0

Ale chujowa realizacja ze trzech czterech spalonych nie pokazali w powtórkach

0

Dobra Kszawi zawijają tego Cancelo gość nie żyje w ogóle na tym meczu (nie tylko tym)

0

Mam nadzieję, że płaczki co mówiły że nie będą oglądać siedzą ciągle przed jakimś M jak Miłość, hatfu na takich "kibiców"

10

Lubię tego dzieciaka chociaż czasem biega jak kurczak bez głowy

4

Hahah Fermin co cieszynke odjebal xd

0

@SinMistico zaraz po PSG myślałem że Rapha zostaje, aj jak tu się wszystko ciągle zmienia

0

Remisem to się nie skończy raczej, albo wciśniemy albo się nadziejemy na konterke

0

Stempelek od myszoszczura i dalej bez kartki biega

1

Łokieć na twarz to nie kartka?

0

@Firestone może cenę obniża

2

Ale ktoś popsuł Cancelo :/ może serio tam jakieś problemy pozasportowe

1

Marek a dlaczego Ty do tego nie wychodzisz?

5

O Yamal teraz powinien łapami machać na Lewego że nie podał w stylu Polaka

0

@Bunk420 spokojnie zaraz jakiś wylew i do sprzedania :))

5

Dłużej Rapha dłużej

0

@Czarny_ck może będzie wędka dla Fermina :p

2

Czasem ten pressing wygląda na alabi, niby doskakujemy ale każdy po 3 metry od zawodnika

0

Wszystkie piły do Yamala i niech jedzie z tym brzydalem, zaraz będzie czerwo

0

Dobra wpuśćcie Pedriego po przerwie bo zaraz i ten się połamie (tfu tfu)

0

Ostatnia akcja połowy i konti eh eh :/

0

O Duńczyk zawalczył o umieszczenie na liście transferowej przez La bambe

15

Kopanie z tyłu po nogach to nie jest kartka?

0

Nurek nurek niestety

3

Haha nie ma pewnie kamery z której to widać xxddddd brawo Tabas

6

Ale szukał tej nogi

0

Jak wytrzymamy taki pressing to będzie dobrze

1

Var nie cofnie? Za to podparcie?

0

Dobra szybko kończyć mecz!!

1

Vini napuchnięty jakby z Neymarem chlal całą noc

1

Piękny bidon męczenniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?