2

@FCB24 a stoperek taki może grać 89minut zajebiście, zagra jednego babola i najgorszy, do wyebania

1

@Adran360 ależ golazo xd

1

@Kessie nie rozumiem jak można być bocznym obrońcą i tak sobie po prostu stać i pozwolić na centrę w pole karne

2

Ktoś może streścić co się odeebao w meczu Śląska? Tam było 20min doliczonych?

0

@Nazio_87 byłego Barceloniste :)

0

@Ojciec5tkidzieci w Łodzi też w tym roku się urodziło zyrafiatko i zostało odrzucone

1

Milan miszczem hameryki

0

@karci0 no udało się uuf

0

Oj coś mam przeczucie że Tygrysek nie podoła

11

Mecz towarzyski a typ rzuca tekstem "Barcelona wraca z zaświatów" xd

0

@Kazragore komu czego szkoda?

0

O mamy dalej karzełka w składzie

0

oj dziecioki już podłamane chyba

0

@Salchent to się zdecyduj mamy się zbroić czy nie robić transferów jak robiło to Atleti?

1

@Adran360 el clasico nigdy nie jest towarzyskie :)

0

Elegancko 6 punktow w dwóch meczach, teraz pytanie jak je rozłożyć w sezonie? 3pkt w lidze i 3 w LM, chyba będzie sprawiedliwie?

1

No fajnie Rapha pokazuje jak się walczy nawet jeśli kolega źle zagrał...

2

3 metry nad bramką a swiecinski mało się nie spuścil

2

Eh widać kto jest z podstawki, taki Rapha dostanie piłkę i zwalnia udaje, że kozak, że on coś świetnego uknuje, a młodzi ciągle napędzają akcje jak tylko dostaną kulkę do nogi

0

Ajajaj można było dużo więcej wyciągnąć z tej akcji

1

No coś tu zostało niepokryte

9

Uuuu jaka brazyliana w aut

2

@AlexDark00 i kryje mityczne strefy

0

Co za śmieć, oczywiście nie przeprosił nawet barwy zobowiązują

1

Lewy prawie kolejna asysta

1

Komentarz usunięty

4

Pajacjusz pada po raz pierwszy

0

@adi7adi8 w sumie jak się piłką odbija od słupka to nie anuluje asysty także tutaj też drewniany pałąk lewego nie powinien się liczyć

2

Fajne jest to, że widać że im się chce, że zapierdalają po boisku, że wiedzą za jakie barwy walczą

0

Jeszcze dziura Kurtuła xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?