1

Xdd Pedri sprinter na miarę Busquetsa

0

@seeba powinien zejść zamiast Raphy

1

Ale by człowiek poogladal takiego Vidala, Rakitica i Roberto w środeczku

0

Dlaczego Yamal nie próbuje jechać na szybkośc? Camavinge ładnie objeżdżał

2

@Deeespacito a ok :) nie wiedziałem

0

Oby ten Felix za Roberto i Rapha do pomocy
Edit: a dobra Roberto wszedł na drugą :p

0

Oglądam tylko drugą połowę, czy Roberto nie jest do zmiany?

10

Fermin się przedziera przez trzech i cyk lewy za plecy do tyłu, goat

0

@MesQueUnClub96 lepiej nerwy niż zwieracz

1

Nico jest nam potrzebny aby być naszym męczennikiem, też będziemy mogli się zasłaniać rasizmem

1

@marcin62 nie mam dzieci ale wydaje mi się, że jako rodzic sprawdzalbym czego słucha moja latorośl i za coś takiego mokrą szmatą w łeb (z przymrużeniem oka)

2

Szklanka 12letniego singla po wygranym meczyku w okręgówce gdzie strzelasz bramkę w końcówce, miła odskocznia po niepowodzeniach ukochanej drużyny, kropla miodu w tej beczce dziegciu

0

@Aragorn33 daj buk

1

@Pawel13sz dopisz wymarzony i realny zobaczymy jakie wtedy odpowiedzi będą

2

@Kazragore Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
Tak jest w Polsce

5

@HighestInTheRoom no fajnie fajnie ale ja tu na frytki czekam

0

@koksik2700 to nie wiem jak chyba chodziłem do liceum dla dorosłych :p bo nie mieliśmy wywiadówek
PS no ale to było sto lat temu

0

@koksik2700 usprawiedliwienie od mamy w szkole średniej? :o może jeszcze powiesz że wywiadówki były

1

@macio_944 hokus pokus różowa pantera :))

0

@Arden lata dwoma samolotami naraz?

0

nieważne czy był czy nie, trzeba grillować ten temat, to kpina, że w tej lidze nie ma goal line

1

W Realu tylko Cama był słaby u nas za dużo takich ancymonow

4

Nie było tak źle jak na granie przeciwko 11 z Madrytu plus ekipie sędziów

0

@kampe złota piłka

2

Ehhh szkoda fchui, wakacje w kwietniu

0

Szczura już nie powinno być na boisku

1

@szymonekk czekaj czekaj ;))

0

Ale chujowa realizacja ze trzech czterech spalonych nie pokazali w powtórkach

0

Dobra Kszawi zawijają tego Cancelo gość nie żyje w ogóle na tym meczu (nie tylko tym)

0

Mam nadzieję, że płaczki co mówiły że nie będą oglądać siedzą ciągle przed jakimś M jak Miłość, hatfu na takich "kibiców"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?