5

dlatego szkoda mi Xaviego, fakt, że nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale wypada mu dwóch NAJWAŻNIEJSZYCH zawodników, ter Stegen i Gavi (do tego Cancelo, który był chyba w najlepszej formie ze wszystkich), myślę, że Pedri i de Jong nie mają takie wpływu na grę/wyniki co tamta dwójka, no serio nie wyobrażam sobie gorszego scenariusza niż to co się wydarzyło w tym klubie :(

0

@lntrowertyk całą obrona zjebala, ale bramkarz jest po to by COKOLWIEK obronić

4

Muzyczkę Benny Hilla tylko puścić dla tych klaunów

0

Dlaczego Fermin nie wejdzie?

0

Ja tam się nie łudzę, że będzie karny, czas tylko zmarnowany na var

0

Var anuluje na bank

1

Gundo proste granie do boku, a wali stratę na kontrę, ehhh

1

@masa11 sprzedać póki coś wart

0

@BARCA1899Messi tak potwierdzone, sprzedać

0

@bartas97 w szatni trenerek mówi "słuchajcie Barcelona nam podarowała trzy tostery i ten bezcenny argentyński kaktus, także ile byśmy nie wygrywali dajcie sobie strzelić więcej"
Tak było nie zmyślam.

0

@Faro w końcu xd

0

@Herato tak się buduje mental

1

Łatwo, podpuścić i skasować

1

Gundo ekwilibrysta, asysta piętką

0

Fajnie wierzyć, lecimy z nimi!

1

@Remi1899 nie jestem wstanie zrozumieć dlaczego nie pokusiliśmy się o Grimaldo

0

@joloskyy ale w niższych ligach ludzie grają z pasji, for fun a ci ludzie dostają pieniądze za swoją PRACĘ, która chujowo wykonują

1

@joloskyy tylko, że w niższych ligach sędziowanie jest średnie a kobiece powiedzmy, że słabe, a to tylko potęguje frustracje zawodników

4

@Arden nie wiem ogólnie po co baby się pchają do sędziowania, w takiej okręgówce to ku##y lecą nonstop a niech tylko trafi się sędzina... 2x więcej kartek leci

1

@macio_944 między innymi za to, jest to mój znienawidzony klub (oczywiście po tym **** z Madrytu)

2

@michal26 o kurde ale unikatowe marzenie, myślę, że nikt tu nie ma podobnego

1

@Kengo może uznały, że to za proste i niepotrzebnie kombinują :shrug:

0

@LaLigaPD może ma chondromalację rzepki i za bardzo z tym się nic nie zrobi prócz operacji

0

@GeraltzKatalonii z siódmej strony 33 lata to jeszcze nie jest emeryt

4

Plusem ogólnie jest postawa młodzieży, trzech 17latkow i każdy dawał radę

1

@Pawel13sz kuman nie jest Hiszpanem

0

@MeS5i_99 gdyby nie Messi i Mareczek pewnie by szybciej poleciał

0

@MichalZZZ mam nadzieję, że nie jesteś księdzem

0

@Chaoss za to że Yamal zjebał dwie setki a Roberto oddał piłkę na kontrę 4na 2?

0

Dobra zamknijcie już te piz.. tak Roberto jest plackiem, a widzicie ławkę? Kto miał wejść kiedy Pedriego było trzeba zmienić, Oriol pewnie dałby stratę na bramkę jeszcze szybciej, Fermin nie mógł wejść, więcej pomocników nie mamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?