karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SirBobby szkoda, że ręcznik na bramce, bo byłaby zjeba za strzał z 25metrow jak idą 5 na 3
0
@KamQiX Suarez też się kaleczył przez pierwsze pół sezonu w Barcelonie
0
Zamawiał ktoś coś ze strony unisport? Bo widze, że polska strona to translatorem robiona i kontakt jest zerowy
0
@ObiwanKenobi wątpię, że nikomu nic nie zrobią, wystarczy że poszkodowani zeznają, że widzieli że którykolwiek (dowolnego sobie wybiorą) z nich kierował i jeśli to nie będzie on to sam wskaże tego właściwego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ z wjazd wyprostowana noga w kostkę?
7
Jakim cudem to nie był spalony
2
Nie oszukujemy się, z Romeu na boisku wynik byłby w drugą stronę
2
@AFA aj kocik po co Ci to wszystko było? Jestem pewny, że zostając w Barcelonie jakaś Złota Kulka by się zakręciła
0
@wojopancer szczególnie, że chłop pewnie będzie robił wślizgi głową
3
Hahaha wszedłem tu tylko po to by poczytać januszowe wypowiedzi Polaczków wysyłających go na budowę xd nie zawiodłem się, dziękuję :)
2
@kubix05 Marcin Mięciel pamiętamy
0
@ViscaelBarca2007 widziałem gdzieś chyba na Fejsie canal plus pytanko kto był lepszym napastnikiem Suarez czy Benzema xddd nie wiem co trzeba mieć we lbie żeby zrobić takie zestawienie
8
Serio Yamal 90 w pucharze Tymbarka?
0
@JordiAlbion najgorszy scenariusz, oby został
0
@wawrzyn1 podobny odcień skóry
0
Co to za piłkarz?
Strzelił wczoraj hattricka w La Lidze
1
@Tollusiek sprzedać póki coś wart, typowa La bamba
0
@PatrykBarca xd flopy po 3 meczach, co wy macie w głowach? Sprawdźcie co wyprawiał Suarez przez pierwsze pół sezonu
0
@MichuZ44 serio nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby coś takiego zrobić umyślnie. Co on sobie siedział i nagle wykminil ej a może przyczepie psa do samochodu i go przewioze po drodze?
0
Na początku sezonu powinno być banowanie jak w lolu jakimś, wybierasz 3 sędziów którzy nie mogą Ci sędziować, mielibyśmy mistrza co roku
3
@Faro o Inaki Peni też tak wielu myślało a potem wszyscy dziękowali niebiosom że wrócił Marek
1
@Aragorn33 niby tak, ale przy wyniku 1-3 1-4 mecz nie zostałby przedłużony o 10 min, Rayo już by się też nie spinalo tak na walkę do końca i prawdopodobnie do tego zajścia by nie doszło
10
@macio_944 gardzę kibicami, którzy myślą inaczej, a jest tu też masa placków co pewnie liczą na kontuzje Olmo, żeby tylko napisać "yyyy a nie mówiłem, że się połamie hyhy"
3
i tu macie odpowiedz dlaczego pozbywamy się Gundo a nie Ferraników i de jondżków, chłopaczkom podoba się życie w pięknym mieście, pokopią piłeczkę, hajs się zgadza, na co się gdzieś ruszać
1
Eric technik...
0
O dzises, Casado ://
1
@arasz1819 nikt nigdy nie był
0
Ferran wolniej biegnij jeszcze
0
Żeby nie miał kwita to na bank by dostał