karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 my life be like uuuu aaaaa
0
Fajny drybling, lewa prawa lewa i jeb ze łba
0
Jakiś słaby ten karny, Kane nawet nie spojrzał na bramkarza, gdyby Donnarumma wybrał inny bok to by to spokojnie wybornil
3
@Sysia11 oj powrót normalnych pracujących niedziel to by było coś pięknego
2
A przy strzale Ferrana Morata nie był na spalonym?
2
@Encore ciarki żenady za każdym razem
0
@tbas jezusku jakie to słabe :/
3
@MarioVeB! jak przepierd... cały swój majątek to zazwyczaj i rodzinie się niestety dostaje
0
@PatrykBarca bo ludzie nadużywają tego słowa aktualnie, prawdziwi pedofile chodzą w sutannach
1
@DLFCB ja tam nie musiałem jeździć szukać, po prostu na codziennej trasie mijałem dwa Orleny i jeden Shell i ze dwa razy w tygodniu kolejny Orlen i Moya, na KAŻDYM z tych trzech Orlenów paliwo (prócz lpg) było niedostępne przez kilka dni
1
@barcelonaLM wiedziałem, ze to wszystko przez te baby
PS zdecyduj się czy "prawdę mówiąc" czy "zgodnie z Biblia" ;)
0
@barcelonaLM wszystko przez tę Ewę łapczywą
2
ciekawe co ten wszechmogący sobie myśli jak widzi śmierć niewinnych dzieci... chociaż może akurat jest zajęty wysyłaniem jakichś bezbożników na piekielne katusze za jedzenie szynki w piątek
1
A ktoś po meczu z Granada podawał kursy na kontuzje zawodników i Gavi miał 750, można było zarobić u tego kolegi
1
@krycha2201 to tak jak piłka w siatkówce jest już na trybunach ale zawodnik pojedzie brzuchem po parkiecie :shrug: nie widzę większego sensu takiego zagrania, chyba że pod publiczkę, że "ja walczę!"
0
@draxidox ehhh przez kilka lat miałem ponad 2k zusu, bo są takie niesamowite przepisy, że jak masz jdg i jesteś wspólnikiem spółki to musisz płacić podwójne zdrowotne... A i tak do lekarza prywatnie
1
Może gdyby nie te jego wojownicze ambicje to by nie próbował doskoczyć do piłki lecącej 2 m nad głową i nie byłoby spalonego
3
@Litman delfiny są mega inteligentne
6
Nie ma co dogrywać tego sezonu, wiadomo już kto ma mistrza
2
I co ten feran niby tam robił?
0
Hahahaha skandal!!!!
0
Nie ma spalonego!! 2-3
1
Oriol to straszliwy kasztan, wygląda jak z jakiejś okręgówki
0
Dlaczego my nie chcemy rzucić czasem piłki za obronę jak wbiega ktoś z głębi?
0
Ale Oriol też się popisał tym podaniem
0
Gavi drugi raz identyczny błąd
0
Dawać po trzecią
2
Jak to anulują to skandal będzie
2
Nie no tam nic nie było typ przyaktorzyl
2
Cofną pewnie bramkę