karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde to jest Tello obrony, jedno zagranie ma
5
Ale skleił ładnie, jest progres
0
W tym wieku to już lędźwie padają
5
Stójcie i machajcie łapkami dalej
1
@Lionel_Messi10 ciekawe czy ktoś miał wuefistę który nie chlał w kantorku
0
@dafik85 ja mielibyśmy trafić to że PSG, co nie zmienia faktu, że dalej ostatnie miejsce w grupie by było
0
@Kondziubarca nie no takich już raczej nie ma
2
@KamQiX i 3 banki też są, nie dla nas ale są
2
Barca to po prostu taki Robin Hood, biednym Ukraińcom i Belgom oddali po 3mln ojro
0
Aleeee się nazarabialismy euraskow
13
Nawet taka Antwerpia potrafi trzema podaniami wyjść z kontrą
2
Kurwa zaorać ten klub posadzić kukurydzę na camp nou
0
To już walcie wrzute za wrzutą albo strzały z 30metrow bo to klepanie nie ma żadnego sensu
2
Oni powinni wyjść i oficjalnie przepraszać za to gówno co grają a kibicom oddawać pieniądze z własnych kieszeni, przecież im się nawet biegać nie chce gwiazdki pieprzone
1
@R10marquez jedna i ta sama decyzja, do lewej i wrzuta (która nigdy nie dochodzi)
5
@PatrychoO i co to zmieni, prócz straty hajsu
1
To jest niesamowite, że tego Roberto trzymają w klubie, niech mu dadzą jakąś laurkę i medal z ziemniaka i elo idź się kopać w drugiej lidze
0
A kapitan co jeszcze robi na boisku?
0
Łysy wypierdalaj z tego klubu
0
Pomarańczowa i to mocna
0
Hahaha Roberto brawo placku xddd
0
Fermin tak fajnie chodził pod nieobecność Pedriego...
0
Kounde to jest taki placek, że aż strach :/
12
leci kontra
1. Lewy daje za plecy Yamalowi
2. Yamal chce dać przerzut na drugą stronę
3. Nasz prawy obrońca wbiega mu w linię podania
4. Yamal trafia w zawodnika z Belgii
....
0
@hayek no to tylko pokazuje w jak lichej sytuacji finansowej jesteśmy, niestety, ale trzeba ciułać te "grosze"
1
czy ja dobrze widze, że Modric nie strzela karnego i minute później bramka dla Union?
2
heh to teraz mamy piękny festiwal pt. "powiedz, że jesteś konfiarzem, nie mówiąc, że jesteś konfiarzem"
0
@Kuba_1 ma miliard euro klauzuli skąd te 80mln?
1
@darek60 na tv ma tylko TVP1, TVP2 i TVP info
0
@Kamilos84 więcej zdjęć by się przydało i filmików, umieją jakieś sztuczki? Tak na podstawie jednej fotki mam wybierać? Co to tinder?