0

@Kengo kupowalem ETH jakieś 5 lat temu za 3k, szkoda, że więcej poszło w alty, które jebnely o ziemie

2

8 min? jak tam zmiana sędziego z 5 trwała

1

do przewidzenia, Sevilla juz taka obsrana byla

1

@Sulimo tylko jeszcze skuteczność poprawić bo chłopak mógłby mieć już ze trzy bramki w lidze

2

Ole Ole na podróbce Camp Nou to chyba jeszcze nie było

4

fajnie że Fermin strzelił, widać że ma bordowo-granatowe serce

0

Aj Lewy mógł mieć swoją brameczke

0

@Cvzx przyznam się że tak się kupiłem tym meczem i myślałem, ze to dobry kocur

0

Nie ogarniam jak można być piłkarzem profesjonalnym za grube miliony I coś takiego odjebac

0

Dawać to Siti!!!

5

jak słaba to musiała być kolejka

1

@MateS chyba na zero z przodu z tyłu zawsze coś wpadnie

0

@Azi w tym sęk, że zadaje pytania, bo się nie znam, niestety oglądam mecze tylko Barcy i nie wiem jakie są standardy, ale widząc, że tracimy miliard bramek moge stwierdzic, ze coś nie do końca trybi

0

Stracona bramka pięknie uwypukla nieudolność Barcy w bronieniu, dlaczego Inigo zostaje 1vs1 w polu karnym z napastnikiem, dlaczego de Jong (ten jak zwykle) i Pedri nikogo nie kryje, dlaczego mając teoretycznie przewagę zawodnicy Barcy są klepani, mam wrażenie że tam nikt nie wie co ma robić

0

@Fabik87 No ale gdzie wcinka nad Neuerem?

0

@Litman A potem płacz, że Yamal zajechany

0

Ehh tak by były kolejne mln do skarbonki

8

Ahh ten First touch

2

Późny Rijkard chyba był lepszy niż Xavinieta

0

Nie no serio idzie sobie oczy wydlubac, kszawi coś Ty uczynił?

3

To jest normalne, że pomocnicy nie kryją? Chyba ani razu nie widziałem, że de Jong był do kogoś przyklejony, tylko jakieś śmieszne strefy które każdy obchodzi

0

Kto mi wytłumaczy jakie jest zadanie Dunczyka? On gra wyżej niż de Jong

0

I Napoli teraz będzie nakręcone a my obsrani, fajnie fajnie

0

A chciałem właśnie pisać dlaczego de Jong nigdy nikogo nie kryje

4

Drybling lewego xd Robercik w pole karne idź i czekaj

0

Dlaczego oni nie biją od razu w pole karne jak mamy tam nieźle grających głową zawodników tylko jakieś wycofania

0

Jakby jeszcze to Pedriemu weszło:o

0

Dawaj Araujo, lekki knockdown

0

Zamordowali Araujo?

1

@MateuszGotowka99 ale asystę zrobił:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?