36

To jest poebane, ćwierćfinał LM, przeciwko (prawdopodobnie) najlepszemu piłkarzowi na świecie, a w jedenastce Barcy, chłopaczki co piwa nawet nie mogą jeszcze wypić, jazda z arabskimi kurkami!!

0

@lucca87 już kiedyś miał być finał Ajax - Barca...

1

@Chucky mam olbrzymią nadzieję, że mi zamknie i zagra najlepszy mecz w karierze

0

@q1 @Mixtape no bateria spoko, ale z minusów aparat słaby oraz głupi motyw że nie ma aplikacji galeria tylko zdjęcia synchronizowane są ze "zdjęciami" Googla i nie wiem czego to wina ale nie działają mi powiadomienia mesengera, jak apka odpalona to normalnie pokazuje powiadomienie ale jak telefon zablokowany to nie, na innych apkach dziala dobrze, drugi raz bym się zastanowił, wcześniej miałem Realme GT master i miałem lepsze odczucia

34

@esem91 śmiem twierdzić, że ten mecz będzie jeszcze trudniejszy niż w Paryżu

0

@kigani xd a w jakiej to my jesteśmy sytuacji? Mamy jednobramkową zaliczkę (plus brak dwóch DP), co sezon ktoś coś takiego potrafi roztrwonić

1

@MichalZZZ grało się fchui w Fallouta za małolata, (jeden z pierwszych piratów ma win95, ale ciii) serial nie jest zbyt bajkowy? Bo trailer mnie nie zachęcił, liczyłem na coś bardziej mrocznego, apokaliptycznego

2

@mekston ale Holandia to już na pewno

2

@krefi10 z Barcelony imo nikt nie zasłużył

3

@doc centymetry i Ferran przy pierwszym kontakcie miałby patelnie od Felixa, a po tej akcji zmienników był różny i 2-3

5

https://www.terranum.pl/nieruchomosci/mieszkanie-na-sprzedaz/warszawa-wola/646

23k za metr w prawie 100letniej kamienicy, w przerobionej klatce, z prysznicem w kuchni, całe szczęście kupiłem sobie mieszkanie w idealnym czasie, bo chyba teraz to co się dzieje na tym rynku to jakaś patologia

1

@IronSanHybrid płeć przypadkowa, za coś takiego powinni zabierać prawko

1

@Kidd jak usłyszałem w trakcie meczu usłyszałem wynik 2-0 dla Atleti to myślę uuu są mocni, ale potem zobaczyłem te prezenty od Borussi... Są szanse, że w Dortmundzie wynik będzie w drugą stronę

1

@insp1re można :) aleee z tymi brakami kadrowymi to w sumie tylko Gavi jest kontuzjowany (Balde nie licze bo i tak by nie zagrał)

1

@macio_944 dziś z ziomkami opaliliśmy grilla i myślę jedno piwko można (ogólnie nie pije w ogóle piwa) nooo ale przez ten mecz wyszło parę wincyj :P ''najgorzej', że za tydzień będzie trzeba to powtórzyc

0

@Emhyr Pedri na tę chwilę to właśnie taki zawodnik na wejście w druegiej połowie żeby ogarnąć pomoc, na 90 minut to się nie nadaje

0

@Marcelinho99 działa to w obie strony akurat

3

@Barca_Big_Moment yyy co? w jaki sposób nauczył Barcelonę bronić? Przecież tu z ludzi jakich miał, jest tylko Araujo i de Jong (który właśnie nie umie bronić za bardzo). Messi (plus ter Stegen) ratował ten jego stoicki, momentami wręcz nudny futbol. Można Xaviego nie lubić, uważać za słabego trenera ale w tym zwycięstwie nie ma żadnej spuścizny Valverde

0

@adi7adi8 ale jeden zryw wystarczył żeby wywalczyć piłkę po czym padła bramka niestety

0

@brd42 jest jeszcze Oriol :)))

1

@Michael24 hmm no finału nie liczę jako wyjazd, chodziło mi o dwumecz

3

@Technik tylko, że średniawo Gundo to >>>> średniawo de Jonga

3

@Firestone strasznie irytujący w obronie od zawsze a ludzie potrafią go bronić

2

Kiedy ostatnio Barca strzeliła 3 bramki na wyjeździe w LM?

1

Ile sianka za wygraną wpada?

1

Na razie biednie to wygląda ://

2

Kurwa faul na żółtą!!! A ten dzban nie gwiżdże

0

@4drian0 po obejrzeniu trailera nie wiem czy to będzie dobre :/ jakieś za bajkowe, za kolorowe, takieeee nie wiem komediowe? Nie czuję tu klimatu

0

@Monegros skojarzyło mi się z profilem na Fejsie coś tam z wydrami i wrzucane obrazy z AI a ludzie "awwww sooo adorable" xd

0

Ale festiwal brameczek teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?