1

@semafor akurat kontuzja Balde to dobra wiadomość bo dzięki temu grał Cubarsi, tak pewnie byłby Kounde z Araujo i Cancelo na prawej

1

@Comentateiro a myśmy ich rozpykali na wyjeździe i u siebie :))

0

@Enerio ja mam grubo ponad 30 a drę się prawie zawsze i to tak, że sąsiedzi pewnie wkur... zdenerwowani :)) jedyna różnica jest taka, że za dzieciaka potrafiłem uronić łezkę po porażce w LM

1

@Arden no czyli nie wydaliśmy głupio pieniędzy w trakcie zimowego okienka :)) ze względu na takie perełki jak Cubarsi czy Yamal wydaje się, że takie bany mogłby przynieść coś dobrego

19

ja to bym chciał zobaczyć wymalowaną linię spalonego przed tym zagraniem

0

@Emhyr fajnie, że tyle gówniaków jest z La Masii, widać tę więź i jest atmosferka, to również ważne aspekty w piłce nożnej

0

@PIWOSZ89 nie pasuje do schematu, był mistrz Włoch, następny może być mistrz Niemiec i Anglii więc na koniec mistrz Francji

0

czy dobrze kojarzę, że zdobyliśmy tryplet po okienku gdzie mieliśmy bana na transfery?

11

ale co Fermin ograbił z asysty

1

@Erykulus w obydwu sytuacjach mógł być spalony, przy karnym nie pokazali dokładnie, ale jeśli nie było to powinna byc 11stka

0

@maciekofcb A co to Twój syn? No jest delikatnie mówiąc nie za mądrym człowiekiem, Ale niestety nie mamy na to wplywu

0

@xxKrysztalekxx też mi tak auto korekta poprawia:p

0

Jaki to jest sabotazysta, powinni go do ławki przyspawac

0

Oriol w dwie minuty już dwie chujowe piłki

0

To jest karny niestety

1

Brawo sędzia, przez to że nie podniósł fchui oczywistego spalonego Duńczyk polamala typa

1

Metrowego spalonego nie podniósł?

0

@against_modern_football tak się składa, że Polska a Hiszpania to dwa zupełnie inne kraje:o

0

xd mój ziomek wyjaśnił temat z kolorem tych trampeczków powiedział, że "wiadomo, że są różowo-białe, pokaż mi gdzieś buty z miętową podeszwą i sznurowadłami" także zamykam :)

0

ktoś wie gdzie można obejrzeć gale oscarów? albo chociaż jakiś skrót

0

ktoś wie gdzie można obejrzeć powtórkę z oskarów?

0

@GeneralXavi tak dostałem, a ogólnie jaki jest problem? tak Ci ciężko z tym, że dzień kobiet jest bardziej celebrowany? kwiatka Ci kupić?

1

Wow jakie wyjście Cracovii, Ekstraklasa tak wygląda?

0

@Rust_Cohle o dzizes co za pierdololo, tak tak pewnie jakby zmyły make-up to by były brzydsze od Kasi z żabki, zwykle ladne Brazylijki, nie widzę tu żadnych nadmiernych "poprawek", nawet ust nie mają zrobionych a w dzisiejszych czasach szczególnie w Polsce to plaga, KAZDA kobieta wygląda ładniej w makijażu po to on właśnie jest, kwestia tego by nie przesadzać

0

@Sulimo weź chusteczki ;]

2

@MarioVeB! złoty medal ma mistrzostwach województwa na 110 p.pł. nie wiem na wuj mi to było zamiast ciągle piłeczkę kopać

0

coś się takiego działo, że tu 5 min doliczone?

0

Jak ten grzbiet tego nie widzial

0

która to już taka strata Gundo :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?