0

Warto jechać na mecz na Montjuic? Na CN już byłem dwa razy, czekam na otwarcie nowego ale z tego co widzę w tym roku mogę się nie doczekać a taki wrzesień-pazdziernik pasowałby legancko

0

@Szklaner nie wiem jaki, ale pewnie jakiś trzeba

0

@Explode no to jakiś inny pewnie trzeba zapłacić, tak jak przy krypto

0

@Szklaner no płacisz go od inwestycji, a kupno waluty chyba taka właśnie jest, jak trzymasz siano na koncie to bank Ci odlicza podatek przy naliczaniu odsetek

0

Ktoś wymieniał większą ilość waluty na revolucie? Obniża automatycznie hajs o podatek Belki? Czy trzeba to samemu zrobić?

1

@Fenelon ale on ciężko przechodzi kryzys wieku średniego

2

@zadafcb byłem o krok żeby grać przeciwko w Lowlandersach Białystok aleee po okresie przygotowawczym i paru meczach w turnieju 8mek stwierdziłem że zbyt kontuzjogenny sport, do tego wyjazdy po całej Polsce i dzień z weekendu wyjęty więc zrezygnowałem, ale tak poza tym to ciekawa i totalnie taktyczna dyscyplina wymagająca sporej kondycji, jak ktoś jest młody i nie boi się połamać to polecam (ewentualnie waży 120kg wtedy to on łamie innych:p)

0

@Pawel13sz kiedys tak myślałem o Lewandowskim :p

3

@tristan87 dzisiaj wszystkie obronione karne do powtórki by były

11

16 lat i jeszcze bez debiutu w pierwszej drużynie? Nieeee no szanujmy się sprzedać dziadka póki coś wart

0

Po tych wpisach widzę dlaczego ludzie kiedyś tak tej Barcelony nie lubili, wychodzi na to, że prostu nikt nie lubi wiecznie wygrywających drużyn

0

@patrykzmc2000 najwięcej siana dostaniemy za nie swój transfer :p

0

@Matheu12 właśnie o nic nie chodzi, i to powinno się odbyć bez większego echa, ale oczywiście katole muszą się spłakać, że im krzyże zabierajoo bezbożnicy

4

Hiszpania, Portugalia, Francja, Anglia? :o to nie jest jakaś grupa śmierci?

0

@KrychaFCB zaraz zaraz a on nie jest nasz? Został sprzedany?

0

@Kaziol47 fanowska, nie ma szans że to spod dłuta betonu wyszło

0

Powinniśmy grać dzieciakami i Gundo i by to chodziło

0

@RosjaninBut to powinny być pi..y bez ambicji a nie tłuste koty

0

@MOLESTA debilny trend, jak tam z ludzi którzy coś wygrali to akurat Gundo i Marek czyli zawodnicy którzy coś dają w tym zespole (pupilka Roberto nie liczę)

1

@blakkudium nie wiem na ile to możliwe technologicznie (i finansowo) ale zapewne dałoby się nagrywać mecze dronami, które np latałyby wzdłuż linii bocznej synchronicznie z dwóch stron wraz z poruszaniem się piłki.
Wiem, że jest system veo który nagrywa mecze i sam śledzi ruch piłki

2

@Misiaczek09 co nie zmienia faktu, że parę punktów dostali od sędziów (varu) a nam zabrali, dopiero jak mistrz był rozstrzygnięty to jakimś zbiegiem okoliczności var nam zaczął sprzyjać

4

@ZwyklyKibicBarcy04 no co tu dużo gadać, na ten moment jest przepaść między tymi klubami :(

1

@Keson to pa tera ;)

1

dobra dobra Oriol i Roberto są naraz na boisku, jeszcze może być ciekawie

0

heh dwie ręki w jednej akcji powinni dać dwa karne :P

1

jest karny! coś nas ostatnio lubią na VARZE

0

@Tiisso chłop łapy rozłożone jak wiatrak to żadna wymówka, zatrzymuje piłkę

0

piłka by mogła do Raphy dojść żeby nie ręka

0

po nodze się nie liczy ręka? jak to teraz jest?

0

Lecą 3na 2 a Ferran truchta WTF?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?