karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dobra Memphis Ty prześcieradłom coś tam wturlaj lepiej
1
Swoją drogę bezsensowne zachowanie Araujo z tym "wślizgiem", zawodnik Osasuny mógł to łatwo wykorzystać i prawie mu się to udało
1
@norbi77 poczuł mięsisty poślad i padł jak rażony, jeszcze po tej akcji leżał i trzymał się za nogę błazen xd
0
@Arczi87 aktualnie mamy 0, słownie zero zdrowych skrzydłowych ¯\_(ツ)_/¯
7
szukają karnego jeszcze xddd
1
@RonMes10 to akurat było poza polem karnym
0
@Firestone pięknie będzie sobie lezał zaraz w szpitalu
0
dlaczego Gundo gra w linii z napastnikami?
0
nasza pomoc nie błyszczy nawet przeciwko Osasunie, która gra w 10 :/// bolesne
0
jak oni to zremisują
0
oddali wiecej groźnych strzałów w 10 niż 11
2
Araujo i Cancelo taśmami poklejeni żeby się nie rozpadli xd na Napoli na bank wyjdzie Barca B
0
jaki jesteście team: Gudno, FdJ, Pedri?
mnie żaden z nich nie przekonuje w tym sezonie,
Turas psuje dużo piłek jak ta ostatnia do Yamala
de Jong w defensywce jest tragiczny
golden Boy oddycha rękawami po kilkudziesieciu minutach
4
ehh Gundo placek, taka patelnie Yamalowi mógł dać
0
co nie zmienia faktu, że kszawi to półgłowek
2
ale młody eksplodował
0
wygląda jakby tylko Ferminowi zależało
1
@norbi77 trenowałem LA i widziałem jak ludzie, którzy się przygotowali parę miesięcy do różnych imprez, rozgrzewki do jednego 10sekundowego biegu trwają jakies 45min a potem w ciągu tego sprintu zrywali mięsień dwugłowy
0
dobrze, że nie przeszliśmy Athelicu bo i tak nie byłby kim grać
0
Pedri tez kontuzja, nie wierze
1
@norbi77 zgadza się po to są rozgrzewki i nawet po niej można sobie naciągnać dwójkę przy sprincie/zrywie ¯\_(ツ)_/¯
0
@barczyk jakby buk miał cos do tego to taki Araujo by się nie łamał nigdy
0
jak coś naciągnąć dwójkę można, będąc robocopem i być świetnie przygotowanym fizycznie
2
@PaulFCB miłość synku, tak wygląda miłość :))
0
@Kymo ok, ma to sens, patologiczna jest ta liga btw
0
@Ronad10 nie wierzę, że ten komentarz dostał tyle herbów, przecież tu każdy tylko krzyczy kszawi ałt i "gorzej być nie może"
0
nie można było tego zrobić przed meczem w PK?
1
@Arden mam identyczne zdanie o pięknym Holendrze i też nie rozumiem jego fenomenu i zachwytami nad nim
2
Teraz to już po ptakach:( dawaj na LM Mareczek żeby chociaż o ten ćwierćfinał powalczyć
5
dlatego szkoda mi Xaviego, fakt, że nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale wypada mu dwóch NAJWAŻNIEJSZYCH zawodników, ter Stegen i Gavi (do tego Cancelo, który był chyba w najlepszej formie ze wszystkich), myślę, że Pedri i de Jong nie mają takie wpływu na grę/wyniki co tamta dwójka, no serio nie wyobrażam sobie gorszego scenariusza niż to co się wydarzyło w tym klubie :(