0

@Alicja3500 limit małolatów na boisku

0

Kurwa klepią żeby dograć do przerwy... A ten....

1

@zeko0 musiał ratować żeby przypadkiem nie było karnego albo bramki

1

@VamosFCB11 no właśnie też tak myślałem, niestety Balde i Chrystian zabrali miejsce (w sensie, że za nich musieli młodzi wejść)

0

Fermin jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej drużyny?

0

@basuza no ale nie robią nikomu krzywdy, jest niesportowe, ale właśnie za takie zagrania jest żółta

0

Mamy trzech małolatów na boisku, to jest max? Fermin jest jako kto traktowany?

7

No pcha Forresa, to jest faul sprzed 16tki

0

Kto dziś najgorszy z pomocy?

0

Pena ucz się jak się piłki łapie

0

@regatta52 w jakimś towarzyskim:p a takim pucharowym to nie pamiętam

6

Brawo młody, czasem tak trzeba

1

@ikar34 posyp się brokatem, bo inaczej to nie zabłyśniesz

0

@budel17 akurat tu to dziwne, że bez kontuzji bo to było ostre wejście

1

Serio? Przed chwilą drugiemu stoperowi mało nogi nie urwało a tu zmiana Duńczyka? Czy kolejny uraz

1

@BarcaToSensZycia co ma klub do tego że typ mu wyjebał kopa

0

Oj po kolanie raczej

2

Dżaaaamal :(((( ale szkoda a idealnie przyjął

3

Pena mógł zrobić więcej, to jest strzał z pola 5tki

1

Esu 5 bramek w tej jednej akcji powinno być (gdyby nie spalony, edit: którego nie było)

0

Zacząłem oglądać od jakiejś 20minuty, jestem ciekaw co tu się działo do tego czasu, ile kszawiOUTów i wyzywania zawodników?

2

@hayek oho chyba mamy tu lekarza, podaj mi źródła do tych "poważnych konsekwencji" po tabletkach "dzień po", które nie są tabletkami wczesnoporonnymi

1

Fawelarz robi barki na modlitewniku

0

gdzie ten spalony?

0

@MesQueUnClub_87 tylko chrześcijaninska Polska co,?

4

no Suarez dwa dotkniecia piłki na razie, jedno z 5 metrów koledze zamiast do nogi po ziemi to na wysokość klatki piersiowej, drugie na stratę za plecy, więc zaraz będzie wolejek w okno

3

@Fenelon i zamieniać je w wino od razu

3

@JohnA xd jako kibic Barcelony odpowiadam mamy 5 LM, nie wiem tylko gdzie to ujma

2

Zatrzymajcie tę maszynę, LM nasza

3

Siedzę sobie u rodziców leci Eurosport, jakieś typy z paletkom, grają w Melbourne a tam... 3 w nocy, grubo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?