karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mistrzowie kontr
2
Tego zespołu naprawdę nie da się oglądać i mówi to ktoś kto od jakichś 15 lat śledzi WSZYSTKIE mecze, w tym sezonie to myślałem, że może taki Yamal coś ukoloryzuje ale i z tym jest aktualnie ciężko
0
Czy Sergi R. uraczy nas jakąś piękna asystą do przeciwnika?
1
W jaki sposób badania DNA mają tu pomóc? Przecież to nie działa tak, że zbadają próbkę i wyskoczy metryka z imieniem i nazwiskiem. Wariograf szybciej by pomógł.
3
@macio_944 dodałbym, że "no kurwa" to też potwierdzenie
1
@pluszek głupie było to ustawienie klauzuli Neymara na 222mln
0
@Destroyer_of_Worlds przecież to nie linia tylko ''ściana'
1
To jak ten Nojer lepszy niż Mareczek czy nie?
0
@clyde no i o :///
0
@clyde oby tym razem wjebać, za dużo już na nich wygrałem:/
1
Elegancko tylko co włączyłem
1
@takisobiektos tam wszyscy pięknie pokryci
20
Najlepsze, że od kiedy nie było szans na mistrzostwo to VAR jakoś zaczął lepiej działać
2
Mogliśmy wygrać obydwa el Clasico a nic by to nie dało
1
@Gosciuu które wynikały ze złej decyzji sędziego
0
I co z kartkami teraz?
0
Faulujący jeszcze nie przez uderzenie przewraca... Czyściutko nie?
1
Hahaha oczywiście zero faulu xd
4
@zadafcb nigdy nie rozumiem ziomeczkow z niższych lig co wkładają sobie karton zamiast ochraniaczy
0
Ej jak jest z ręką w polu karnym w polskiej lidze jak zawodnik SAM się nabije to karny czy nie? Mam wrażenie, że to co sezon się zmienia
8
jak będziemy grać na rożne toooo mooooooże
1
Eh eh wygraliby z Realem i jeszcze jakiekolwiek emocje by były a tak uuuuj :(
5
Ferran mvp za oddanie wolnego
1
Yamal się już na nogach słania
0
Roberto zrobił coś w tym meczu dobrze?
0
Ciekawe czy kiedyś strzeliliśmy hattricka z różnych
0
Dobra czekamy na var jeszcze
0
Kounde Yamal Kounde Yamal Kounde Yamal aaaa czas leci
0
@against_modern_football nie no może z 15 wykręci
0
Yamal swoją drogą ładnie uruchomił konterke dla Valencii