1

@Krychaaa10 i to bez Gaviego, pierwsza połowa była świetna jeśli chodzi o pressing

2

Balde chyba zostanie przyspawany do ławeczki

0

@Takitamx ----------> oooo tam masz drzwi

1

@Coutinho007 kszawi zabronił im strzelać seteczki

0

@Zdobywca chyba niefarta

7

JesZcze pajace coś gadają z sędzią xdd chłop ciągnął ich za uszy jak mógł

6

Atleti 46 fauli na samym Felixie a połowa Barcy wykartkowana

6

Nawet aut przekręci xdd nie wierzę

13

Hahaha ręką na klacie jeb żółta

3

Żebyśmy mieli prawdziwa 9tke to nie byłoby tych nerwów a tak sędzia podpina kotletico pod tlen

1

Jeszcze karnego da xddd

1

Haha nie no Lapcio odpalaj się tam i nagrywaj filmiki z tymi klaunami

1

Fermin grał nieźle i co kszawi go schował do szafy? Przecież Pedri już ma butle od 20minut

0

Noooo nie wiem czy tam był faul

0

@FC4BARCA pokazał że chce zmianę

0

O Feranik się zameldował xd

0

@SinMistico nie oglądał Bellettiego

2

Kurde dzieciak ma tylu zajebaitych zawodników a podbiegł do Lewego xd

0

Rapha nie chce by de Jong miał więcej dzieci

1

Sędziemu się powaliło że Memfis już nie gra w Barcelonie i odgwizdał faul

2

Siadł pressing w drugiej połowie

2

Ile już było fauli na Felixie? Miliard? A on sam dostał żółta za nic

1

@ciema nie wiem może zgranie zdrowych zawodników?

0

Raphaaaa..... Eh nie no brazol to stan umysłu tam w głowie za wiele nie ma

4

Hahaha za co Felix dostał kwit?

0

O Marszczerano był na angielskim viaplay, ale komentatorzy nie mieli z nim kontaktu xd

0

@AllBundy przecież ostatnio drugie połowy mamy lepsze

0

@kaamil1910 szczególnie że gdyby nie upadł po stemplu mógł jeszcze walczyć o wypluta piłkę

0

@ObiektywnyKibic121 w końcu trio De Jong-Gundo-Pedri wygląda nieźle

19

W jakiej formie nie byłaby drużyna to sędziowie i tak nas r###ają, a na koniec może brakować kilku punktów i oczywiście nikt nie będzie o tym mówił, tylko że wielki Madryt robi majstra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?