karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alicja3500 limit małolatów na boisku
0
Kurwa klepią żeby dograć do przerwy... A ten....
1
@zeko0 musiał ratować żeby przypadkiem nie było karnego albo bramki
1
@VamosFCB11 no właśnie też tak myślałem, niestety Balde i Chrystian zabrali miejsce (w sensie, że za nich musieli młodzi wejść)
0
Fermin jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej drużyny?
0
@basuza no ale nie robią nikomu krzywdy, jest niesportowe, ale właśnie za takie zagrania jest żółta
0
Mamy trzech małolatów na boisku, to jest max? Fermin jest jako kto traktowany?
7
No pcha Forresa, to jest faul sprzed 16tki
0
Kto dziś najgorszy z pomocy?
0
Pena ucz się jak się piłki łapie
0
@regatta52 w jakimś towarzyskim:p a takim pucharowym to nie pamiętam
6
Brawo młody, czasem tak trzeba
1
@ikar34 posyp się brokatem, bo inaczej to nie zabłyśniesz
0
@budel17 akurat tu to dziwne, że bez kontuzji bo to było ostre wejście
1
Serio? Przed chwilą drugiemu stoperowi mało nogi nie urwało a tu zmiana Duńczyka? Czy kolejny uraz
1
@BarcaToSensZycia co ma klub do tego że typ mu wyjebał kopa
0
Oj po kolanie raczej
2
Dżaaaamal :(((( ale szkoda a idealnie przyjął
3
Pena mógł zrobić więcej, to jest strzał z pola 5tki
1
Esu 5 bramek w tej jednej akcji powinno być (gdyby nie spalony, edit: którego nie było)
0
Zacząłem oglądać od jakiejś 20minuty, jestem ciekaw co tu się działo do tego czasu, ile kszawiOUTów i wyzywania zawodników?
2
@hayek oho chyba mamy tu lekarza, podaj mi źródła do tych "poważnych konsekwencji" po tabletkach "dzień po", które nie są tabletkami wczesnoporonnymi
1
Fawelarz robi barki na modlitewniku
0
gdzie ten spalony?
0
@MesQueUnClub_87 tylko chrześcijaninska Polska co,?
4
no Suarez dwa dotkniecia piłki na razie, jedno z 5 metrów koledze zamiast do nogi po ziemi to na wysokość klatki piersiowej, drugie na stratę za plecy, więc zaraz będzie wolejek w okno
3
@Fenelon i zamieniać je w wino od razu
3
@JohnA xd jako kibic Barcelony odpowiadam mamy 5 LM, nie wiem tylko gdzie to ujma
2
Zatrzymajcie tę maszynę, LM nasza
3
Siedzę sobie u rodziców leci Eurosport, jakieś typy z paletkom, grają w Melbourne a tam... 3 w nocy, grubo