1

@Transu96 co lepsze potem jest odgłos, że sypie płatki do pustej miski

0

Komentarz usunięty

19

@xavi890 no z zerwanym mięśniem będzie grubo trenował

0

@FajfusLodowy otóż nie :p

0

Szkoda że się nie urwał murzynowi://

0

To będzie 10min męczarni

0

Jak my nie umiemy bronić dlaczego to robimy ://

0

Ehhh no i teraz wszystko do ter Stegena i laga://

0

Musimy więcej płacić sędziom bo nawet kartek nie rozdają przeciwnikom

0

@ObiwanKenobi po dziurze od młodego nie dał za to kartki?

0

Dzieki Ramosik :)))

0

Jest bardziej drewniana 9 w jakimś większym klubie?

1

Nawet z tego nie trafiają to tu się 0-0 skończy://

0

Pietkowicz się włączył

0

Fajnie ten Ferminek chodzi

1

Tu już 3-0 powinno być a i tak będzie narzekanie, że kszawi nie umie ustawić zespołu

0

@Bajson o to moja pamieć słaba :( jakoś utkwiły mi w głowie wyniki 1-0

7

chciałbym zobaczyć księgowego (zapewne to była cała ekipa) który to ogarniał, pewnie spocony jak jakaś pani kuropatwa po dobrym gangbangu

0

@Mow_mi_Douglas nie wiem jak tego grzbieta można usprawiedliwiać, kazus Pepe

2

@Uukasz_93 chodzę na tę siłkę, ostatnio na saunie zaczepił mnie jakiś koleżka prezesa, tam chyba każdy 50-60 latek to ziomek Kuleszy, no i wiadomo już skąd pieniążki na Kizo (jest taka ploteczka) na imprezie dla klubowiczów pod koniec października :P

2

@Rust_Cohle jakim cudem Modric miał w 2008 35 lat? :oo

5

@Davvd that's what she said

1

@RKS1979 do tej pory graliśmy nędzę z przodu a mieliśmy solidną obronę, teraz wywróciło się to w drugą stronę, sporo strzelamy ale też tracimy, jak kszawi znajdzie balans w tej drużynie to to będzie chodziło :)) przynajmniej mam taką nadzieję

1

Może Araujo, w rozegraniu średni ale pokazał, że czasem umie ruszyć do przodu właśnie prawa flanką, minus taki, że zaraz się pewnie tam połamie

0

@MarcepanowyKsiaze złóż papiery do Lapcia

5

Zabrakło jednej bramki, żeby La Bamba była w ekstazie, żeby mówiło się o wielki mentalu, wielkiej walce do końca, żeby *strzelec bramki* był uznawany za boga zamiast drewniaka, nie da się tutaj siedzieć po przegranym/zremisowanym meczu

0

@MarcepanowyKsiaze w tym zespole nigdy nie wiadomo, co kto zagra, Cancelo z Celtą też był do zmiany, beznadziejny Gavi? Który jedyny walczył? W czym gorszy od Łysego i Gundo? W teorii Kounde miał lepiej rozgrywać niz Inigo ale średnio z tym wyszło

0

@DonAndrzejos za Bartka to po takim meczu pewnie myśleliby o transferze, bo silny, wysoki umie się odnaleźć w polu karnym xdd

0

@kazbychu co Xavi zrobił?

2

Kiedy wraca Pedri?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?