karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3ci bramkarz broni a i tak wygrywają 3-0, ciekawe jakby to u nas wyglądało gdyby nie było mareczka
1
@Bartula chyba po to by kibicom Barcy nie było aż tak smutno :P
0
@TR3YWAY przecież po pierwszym sezonie gdzie Barca by grała piach jak Arsenal będzie wyrzucany z klubu, jeszcze nie dawno ten Hag był tutaj uznawany za zbawcę ale już się zmieniło :P
26
Pozytywny wariat, lubiłem go, chociaż fakt jak miał piłkę przy nodze to serce zaczynało szybciej bić
3
@macio_944 fajnie dla odmiany przeczytać wartościowy komentarz a nie wszędzie tylko, że przez kszawiego globalne ocieplenie, przez kszawiego bomby w strefie Gazy latają i przez kszawiego to pewnie świat nie będzie
1
@goldmetaxa od 20 minuty grający w 10
0
@Koni8M a jak niby powinien ustawić zespół na broniący się całą drużyną Szachtar?
0
@Pressinho albo z Herculesem na CN, 0-2 ;) jak widać zdarza się najlepszym :P
1
@Firestone czy ja wiem czy to taki niesamowity skład? skrzydłowi co nie umieją dryblować ani strzelać (Rafie czasem coś tam wyjdzie z dystansu) plus 16latek, na 9 drewno od którego się wszystko odbija, w pomocy Pedri który jest albo kontuzjowany albo wraca po kontuzji, chimeryczny Gavi, Gundo -- jakościowy ale myślę, że on jest tutaj na piłkarskiej emeryturze, do tego kolejny małolat, który przed chwilą kopał w 3 lidze, łysy troglodyta, na LO szybki murzynek, który... no jest szybki, środek obrony i PO mamy spoko to trzeba przyznać, no i tu niektórzy myślą, że będziemy lać wszystkich po kolei, w każdych rozgrywkach, trzeba zejść na ziemię to nie jest paka, która będzie grała w stylu Guardioli i tak a propos w tym meczu nawet on by nie pomógł, bo mając 5x lepszą kadrę potrafił stracić punkty na takich terenach i rywalach.
Reasumując musimy obniżyć oczekiwania, bo będziemy cały sezon się rozczarowywać.
0
@Cvzx jak przegrywamy z Porto to w ostatniej kolejce musimy jeszcze wygrać z Antwerpia żeby wyjść z grupy :p
1
No cóż nie wygramy już LM bez porażki w sezonie, więc triumf będzie trochę mniej słodki
0
@clyde no jest przepis, że jak się sam nabijesz to nie ma, przy wślizgu "postawna" ręka też nie jest ręką, sporo jest tam wyjątków
1
@Barcasub a co zrobisz jak 11 Ukraińców stoi w polu karnym? Albo wrzutki albo strzały z daleka
9
To jest głupi przepis że sam się kopiesz w rękę i się nie liczy, bo jesteś chujowy xd
0
@robsons23 no będąc w polu karnym, przy jednym przeciwniku
0
Z Chelsea i Interem za Guardioli też biliśmy głową w mur :p
0
@Jarek92Barca co robią zawodnicy? Xdd
1
@IronSanHybrid i wtedy pewnie wygramy LM
0
Nie no tu się nic nie wydarzy, obrona 11 w polu karnym
2
O wyzdrowiał, cud
0
O Pedri jest na boisku
0
Gdzie tu faul niby? Położył mu rękę na plecach
4
Gavi metr 60 zabił dwóch Ukraińców xd
1
Xddddd dwa asy, lewy i rekin hahaa
2
co oni kurwa robią w tej obronie?
0
wydaje się, że gracze Barcy powinni być 2x bardziej wyszkoleni technicznie, a Ukraińcy sobie wychodzą spod pressingu jak chcą, dlaczego my nie potrafimy? kszawi winny?
0
Romeu to jest żart jakiś, chłop wygląda koordynacyjnie jak dziadek z nadwagą
0
Niech oni w przerwie zmienia przede wszystkim turfy na wkręty bo zaraz któryś się rozjedzie i pachwinki pójdą
3
Ale na milimetry wszystko
0
Chyba w halowkach grają niektórzy