karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta w sumie Vitor powinien mieć bramkę a Lewy asystę
0
@Smixu chyba nie masz zbyt mocnych umiejętności czytania ze zrozumieniem co?
0
Vitorek już ma coś z Lewego :p
0
Ehhh i mega przykre ale żebym miał wybrać klub życia na podstawie ostatniego powiedzmy roku to na pewno nie byłaby to Barcelona :((
2
@Rewolucja123 z tym wynikiem to poczekaj
1
Nie no wstyd mi za ten klub :((
0
Przy Varze to by było chyba 1-0 dla Barcy, teraz był spalony raczej
0
Tylko zostawcie Kszawiego, z takimi plackami to powinien wyjść każdy na nieswojej pozycji, po ostrym melanżu i a miękko to klępnac, to są miernoty bez ambicji i co poniektórzy bez umiejętności
0
I kasztan z 1+1 ehh
1
@abram3k to kupa śmiechu, z przewagą kupy
2
Ojojoj co ten sędzia
0
Ja pierdole oni sami się pozabijają
1
Żeby w takim klubie stwarzać ZEROWE zagrożenie z rzutów wolnych
2
Nie no serio przy Raphie to Dembele był geniuszem
0
Fajne ma wejścia Fermin z drugiej linii
0
@marcin62 co to za debil?
0
@adi89rg polecam dobry film/serial
1
@Gall jak inne przecież Bóg jest synem i ojcem samego siebie, urodzonym przez dziewice zapłodnioną przez gołębia xd czego nie rozumiesz
1
@FcPortoFan1999 jeszcze w miarę rozumiem, że ludzie mogą wierzyć w Boga (czymś muszą sobie tłumaczyć rzeczy niewytłumaczalne) ale żeby wierzyć w stary testament to już trzeba mieć na bani
1
@!34RC3!_0N4 myślami w Bayernie
0
Daj borzu że do końca stycznia
4
Balde jest zerem...
2
Xd siatka na trytytki, okręgówka vibes
0
Walkower! Dziura w siatce
2
@jaras121 nasi tak nie zapierdalaja
0
@against_modern_football mam ten sam staż, nie pamiętam takiego zlepku piłkarzyków, którzy nie mają klubu w sercu
0
Kogo byście wymienili z tych, którzy za ten klub oddali by wszystko (w przenośni oczywiście) Gavi, Araujo ktoś jeszcze? Za pięknych czasów to taki Pinto myślę dałby się pociąć za drużynę tutaj jakoś tego nie czuje
2
W życiu jestem fchui sceptykiem, realistą, natomiast przy kibicowaniu Barcelonie od 20paru lat zawszeee wierze, zawsze głęboko w serduszku czuje, że wygraja kazdy najtrudniejszy mecz, natomiast teraz... chyba pierwszy raz w życiu mam kryzys i serio nie wierzę w tę drużynę :(( smutek podbija to, że trenerem jest jeden z moich ulubionych zawodników ze złotej ery, ciężkie czasy nastały...
1
kurwa oni nie potrafią spresować żadnej drużyny...
0
@Bobert_Kubicki to też jest schyłkowa drużyna Kszawiego