karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krychaaa10 i to bez Gaviego, pierwsza połowa była świetna jeśli chodzi o pressing
2
Balde chyba zostanie przyspawany do ławeczki
0
@Takitamx ----------> oooo tam masz drzwi
1
@Coutinho007 kszawi zabronił im strzelać seteczki
0
@Zdobywca chyba niefarta
7
JesZcze pajace coś gadają z sędzią xdd chłop ciągnął ich za uszy jak mógł
6
Atleti 46 fauli na samym Felixie a połowa Barcy wykartkowana
6
Nawet aut przekręci xdd nie wierzę
13
Hahaha ręką na klacie jeb żółta
3
Żebyśmy mieli prawdziwa 9tke to nie byłoby tych nerwów a tak sędzia podpina kotletico pod tlen
1
Jeszcze karnego da xddd
1
Haha nie no Lapcio odpalaj się tam i nagrywaj filmiki z tymi klaunami
1
Fermin grał nieźle i co kszawi go schował do szafy? Przecież Pedri już ma butle od 20minut
0
Noooo nie wiem czy tam był faul
0
@FC4BARCA pokazał że chce zmianę
0
O Feranik się zameldował xd
0
@SinMistico nie oglądał Bellettiego
2
Kurde dzieciak ma tylu zajebaitych zawodników a podbiegł do Lewego xd
0
Rapha nie chce by de Jong miał więcej dzieci
1
Sędziemu się powaliło że Memfis już nie gra w Barcelonie i odgwizdał faul
2
Siadł pressing w drugiej połowie
2
Ile już było fauli na Felixie? Miliard? A on sam dostał żółta za nic
1
@ciema nie wiem może zgranie zdrowych zawodników?
0
Raphaaaa..... Eh nie no brazol to stan umysłu tam w głowie za wiele nie ma
4
Hahaha za co Felix dostał kwit?
0
O Marszczerano był na angielskim viaplay, ale komentatorzy nie mieli z nim kontaktu xd
0
@AllBundy przecież ostatnio drugie połowy mamy lepsze
0
@kaamil1910 szczególnie że gdyby nie upadł po stemplu mógł jeszcze walczyć o wypluta piłkę
0
@ObiektywnyKibic121 w końcu trio De Jong-Gundo-Pedri wygląda nieźle
19
W jakiej formie nie byłaby drużyna to sędziowie i tak nas r###ają, a na koniec może brakować kilku punktów i oczywiście nikt nie będzie o tym mówił, tylko że wielki Madryt robi majstra