karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie Gundo byłoby pewnie bez spinki już
0
Messi czy to Ty?!!!
7
dla mnie Gundo gra na normalnym swoim poziomie, zawsze ma mnóstwo głupich strat po prostu w innych meczach daje coś do przodu, dziś tragedia na każdej płaszczyźnie
0
Guuuundooo mógł zabić a tylko postraszył
16
przy naszych kontrach obrońcy mogą sobie herbatkę zaparzyć i poczekać aż ostygnie
1
nigdy nie zrozumiem jak można z rożnego dawać piłę na pierwszego obrońcę
1
haha 10 łbów stoi w miejscu i podają sobie piłeczkę xd no na pewno z tego bramki będą, dzizes niech ten sezon się kończy juz
1
nasz kontry a Realu...
0
Jamal kryminał co zagrał
0
@Messibestplayerintheworld jak da się w tej cenie kupić 65cali 120hz to krzycz, chętnie wezmę
1
Komentarz usunięty
0
@Safrani "Mes que en club" masz i sie skup, bo to jedyne motto na jakieś nas stać
0
@cules100pro W jaki sposób w ogóle operuje się mięsień?
2
@Derean bo jedyny zapierdala po boisku
3
Żeby każdy chociaż biegał tyle co Fermin, który swoją drogą był tragiczny
1
Szkoda, że sędzia przekręcił Valencie tak byłby punkcik mniej do prześcieradeł
1
Chłop piłki nie dotyka i wkłada nogi moedzy nogi Yamala
1
Tak swoją drogą czy Araujo dziś nie dostal 5 kartki i nie zagra w następnym meczu
0
Świetne wyjście fawelarza
0
Fermin na początku wyglądał fajnie, ostatnio ma vibe riki pucia
0
Po co oni grają jakieś krótkie piłki jak potem I tak wrzutka leci
1
Ktoś liczy te kartki kszawiego?
0
O Xavi żółta dostał znowu xdd
1
Aaaa żeby to weszło
0
@MesQueUnClub96 jak przewalimy z Napoli i dziś to nawet jak wróci za 2-3tyg to można powiedzieć że już po sezonie
0
Kurwa no jaka niefortunnie sytuacja:/ eh eh, Pedri musi się obudzić bo będzie bieda
0
@TR3YWAY wystarczy, że widzę, że ty masz ;)
1
Ojoj chyba po de jongu w tym meczu
1
@TR3YWAY śmieszne jest wypominanie 9tce, że nie dotyka piłki, trzeba mieć lotny umysł
0
@DonAndresFCB taki odruch jak sie wie, że pachołki na liniach stoją:p