3

@BobbyD przecież on nie chciał go faulować, bardzo często gra tak rękoma i sędziowie tego nie gwiżdżą, tu był za duży impet plus Barcoli sporo dołożył od siebie, gdyby to zrobił z premedytacją to nie miałby pretensji do sędziego tylko zszedł pokornie od razu do szatni (jak Valverde z Atleti)

1

@tbas ;(( nie zliczę ile razy przez ostatnie parę dni powiedziałem sobie w głowie "Araujo coś Ty odjebal"

0

Ciekawe jakie dziś byłyby komentarze jakbyśmy odpadli z Chelsea grając 11na10 i prowadząc 2-0 w 40minucie, ciekawe czy Messi, Xavi, Iniesta, Alves byliby do sprzedania a Guardiola wysyłany do Niecieczy

0

@Kidd i w drugą stronę 2tyg temu Araujo
Bestia
Pierwszy kapitan
Oby został do końca świata
Silny jak tur, szybki jak gazela
Klauzula 4mld

0

@TR3YWAY zawsze bawi jak Polaczki się trigeruja, że latynosi się całują po policzkach :D co by było jakby jeszcze klepnął w tyłek :o gaaaayyyyy

1

@barcelonaLM no właśnie to ciekawe jaki stosunek ma KK do buddyzmu, w sumie to nie jest religia tylko bardziej nurt filozoficzny

0

@Konfederat no to dzień dobry w Polsce, czas się wyprowadzić jeśli chce się więcej słońca niż przez 1/3 roku

0

@ViscaelBarca2007 między Bogiem a prawdą to w każdym z tych meczów (prócz Realu) pod koniec atakowaliśmy całym zespołem i bramki poszły z kontry w przewadze, coś w stylu Chelsea 2012, poza tym przegrana 2bramki to jakieś historyczne upokorzenie? Te wszystkie mecze to rollercoaster, bardziej bym się przyczepił, że nie ma stabilności i spokoju bo walka i ambicja były zawsze (i dlatego się otwieraliśmy i dostawaliśmy dodatkowa bramkę w końcówce)

1

@FcPortoFan1999 okręgówka również, za 3h Piast Białystok - Pomorzanka Sejny:p

0

@tristan87 i wszystko dzięki Bogu

0

@Zoker jaki samolot pan murzyn zaebał

4

Komentarz usunięty

0

@kigani czekaj czekaj, to jaki to żenujący sposób? Bunkrowanie się jak real wczoraj jest ok?

0

@Fake69 chata to dość ryzykowne ale parę stówek można
Ja stawiam tylko na real żeby przegrać hajs i mieć satysfakcję że odpadli a te jebance nie chcą tego robić :/

1

mógłby ktoś wyłączyć piłkę nożną?

0

Komentarz usunięty

0

Jest dobrze! Brawo Modric

0

@Peciak Pedri w pierwszym sezonie u nas po takim meczyku jeszcze poszedłby rozbiegać

0

@Benz jakby w 90min wszyscy byliby wypompowani to też nie powinno się doliczyć? 3min dłużej odpoczywali jak mierda leżała

32

Carvajal leżał i schodził 3min to doliczymy 1

0

Ale tam wszyscy są wypompowani

12

18 typa stoi w polu karnym i się patrzą na piłkę xdd

1

Kupa przeszkadza biegać już

2

Ło matko ale farcik

15

I Walker też jak Araujo położył rękę na męczenniku a ten o dziwo nie padł

0

Jakby oni próbowali oddawać jakiekolwiek strzały to coś by pewnie wpadło a to klepando

0

Anczelot zawsze wygląda jakby coś zajebał i tak zerka czy nikt się nie skleił xd

0

Oj ryży ryży mogłeś zamknąć

0

@michal26 i Araujo w Paryżu

0

W pierwszym meczu brameczki z dystansu a teraz chcą wejść do bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?