0

@TheNekro94 my life be like uuuu aaaaa

0

Fajny drybling, lewa prawa lewa i jeb ze łba

0

Jakiś słaby ten karny, Kane nawet nie spojrzał na bramkarza, gdyby Donnarumma wybrał inny bok to by to spokojnie wybornil

3

@Sysia11 oj powrót normalnych pracujących niedziel to by było coś pięknego

2

A przy strzale Ferrana Morata nie był na spalonym?

2

@Encore ciarki żenady za każdym razem

0

@tbas jezusku jakie to słabe :/

3

@MarioVeB! jak przepierd... cały swój majątek to zazwyczaj i rodzinie się niestety dostaje

0

@PatrykBarca bo ludzie nadużywają tego słowa aktualnie, prawdziwi pedofile chodzą w sutannach

1

@DLFCB ja tam nie musiałem jeździć szukać, po prostu na codziennej trasie mijałem dwa Orleny i jeden Shell i ze dwa razy w tygodniu kolejny Orlen i Moya, na KAŻDYM z tych trzech Orlenów paliwo (prócz lpg) było niedostępne przez kilka dni

1

@barcelonaLM wiedziałem, ze to wszystko przez te baby
PS zdecyduj się czy "prawdę mówiąc" czy "zgodnie z Biblia" ;)

0

@barcelonaLM wszystko przez tę Ewę łapczywą

2

ciekawe co ten wszechmogący sobie myśli jak widzi śmierć niewinnych dzieci... chociaż może akurat jest zajęty wysyłaniem jakichś bezbożników na piekielne katusze za jedzenie szynki w piątek

1

A ktoś po meczu z Granada podawał kursy na kontuzje zawodników i Gavi miał 750, można było zarobić u tego kolegi

1

@krycha2201 to tak jak piłka w siatkówce jest już na trybunach ale zawodnik pojedzie brzuchem po parkiecie :shrug: nie widzę większego sensu takiego zagrania, chyba że pod publiczkę, że "ja walczę!"

0

@draxidox ehhh przez kilka lat miałem ponad 2k zusu, bo są takie niesamowite przepisy, że jak masz jdg i jesteś wspólnikiem spółki to musisz płacić podwójne zdrowotne... A i tak do lekarza prywatnie

1

Może gdyby nie te jego wojownicze ambicje to by nie próbował doskoczyć do piłki lecącej 2 m nad głową i nie byłoby spalonego

3

@Litman delfiny są mega inteligentne

6

Nie ma co dogrywać tego sezonu, wiadomo już kto ma mistrza

2

I co ten feran niby tam robił?

0

Hahahaha skandal!!!!

0

Nie ma spalonego!! 2-3

1

Oriol to straszliwy kasztan, wygląda jak z jakiejś okręgówki

0

Dlaczego my nie chcemy rzucić czasem piłki za obronę jak wbiega ktoś z głębi?

0

Ale Oriol też się popisał tym podaniem

0

Gavi drugi raz identyczny błąd

0

Dawać po trzecią

2

Jak to anulują to skandal będzie

2

Nie no tam nic nie było typ przyaktorzyl

2

Cofną pewnie bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?