karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@semafor akurat kontuzja Balde to dobra wiadomość bo dzięki temu grał Cubarsi, tak pewnie byłby Kounde z Araujo i Cancelo na prawej
1
@Comentateiro a myśmy ich rozpykali na wyjeździe i u siebie :))
0
@Enerio ja mam grubo ponad 30 a drę się prawie zawsze i to tak, że sąsiedzi pewnie wkur... zdenerwowani :)) jedyna różnica jest taka, że za dzieciaka potrafiłem uronić łezkę po porażce w LM
1
@Arden no czyli nie wydaliśmy głupio pieniędzy w trakcie zimowego okienka :)) ze względu na takie perełki jak Cubarsi czy Yamal wydaje się, że takie bany mogłby przynieść coś dobrego
19
ja to bym chciał zobaczyć wymalowaną linię spalonego przed tym zagraniem
0
@Emhyr fajnie, że tyle gówniaków jest z La Masii, widać tę więź i jest atmosferka, to również ważne aspekty w piłce nożnej
0
@PIWOSZ89 nie pasuje do schematu, był mistrz Włoch, następny może być mistrz Niemiec i Anglii więc na koniec mistrz Francji
0
czy dobrze kojarzę, że zdobyliśmy tryplet po okienku gdzie mieliśmy bana na transfery?
11
ale co Fermin ograbił z asysty
1
@Erykulus w obydwu sytuacjach mógł być spalony, przy karnym nie pokazali dokładnie, ale jeśli nie było to powinna byc 11stka
0
@maciekofcb A co to Twój syn? No jest delikatnie mówiąc nie za mądrym człowiekiem, Ale niestety nie mamy na to wplywu
0
@xxKrysztalekxx też mi tak auto korekta poprawia:p
0
Jaki to jest sabotazysta, powinni go do ławki przyspawac
0
Oriol w dwie minuty już dwie chujowe piłki
0
To jest karny niestety
1
Brawo sędzia, przez to że nie podniósł fchui oczywistego spalonego Duńczyk polamala typa
1
Metrowego spalonego nie podniósł?
0
@partymaker https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pije-zeby-zapomniec-fan-barcelony-gruby-dzieciak-pije-cole.jpg
0
@against_modern_football tak się składa, że Polska a Hiszpania to dwa zupełnie inne kraje:o
0
xd mój ziomek wyjaśnił temat z kolorem tych trampeczków powiedział, że "wiadomo, że są różowo-białe, pokaż mi gdzieś buty z miętową podeszwą i sznurowadłami" także zamykam :)
0
ktoś wie gdzie można obejrzeć gale oscarów? albo chociaż jakiś skrót
0
ktoś wie gdzie można obejrzeć powtórkę z oskarów?
0
@GeneralXavi tak dostałem, a ogólnie jaki jest problem? tak Ci ciężko z tym, że dzień kobiet jest bardziej celebrowany? kwiatka Ci kupić?
1
Wow jakie wyjście Cracovii, Ekstraklasa tak wygląda?
0
@Rust_Cohle o dzizes co za pierdololo, tak tak pewnie jakby zmyły make-up to by były brzydsze od Kasi z żabki, zwykle ladne Brazylijki, nie widzę tu żadnych nadmiernych "poprawek", nawet ust nie mają zrobionych a w dzisiejszych czasach szczególnie w Polsce to plaga, KAZDA kobieta wygląda ładniej w makijażu po to on właśnie jest, kwestia tego by nie przesadzać
0
@Sulimo weź chusteczki ;]
2
@MarioVeB! złoty medal ma mistrzostwach województwa na 110 p.pł. nie wiem na wuj mi to było zamiast ciągle piłeczkę kopać
0
coś się takiego działo, że tu 5 min doliczone?
0
Jak ten grzbiet tego nie widzial
0
która to już taka strata Gundo :/