karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCB24 a stoperek taki może grać 89minut zajebiście, zagra jednego babola i najgorszy, do wyebania
1
@Adran360 ależ golazo xd
1
@Kessie nie rozumiem jak można być bocznym obrońcą i tak sobie po prostu stać i pozwolić na centrę w pole karne
2
Ktoś może streścić co się odeebao w meczu Śląska? Tam było 20min doliczonych?
0
@Nazio_87 byłego Barceloniste :)
0
@Ojciec5tkidzieci w Łodzi też w tym roku się urodziło zyrafiatko i zostało odrzucone
1
Milan miszczem hameryki
0
@karci0 no udało się uuf
0
Oj coś mam przeczucie że Tygrysek nie podoła
11
Mecz towarzyski a typ rzuca tekstem "Barcelona wraca z zaświatów" xd
0
@Kazragore komu czego szkoda?
0
O mamy dalej karzełka w składzie
0
oj dziecioki już podłamane chyba
0
@Salchent to się zdecyduj mamy się zbroić czy nie robić transferów jak robiło to Atleti?
1
@Adran360 el clasico nigdy nie jest towarzyskie :)
0
Elegancko 6 punktow w dwóch meczach, teraz pytanie jak je rozłożyć w sezonie? 3pkt w lidze i 3 w LM, chyba będzie sprawiedliwie?
1
No fajnie Rapha pokazuje jak się walczy nawet jeśli kolega źle zagrał...
2
3 metry nad bramką a swiecinski mało się nie spuścil
2
Eh widać kto jest z podstawki, taki Rapha dostanie piłkę i zwalnia udaje, że kozak, że on coś świetnego uknuje, a młodzi ciągle napędzają akcje jak tylko dostaną kulkę do nogi
0
Ajajaj można było dużo więcej wyciągnąć z tej akcji
1
No coś tu zostało niepokryte
9
Uuuu jaka brazyliana w aut
2
@AlexDark00 i kryje mityczne strefy
0
Co za śmieć, oczywiście nie przeprosił nawet barwy zobowiązują
1
Lewy prawie kolejna asysta
1
Komentarz usunięty
4
Pajacjusz pada po raz pierwszy
0
@adi7adi8 w sumie jak się piłką odbija od słupka to nie anuluje asysty także tutaj też drewniany pałąk lewego nie powinien się liczyć
2
Fajne jest to, że widać że im się chce, że zapierdalają po boisku, że wiedzą za jakie barwy walczą
0
Jeszcze dziura Kurtuła xd