karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@HighestInTheRoom puknij w jajko i po smutku ¯\_(ツ)_/¯ jest dużo innych okoliczności kiedy można się poczuć przygnębionym jako singiel (np choroba czy problemy w robocie) ale na pewno nie dzień, w którym ludzie pokazują w internecie jacy to oni nie zakochani (kwiatki kur#a od męża/chłopaka woooooow) a potem puszczają się po kątach
0
@arasz1819 no właśnie skoro cała drużyna "gra kał" to nic się nie zmieni a hajsik wpadnie :) (no ale nie 60mln)
3
@Popitek12 matka wie, że jesteś gejem?
0
@Encore łoł latający Hole... Norweg, ciekawe na jakiej wysokości miał stopę
0
@zadafcb czyli nie można już chlać i siać rozpusty? :(
2
Nie rzekomo tylko został nadepniety, przypadkiem, tylko pewnie takim samym przypadkiem męczennik miałby z tego karnego albo przeciwnik Barcy gdy "stemplujacym" byłby ter Stegen
3
@Lidwinho te słowa powinien powiedzieć Kszawi do Laporty jeśli miałyby mieć sens
27
Wszyscy do 16latka żeby coś wyczarował xd
4
Jak zwykle trzymają rękoma zawodnika naszego i gwizdek milczy
4
Jezu żeby to wpadło
1
Przynajmniej widać że zapierdalaja jeśli te skurcze są prawdziwe
6
Szkoda, że przez pajaca z gwizdkiem nie zobaczymy w tym meczu Tygryska
1
Xd jakby to strzelili od razu na 4-3 to bym chyba wyjebał lapka przez okno
1
Złote dziecko ratuje ten nędzny mecz
0
Lenletowi by gwizdneli
2
Mógłby się ten sezon już skończyć
0
De Jong mmmm potwór w obronie
0
Kszawi więcej kartek na ławce niż w całej piłkarskiej karierze
0
Jakby bramkarz się nie podniecił. I nie wyleciał tak daleko to by pewnie to obronił
0
Nie da się oglądać tych farmerów...
0
Kogo de Jong i Cancelo kryli?
1
Jakby dał czerwo to wcale by się nie pomylił
0
@MesQueUnClub_87 hmm w sumie już wtedy mówiło się o nim ogrodnik przez jego wywiady
0
Typ ma vibe wujka (debila) Mirka z wesela a jest prezydentem 38mln kraju, huh
11
@michal26 Ronnie poszedł na jakieś miesiące pograć z chłopakami ze spacerniaka za posługiwanie się fałszywym paszportem, tutaj 'troche' grubsza sprawa
1
eh eh ale szkoda frajersko przegranego meczu z Villarreal :/
16
Newralgiczna pozycja, jeśli się coś spieprzysz to każdy to widzi i Cię obarcza strata gola, jeśli wykonujesz poprawnie swoje obowiązki to nikt nie wie o Twoim istnieniu
3
@Jackazz w lidze chyba nie ma wymagań do tego tylko w pucharze
9
Xd chłop leci z wyprostowana noga a Tygryskowi kartkę
2
jarałem się jak wchodził VAR do ligi hiszpańskiej, łudziłem się, że teraz sędziowie nie będą przekręcać wyników spotkania, no właśnie łudziłem się...