety co najwyżej solidny (i to raz na 3 mecze) a de Jong w obronie jest mizerny, nie pierwszy raz chłop się odwraca od piłki przy strzale, smutne
5
jakim trzeba być frajerem, żeby życzyć swojej drużynie straty punktów? Xavi i tak nie odejdzie, więc ogarnijcie zwieracze
0
heh jakiś śmieć z Celty już próbował podziurawić punkt 11 metra
1
co chłop zKoundził xd
4
czyściuuutko... w nogi
0
musze kiedyś obejrzeć jakiś inny mecz niż Barcelony i zobaczyć czy futbol tak się zatrzymał w miejscu, dosłownie
1
Vitorek już Lewym przesiąkł
0
ehh Celta to dwie bramki z tego miała
3
ale tygrysek zeebał :/
2
no tak ciągniecie za rękę to nie faul
1
Ehh dalej mi ciężko uwierzyć jak można było roz##bać taki klub, taką markę gdzie przez tyle lat grali najlepsi piłkarze na świecie w tym GOAT, Bartomeu obyś...
0
@MessiForeverTheBest no raczej nie jest skoro tutaj nawet piszą, że ludzie to robiący NIE mają na celu pozyskać odszkodowania a w tym przypadku było na odwrót
0
@ObiwanKenobi co niby da karanie poebanej matki dziecku? jemu to trzeba zapewnić opiekę psychologa dobrego i rodzinę zastępczą, a tę pizdę do kamieniołomów i niech pracuje na swoje utrzymanie