karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasi dwaj pomocnicy poruszają sie jak emeryci, z tym że jeden ma ponad 30 drugi ledwo 20lat (Roberto nie liczę bo to pionek)
1
Balde to statysta, postawić tam taka siatkę co oddaje piłkę i na jedno wyjdzie, chociaż strat nie będzie
0
Wincyj kółeczek!!!
0
Niezły powrót Pedriego
0
@Irmscher10 ej ej jeszcze strata jest w wachlarzu zagrań
6
Aaaaaj 3-2 do szatni byłoby mile, szkoda :(
2
Ten Pena wyjdzie dziś z pola karnego czy on tam na łańcuchu siedzi?
0
Do obrony, na razie Pena zawala mecz
5
Ehh przynurkowal murzyn ale po co ta ręka Araujo
0
Co Suar... LEWY zaeebał z wolejka
0
Kuuuuurwa jak szkoda, że Marek nie broni byłoby 1-0
0
@Faro mamy za dużo lewych obrońców, pewnie dlatego
0
Dwie akcje gdzie Ferran nie ma komu dograć do pustaka
1
Eh oni kopną z dużego palca do przodu i już jest akcja bramkowa
0
Tak kszawi kazał temu plackowi stać na linii bramkowej
0
Idioci, dwie takie same bramki
0
Pena piękny mecz
0
@peetwithbarca a w tym Król Tiktoka co najwyżej ¯\_(ツ)_/¯
27
@Avec pomyliłeś strony rycerzyku
1
@Fantastyczny Chłopiec kurła a ja wczoraj już o zmianie lapka myślałem xd
7
smutne, że naszą "ikoną" jest Lewy :(
2
Chciałbym zauważyć że Real dał sobie wbić 3 bramki z trzecią drużyną poprzedniego sezonu, A my rozsmarowaliśmy finalistę pucharu króla gladziutko do zeraaaa
4
Maszyna ruszyła!!! Dawać City w finale
4
Ciekawe czy grając w okręgówce spocilbym się na treningu Barcelony, coś mi się wydaje, że oni tam trenują na intensywności żaków
2
dobra ten Gavi to mógłby już sie wykurować, kto będzie madrycioków przestawiał?
2
@koksik2700 strasznie ciekawe co random z internetu by zrobił w miejscu prezydenta Polski xdd
2
Ale Gavi zagrał partidazo z Realem w SP, ajajaj piękny to był mecz, wszystko grało i co się stało, że się zes....?:((
11
@zodiak_10 trio Messi-Tello-Bojan zrobiłoby dwa razy więcej bramek niż Felix-Lewy-Vifon
0
@FanBarcy22 mi w tojce Avensis za rozwalony prawy przód wyliczyli szkodę całkowitą i miałem do wyboru albo hajs z "wrakiem" albo bez, wartość fury wyliczyli na 16-17k i tyle bym dostał jakbym im oddał samochód i 10k jak nie, naprawiłem za ok 5k i 5 do przodu, jeszcze zanim wycenili z ubezpieczenia to sobie pojeździłem 2letnim fusionem :p
PS a liczą całkiem miło, bo roz##bane jedno koło, było to liczą, że trzeba komplet opon i alufelg wymienić a to już 2-3k
0
@kielon93 z tego co pamiętam na PK straty (premie itp) są wyższe niż przychodzy, przynajmniej kiedyś był artykuł o tym