8

@HighestInTheRoom puknij w jajko i po smutku ¯\_(ツ)_/¯ jest dużo innych okoliczności kiedy można się poczuć przygnębionym jako singiel (np choroba czy problemy w robocie) ale na pewno nie dzień, w którym ludzie pokazują w internecie jacy to oni nie zakochani (kwiatki kur#a od męża/chłopaka woooooow) a potem puszczają się po kątach

0

@arasz1819 no właśnie skoro cała drużyna "gra kał" to nic się nie zmieni a hajsik wpadnie :) (no ale nie 60mln)

3

@Popitek12 matka wie, że jesteś gejem?

0

@Encore łoł latający Hole... Norweg, ciekawe na jakiej wysokości miał stopę

0

@zadafcb czyli nie można już chlać i siać rozpusty? :(

2

Nie rzekomo tylko został nadepniety, przypadkiem, tylko pewnie takim samym przypadkiem męczennik miałby z tego karnego albo przeciwnik Barcy gdy "stemplujacym" byłby ter Stegen

3

@Lidwinho te słowa powinien powiedzieć Kszawi do Laporty jeśli miałyby mieć sens

27

Wszyscy do 16latka żeby coś wyczarował xd

4

Jak zwykle trzymają rękoma zawodnika naszego i gwizdek milczy

4

Jezu żeby to wpadło

1

Przynajmniej widać że zapierdalaja jeśli te skurcze są prawdziwe

6

Szkoda, że przez pajaca z gwizdkiem nie zobaczymy w tym meczu Tygryska

1

Xd jakby to strzelili od razu na 4-3 to bym chyba wyjebał lapka przez okno

1

Złote dziecko ratuje ten nędzny mecz

0

Lenletowi by gwizdneli

2

Mógłby się ten sezon już skończyć

0

De Jong mmmm potwór w obronie

0

Kszawi więcej kartek na ławce niż w całej piłkarskiej karierze

0

Jakby bramkarz się nie podniecił. I nie wyleciał tak daleko to by pewnie to obronił

0

Nie da się oglądać tych farmerów...

0

Kogo de Jong i Cancelo kryli?

1

Jakby dał czerwo to wcale by się nie pomylił

0

@MesQueUnClub_87 hmm w sumie już wtedy mówiło się o nim ogrodnik przez jego wywiady

0



Typ ma vibe wujka (debila) Mirka z wesela a jest prezydentem 38mln kraju, huh

11

@michal26 Ronnie poszedł na jakieś miesiące pograć z chłopakami ze spacerniaka za posługiwanie się fałszywym paszportem, tutaj 'troche' grubsza sprawa

1

eh eh ale szkoda frajersko przegranego meczu z Villarreal :/

16

Newralgiczna pozycja, jeśli się coś spieprzysz to każdy to widzi i Cię obarcza strata gola, jeśli wykonujesz poprawnie swoje obowiązki to nikt nie wie o Twoim istnieniu

3

@Jackazz w lidze chyba nie ma wymagań do tego tylko w pucharze

9

Xd chłop leci z wyprostowana noga a Tygryskowi kartkę

2

jarałem się jak wchodził VAR do ligi hiszpańskiej, łudziłem się, że teraz sędziowie nie będą przekręcać wyników spotkania, no właśnie łudziłem się...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?