0

Pedri dziś tragiczny aleee jak on dostaje piłkę to często wszyscy są pochowani

0

Cubarsi? Za kogo?

13

Uuu slawetny schemat różnego... do bramkarza

1

Dookoła pedriego 4 przeciwników I żadnego kolegi do zagrania

1

Christensen może nie daje nic w ofensywie ale za to w defensywie jest nie za mocny

0

Nie wierzę, że z tych zawodników Nie da się nic sensownego ułożyć:/

1

Oczy mje krwawioooo

11

Od 5minut nie byliśmy przy piłce... z tym Napoli ://

1

Wydaje się, że Christensen mało daje w tej pomocy

1

@Culer9002 Uuu ktoś chyba jest w posiadaniu takiego leganckiego dresiku

0

Czysciutko wygarnal I poszło dobre podanie do gundo

6

EA7 kojarzy mi się z Sebastianami w czapkach wpierdolkach

0

Duńczyk srednio pewny w tym środku

1

Heh kwit za brak kontaktu

0

Drewniani ci nasi stoperzy, we trzech dwóch przeciwników nie mogą klepnac, tylko trzeba na przypale do Marka

0

@QQL5 dlatego wolałbym, żeby był płacz

0

dobra czy jest lament la Bamby o skład? bo nie wiem czy się nastawiać na łatwą wygraną czy męczarnie

0

@pioz123 @Arden pogodzę was wszystkich, w tym momencie nie ma żadnego NAJLEPSZEGO pomocnika w tym zespole, każdy jest niestety co najwyżej solidny (i to raz na 3 mecze) a de Jong w obronie jest mizerny, nie pierwszy raz chłop się odwraca od piłki przy strzale, smutne

5

jakim trzeba być frajerem, żeby życzyć swojej drużynie straty punktów? Xavi i tak nie odejdzie, więc ogarnijcie zwieracze

0

heh jakiś śmieć z Celty już próbował podziurawić punkt 11 metra

1

co chłop zKoundził xd

4

czyściuuutko... w nogi

0

musze kiedyś obejrzeć jakiś inny mecz niż Barcelony i zobaczyć czy futbol tak się zatrzymał w miejscu, dosłownie

1

Vitorek już Lewym przesiąkł

0

ehh Celta to dwie bramki z tego miała

3

ale tygrysek zeebał :/

2

no tak ciągniecie za rękę to nie faul

1

Ehh dalej mi ciężko uwierzyć jak można było roz##bać taki klub, taką markę gdzie przez tyle lat grali najlepsi piłkarze na świecie w tym GOAT, Bartomeu obyś...

0

@MessiForeverTheBest no raczej nie jest skoro tutaj nawet piszą, że ludzie to robiący NIE mają na celu pozyskać odszkodowania a w tym przypadku było na odwrót

0

@ObiwanKenobi co niby da karanie poebanej matki dziecku? jemu to trzeba zapewnić opiekę psychologa dobrego i rodzinę zastępczą, a tę pizdę do kamieniołomów i niech pracuje na swoje utrzymanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?