karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Explode Bale też :P
0
tak swoją drogą wydaje mi się, że na zachodzie mają ujowych tatuażystów, te dziary wszystkie piłkarzy (albo te Antonelli) wyglądają jak rysowane mazakiem przez przedszkolaków
0
ciekawe jak on z Beckhamem gada :P
7
ehh typ nie gra w Barcelonie już tyle czasu ale oczy i tak się zeszkliły przy tym filmiku :(
2
Standing Ovation plis
~Didier Drogba 30.10.2023
17
Oesu jak ja nienawidzę tego klubu i całego społeczeństwa z nim związanego, PSG to pikuś przy nich, tam są po prostu brudne pieniądze a to jest brudny klub
4
nie mogę patrzeć na tę bramkę bo mnie krew zalewa jaki to był fart :/
0
@Emhyr może gówniak za jakieś 7 miesięcy wyłazi
36
Xd to nie jest karny? Chłop się wiesza na szyi
0
Ferran jedna rzecz zrobił w końcu dobrze
0
Na razie fawelarz niczym odwrócony Midas
0
@LionelM95 dopiero? Xd
3
Tu niby spalonego nie było?
1
Kuuuuuu Ferminek Słupek Lopez
0
@Culer_1906 jazda z kuropatwami
0
@Coutinho007 Kessie gdyby nie Faty to by miał dwie bramki przeciwko prześcieradłom :P
0
@Pustelnik taaa na pewno młodzi zagrają bez presji w najważniejszym meczu na świecie :D
0
@arasz1819 pewnie u nich tez będziemy przegrywać
5
serio Fermin taki staruszek? myślałem, że ma z 17-18 lat
0
@VeB 1899 ale do kogo?
0
@Kuba_1 raczej większość piłkarzy nie grzeszy rozumem
0
Romeu niczym Sztanga
0
@QQL5 bramka i asysta dziś dająca na razie trzy punkty
5
Wzorowa kontra xdd dobiec do pola karnego i cyk do boku
0
Śmieszne te wolniaczki w Barcelonie, Gundo mógłby spróbować
10
No kurwa to czerwo, z kolana w brzuch i jeszcze typ wychodzi praktycznie sam na sam
3
Jakby Ferran/Inigo/Gundo/Alonso się połamał to o dalej byście płakali, że brak rotacji, ale wiecie co? ktoś musi być na tym boisku prócz nastolatków
0
Czyli Inigo na Real?
0
@CZAJUN_119 niestety może być dużo gorzej, oby obrona się mocno nie zesrała
0
Szkoda tych słupków i spalonych, bo 2-1 u siebie z Ukraińcami to średni wynik