karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 ale na aktualnie żyjących to będą karne
0
@Criss18Barca LM przez Barcelonę. jestem Barcelończykiem. Nie wybierałem gdzie się urodzę natomiast klub wybrałem sercem, może jako dzieciak ale w pełni świadomy.
3
@FanBarcYxD karasie jedzą gówno
0
Co lewy robił w tym meczu, że przy takim wyniku nawet jednej bramki nie strzelił? Asystę chociaż miał jakaś?
0
@KrychaFCB za mało śniada
0
@Hosh tak swoją drogą on został skazany dużo wcześniej? A dopiero teraz pójdzie do więzienia bo włoski sąd dogadał się z brazylijskim?
0
@Emhyr łoł, dopiero zwróciłem uwagę, że Bolt przełożył pałeczkę do drugiej ręki, w sumie dość ryzykowne, sam biegałem w sztafecie i też nie lubiłem trzymać jej w lewej ręce ale nie przyszłoby mi do głowy przekładać ją w trakcie biegu
0
@vangoor chociaż właśnie czytam w internetach, że beznadziejny apart :/ eh eh
0
@vangoor potrzebuje na szybko taniego telefonu i jakieś rankingi przeglądałem i ta motorolka wygląda chyba rozsądnie
0
Łunin nie pokazuje, że jest jakimś mocno gorszym bramkarzem, chyba nic tam wielkiego nie zawalił, u nas wypada Mareczek i jest bieda :/
0
korzysta ktoś z Motorolli 30 Neo i może rzucić szybką recenzję?
0
@Linghunter88 nie wiem ja nie czuje się okradany i nie płaczę, że kobiety mogą iść szybciej na emeryturę, a pewne jest że zanim na nią pójdę to ten wiek jeszcze podniosą, a typ co wypisuje że jest to OKRADANIE chciałby żeby facetom obniżyli do 60 (Bo wtedy sprawiedliwie), co jest skrajnym debilizmem,
Czy kobietom powinno się podnieść? Oczywiście, choć chciałbym żeby moja mama która ma w tym roku 60 lat mogła już sobie chillowac w ogródku
1
@Arden meeeh, co to za drybling bez sztuczek
(sarkazm)
30
@Kamilos84 esu widzę tego debila i od razu koszulka staje się brzydka
0
@DonMatteo901 "mężczyźni są okradani z 5 lat życia" xdd jak można coś takiego napisać przy danych mówiących, że mamy jeden z najniższych wieków emerytalnych w Europie, rozumiem, że gdyby kobiety też miały 65 to wszystko byłoby w porządku?
0
@Rifek dokładnie, nawet w tłumaczeniu nie użyto słowa "mój" :) kogoś tam na pewno jest, ale wątpię, że chłopak z La Masii obrał sobie takiego hatfu! piłkarza za wzór do naśladowania
1
@mordini123 vapory zawsze były drogie no ale trochę mniej 400-500zl
0
@Kuba_1 LE jest cule i nawet go nie powoła na mecze z Barca:P
4
piłka się toczy do pustej bramki a sędzia gwiżdże, jakby to było przy wyniku 0-0 to gruby skandal
2
mógł puścić do końca akcje
0
Vitor na lewej obronie dafak :P
0
od 10 min wygląda jak mecz towarzyski
2
Lewy MVP ciasteczko
0
ładnie Lewy przestawił Savica, szkoda, że strzał ujowy
2
@Emhyr szkoda, że Fermin spieprzyl każde z tych ciastek
1
@Emhyr piękne czasy, teraz dalej stare baby macają pieczywo i owoce gołymi łapami
2
@mambeppe_yomenik Damian urwa Twoja mać obiecałem Twojej matce, że wyleczę Cię z homoseksualizmu! A Radosław Rumian słowa dotrzymuje. Będziemy chodzić na mecze, rozbijać się po burdelach i jeść kebaby do czasu aż Twoja dupa zacznie służyć wyłącznie do srania!
0
@Albatros hmm ale korposzczur tyczy sie wlasnie pracownika, bardziej pasuje Januszex
0
@dorkizos no czasem ma straty jakby grał w b-klasie
0
@okiemtypera_lucaxx95 i dodatkowo przeciwnik w 12, więc mamy stare dwóch ludzi, dziś mógł mieć dwie asysty