karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BobbyD przecież on nie chciał go faulować, bardzo często gra tak rękoma i sędziowie tego nie gwiżdżą, tu był za duży impet plus Barcoli sporo dołożył od siebie, gdyby to zrobił z premedytacją to nie miałby pretensji do sędziego tylko zszedł pokornie od razu do szatni (jak Valverde z Atleti)
1
@tbas ;(( nie zliczę ile razy przez ostatnie parę dni powiedziałem sobie w głowie "Araujo coś Ty odjebal"
0
Ciekawe jakie dziś byłyby komentarze jakbyśmy odpadli z Chelsea grając 11na10 i prowadząc 2-0 w 40minucie, ciekawe czy Messi, Xavi, Iniesta, Alves byliby do sprzedania a Guardiola wysyłany do Niecieczy
0
@Kidd i w drugą stronę 2tyg temu Araujo
Bestia
Pierwszy kapitan
Oby został do końca świata
Silny jak tur, szybki jak gazela
Klauzula 4mld
0
@TR3YWAY zawsze bawi jak Polaczki się trigeruja, że latynosi się całują po policzkach :D co by było jakby jeszcze klepnął w tyłek :o gaaaayyyyy
1
@barcelonaLM no właśnie to ciekawe jaki stosunek ma KK do buddyzmu, w sumie to nie jest religia tylko bardziej nurt filozoficzny
0
@Konfederat no to dzień dobry w Polsce, czas się wyprowadzić jeśli chce się więcej słońca niż przez 1/3 roku
0
@ViscaelBarca2007 między Bogiem a prawdą to w każdym z tych meczów (prócz Realu) pod koniec atakowaliśmy całym zespołem i bramki poszły z kontry w przewadze, coś w stylu Chelsea 2012, poza tym przegrana 2bramki to jakieś historyczne upokorzenie? Te wszystkie mecze to rollercoaster, bardziej bym się przyczepił, że nie ma stabilności i spokoju bo walka i ambicja były zawsze (i dlatego się otwieraliśmy i dostawaliśmy dodatkowa bramkę w końcówce)
1
@FcPortoFan1999 okręgówka również, za 3h Piast Białystok - Pomorzanka Sejny:p
0
@tristan87 i wszystko dzięki Bogu
0
@Zoker jaki samolot pan murzyn zaebał
4
Komentarz usunięty
0
@kigani czekaj czekaj, to jaki to żenujący sposób? Bunkrowanie się jak real wczoraj jest ok?
0
@Fake69 chata to dość ryzykowne ale parę stówek można
Ja stawiam tylko na real żeby przegrać hajs i mieć satysfakcję że odpadli a te jebance nie chcą tego robić :/
1
mógłby ktoś wyłączyć piłkę nożną?
0
Komentarz usunięty
0
Jest dobrze! Brawo Modric
0
@Peciak Pedri w pierwszym sezonie u nas po takim meczyku jeszcze poszedłby rozbiegać
0
@Benz jakby w 90min wszyscy byliby wypompowani to też nie powinno się doliczyć? 3min dłużej odpoczywali jak mierda leżała
32
Carvajal leżał i schodził 3min to doliczymy 1
0
Ale tam wszyscy są wypompowani
12
18 typa stoi w polu karnym i się patrzą na piłkę xdd
1
Kupa przeszkadza biegać już
2
Ło matko ale farcik
15
I Walker też jak Araujo położył rękę na męczenniku a ten o dziwo nie padł
0
Jakby oni próbowali oddawać jakiekolwiek strzały to coś by pewnie wpadło a to klepando
0
Anczelot zawsze wygląda jakby coś zajebał i tak zerka czy nikt się nie skleił xd
0
Oj ryży ryży mogłeś zamknąć
0
@michal26 i Araujo w Paryżu
0
W pierwszym meczu brameczki z dystansu a teraz chcą wejść do bramki