karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo kupowalem ETH jakieś 5 lat temu za 3k, szkoda, że więcej poszło w alty, które jebnely o ziemie
2
8 min? jak tam zmiana sędziego z 5 trwała
1
do przewidzenia, Sevilla juz taka obsrana byla
1
@Sulimo tylko jeszcze skuteczność poprawić bo chłopak mógłby mieć już ze trzy bramki w lidze
2
Ole Ole na podróbce Camp Nou to chyba jeszcze nie było
4
fajnie że Fermin strzelił, widać że ma bordowo-granatowe serce
0
Aj Lewy mógł mieć swoją brameczke
0
@Cvzx przyznam się że tak się kupiłem tym meczem i myślałem, ze to dobry kocur
0
Nie ogarniam jak można być piłkarzem profesjonalnym za grube miliony I coś takiego odjebac
0
Dawać to Siti!!!
5
jak słaba to musiała być kolejka
1
@MateS chyba na zero z przodu z tyłu zawsze coś wpadnie
0
@Azi w tym sęk, że zadaje pytania, bo się nie znam, niestety oglądam mecze tylko Barcy i nie wiem jakie są standardy, ale widząc, że tracimy miliard bramek moge stwierdzic, ze coś nie do końca trybi
0
Stracona bramka pięknie uwypukla nieudolność Barcy w bronieniu, dlaczego Inigo zostaje 1vs1 w polu karnym z napastnikiem, dlaczego de Jong (ten jak zwykle) i Pedri nikogo nie kryje, dlaczego mając teoretycznie przewagę zawodnicy Barcy są klepani, mam wrażenie że tam nikt nie wie co ma robić
0
@Fabik87 No ale gdzie wcinka nad Neuerem?
0
@Litman A potem płacz, że Yamal zajechany
0
Ehh tak by były kolejne mln do skarbonki
8
Ahh ten First touch
2
Późny Rijkard chyba był lepszy niż Xavinieta
0
Nie no serio idzie sobie oczy wydlubac, kszawi coś Ty uczynił?
3
To jest normalne, że pomocnicy nie kryją? Chyba ani razu nie widziałem, że de Jong był do kogoś przyklejony, tylko jakieś śmieszne strefy które każdy obchodzi
0
Kto mi wytłumaczy jakie jest zadanie Dunczyka? On gra wyżej niż de Jong
0
I Napoli teraz będzie nakręcone a my obsrani, fajnie fajnie
0
A chciałem właśnie pisać dlaczego de Jong nigdy nikogo nie kryje
4
Drybling lewego xd Robercik w pole karne idź i czekaj
0
Dlaczego oni nie biją od razu w pole karne jak mamy tam nieźle grających głową zawodników tylko jakieś wycofania
0
Jakby jeszcze to Pedriemu weszło:o
0
Dawaj Araujo, lekki knockdown
0
Zamordowali Araujo?
1
@MateuszGotowka99 ale asystę zrobił:p