karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale chujowa realizacja ze trzech czterech spalonych nie pokazali w powtórkach
0
Dobra Kszawi zawijają tego Cancelo gość nie żyje w ogóle na tym meczu (nie tylko tym)
0
Mam nadzieję, że płaczki co mówiły że nie będą oglądać siedzą ciągle przed jakimś M jak Miłość, hatfu na takich "kibiców"
10
Lubię tego dzieciaka chociaż czasem biega jak kurczak bez głowy
4
Hahah Fermin co cieszynke odjebal xd
0
@SinMistico zaraz po PSG myślałem że Rapha zostaje, aj jak tu się wszystko ciągle zmienia
0
Remisem to się nie skończy raczej, albo wciśniemy albo się nadziejemy na konterke
0
Stempelek od myszoszczura i dalej bez kartki biega
1
Łokieć na twarz to nie kartka?
0
@Firestone może cenę obniża
2
Ale ktoś popsuł Cancelo :/ może serio tam jakieś problemy pozasportowe
1
Marek a dlaczego Ty do tego nie wychodzisz?
5
O Yamal teraz powinien łapami machać na Lewego że nie podał w stylu Polaka
0
@Bunk420 spokojnie zaraz jakiś wylew i do sprzedania :))
5
Dłużej Rapha dłużej
0
@Czarny_ck może będzie wędka dla Fermina :p
2
Czasem ten pressing wygląda na alabi, niby doskakujemy ale każdy po 3 metry od zawodnika
0
Wszystkie piły do Yamala i niech jedzie z tym brzydalem, zaraz będzie czerwo
0
Dobra wpuśćcie Pedriego po przerwie bo zaraz i ten się połamie (tfu tfu)
0
Ostatnia akcja połowy i konti eh eh :/
0
O Duńczyk zawalczył o umieszczenie na liście transferowej przez La bambe
15
Kopanie z tyłu po nogach to nie jest kartka?
0
Nurek nurek niestety
3
Haha nie ma pewnie kamery z której to widać xxddddd brawo Tabas
6
Ale szukał tej nogi
0
Jak wytrzymamy taki pressing to będzie dobrze
1
Var nie cofnie? Za to podparcie?
0
Dobra szybko kończyć mecz!!
1
Vini napuchnięty jakby z Neymarem chlal całą noc
1
Piękny bidon męczenniku