0

@SirBobby szkoda, że ręcznik na bramce, bo byłaby zjeba za strzał z 25metrow jak idą 5 na 3

0

@KamQiX Suarez też się kaleczył przez pierwsze pół sezonu w Barcelonie

0

Zamawiał ktoś coś ze strony unisport? Bo widze, że polska strona to translatorem robiona i kontakt jest zerowy

0

@ObiwanKenobi wątpię, że nikomu nic nie zrobią, wystarczy że poszkodowani zeznają, że widzieli że którykolwiek (dowolnego sobie wybiorą) z nich kierował i jeśli to nie będzie on to sam wskaże tego właściwego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ z wjazd wyprostowana noga w kostkę?

7

Jakim cudem to nie był spalony

2

Nie oszukujemy się, z Romeu na boisku wynik byłby w drugą stronę

2

@AFA aj kocik po co Ci to wszystko było? Jestem pewny, że zostając w Barcelonie jakaś Złota Kulka by się zakręciła

0

@wojopancer szczególnie, że chłop pewnie będzie robił wślizgi głową

3

Hahaha wszedłem tu tylko po to by poczytać januszowe wypowiedzi Polaczków wysyłających go na budowę xd nie zawiodłem się, dziękuję :)

2

@kubix05 Marcin Mięciel pamiętamy

0

@ViscaelBarca2007 widziałem gdzieś chyba na Fejsie canal plus pytanko kto był lepszym napastnikiem Suarez czy Benzema xddd nie wiem co trzeba mieć we lbie żeby zrobić takie zestawienie

8

Serio Yamal 90 w pucharze Tymbarka?

0

@JordiAlbion najgorszy scenariusz, oby został

0

@wawrzyn1 podobny odcień skóry

0

Co to za piłkarz?

Strzelił wczoraj hattricka w La Lidze

1

@Tollusiek sprzedać póki coś wart, typowa La bamba

0

@PatrykBarca xd flopy po 3 meczach, co wy macie w głowach? Sprawdźcie co wyprawiał Suarez przez pierwsze pół sezonu

0

@MichuZ44 serio nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby coś takiego zrobić umyślnie. Co on sobie siedział i nagle wykminil ej a może przyczepie psa do samochodu i go przewioze po drodze?

0

Na początku sezonu powinno być banowanie jak w lolu jakimś, wybierasz 3 sędziów którzy nie mogą Ci sędziować, mielibyśmy mistrza co roku

3

@Faro o Inaki Peni też tak wielu myślało a potem wszyscy dziękowali niebiosom że wrócił Marek

1

@Aragorn33 niby tak, ale przy wyniku 1-3 1-4 mecz nie zostałby przedłużony o 10 min, Rayo już by się też nie spinalo tak na walkę do końca i prawdopodobnie do tego zajścia by nie doszło

10

@macio_944 gardzę kibicami, którzy myślą inaczej, a jest tu też masa placków co pewnie liczą na kontuzje Olmo, żeby tylko napisać "yyyy a nie mówiłem, że się połamie hyhy"

3

i tu macie odpowiedz dlaczego pozbywamy się Gundo a nie Ferraników i de jondżków, chłopaczkom podoba się życie w pięknym mieście, pokopią piłeczkę, hajs się zgadza, na co się gdzieś ruszać

1

Eric technik...

0

O dzises, Casado ://

1

@arasz1819 nikt nigdy nie był

0

Ferran wolniej biegnij jeszcze

0

Żeby nie miał kwita to na bank by dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?