0

Nasi dwaj pomocnicy poruszają sie jak emeryci, z tym że jeden ma ponad 30 drugi ledwo 20lat (Roberto nie liczę bo to pionek)

1

Balde to statysta, postawić tam taka siatkę co oddaje piłkę i na jedno wyjdzie, chociaż strat nie będzie

0

Wincyj kółeczek!!!

0

Niezły powrót Pedriego

0

@Irmscher10 ej ej jeszcze strata jest w wachlarzu zagrań

6

Aaaaaj 3-2 do szatni byłoby mile, szkoda :(

2

Ten Pena wyjdzie dziś z pola karnego czy on tam na łańcuchu siedzi?

0

Do obrony, na razie Pena zawala mecz

5

Ehh przynurkowal murzyn ale po co ta ręka Araujo

0

Co Suar... LEWY zaeebał z wolejka

0

Kuuuuurwa jak szkoda, że Marek nie broni byłoby 1-0

0

@Faro mamy za dużo lewych obrońców, pewnie dlatego

0

Dwie akcje gdzie Ferran nie ma komu dograć do pustaka

1

Eh oni kopną z dużego palca do przodu i już jest akcja bramkowa

0

Tak kszawi kazał temu plackowi stać na linii bramkowej

0

Idioci, dwie takie same bramki

0

Pena piękny mecz

0

@peetwithbarca a w tym Król Tiktoka co najwyżej ¯\_(ツ)_/¯

27

@Avec pomyliłeś strony rycerzyku

1

@Fantastyczny Chłopiec kurła a ja wczoraj już o zmianie lapka myślałem xd

7

smutne, że naszą "ikoną" jest Lewy :(

2

Chciałbym zauważyć że Real dał sobie wbić 3 bramki z trzecią drużyną poprzedniego sezonu, A my rozsmarowaliśmy finalistę pucharu króla gladziutko do zeraaaa

4

Maszyna ruszyła!!! Dawać City w finale

4

Ciekawe czy grając w okręgówce spocilbym się na treningu Barcelony, coś mi się wydaje, że oni tam trenują na intensywności żaków

2

dobra ten Gavi to mógłby już sie wykurować, kto będzie madrycioków przestawiał?

2

@koksik2700 strasznie ciekawe co random z internetu by zrobił w miejscu prezydenta Polski xdd

2

Ale Gavi zagrał partidazo z Realem w SP, ajajaj piękny to był mecz, wszystko grało i co się stało, że się zes....?:((

11

@zodiak_10 trio Messi-Tello-Bojan zrobiłoby dwa razy więcej bramek niż Felix-Lewy-Vifon

0

@FanBarcy22 mi w tojce Avensis za rozwalony prawy przód wyliczyli szkodę całkowitą i miałem do wyboru albo hajs z "wrakiem" albo bez, wartość fury wyliczyli na 16-17k i tyle bym dostał jakbym im oddał samochód i 10k jak nie, naprawiłem za ok 5k i 5 do przodu, jeszcze zanim wycenili z ubezpieczenia to sobie pojeździłem 2letnim fusionem :p
PS a liczą całkiem miło, bo roz##bane jedno koło, było to liczą, że trzeba komplet opon i alufelg wymienić a to już 2-3k

0

@kielon93 z tego co pamiętam na PK straty (premie itp) są wyższe niż przychodzy, przynajmniej kiedyś był artykuł o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?