karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 co lepsze potem jest odgłos, że sypie płatki do pustej miski
0
Komentarz usunięty
19
@xavi890 no z zerwanym mięśniem będzie grubo trenował
0
@FajfusLodowy otóż nie :p
0
Szkoda że się nie urwał murzynowi://
0
To będzie 10min męczarni
0
Jak my nie umiemy bronić dlaczego to robimy ://
0
Ehhh no i teraz wszystko do ter Stegena i laga://
0
Musimy więcej płacić sędziom bo nawet kartek nie rozdają przeciwnikom
0
@ObiwanKenobi po dziurze od młodego nie dał za to kartki?
0
Dzieki Ramosik :)))
0
Jest bardziej drewniana 9 w jakimś większym klubie?
1
Nawet z tego nie trafiają to tu się 0-0 skończy://
0
Pietkowicz się włączył
0
Fajnie ten Ferminek chodzi
1
Tu już 3-0 powinno być a i tak będzie narzekanie, że kszawi nie umie ustawić zespołu
0
@Bajson o to moja pamieć słaba :( jakoś utkwiły mi w głowie wyniki 1-0
7
chciałbym zobaczyć księgowego (zapewne to była cała ekipa) który to ogarniał, pewnie spocony jak jakaś pani kuropatwa po dobrym gangbangu
0
@Mow_mi_Douglas nie wiem jak tego grzbieta można usprawiedliwiać, kazus Pepe
2
@Uukasz_93 chodzę na tę siłkę, ostatnio na saunie zaczepił mnie jakiś koleżka prezesa, tam chyba każdy 50-60 latek to ziomek Kuleszy, no i wiadomo już skąd pieniążki na Kizo (jest taka ploteczka) na imprezie dla klubowiczów pod koniec października :P
2
@Rust_Cohle jakim cudem Modric miał w 2008 35 lat? :oo
5
@Davvd that's what she said
1
@RKS1979 do tej pory graliśmy nędzę z przodu a mieliśmy solidną obronę, teraz wywróciło się to w drugą stronę, sporo strzelamy ale też tracimy, jak kszawi znajdzie balans w tej drużynie to to będzie chodziło :)) przynajmniej mam taką nadzieję
1
Może Araujo, w rozegraniu średni ale pokazał, że czasem umie ruszyć do przodu właśnie prawa flanką, minus taki, że zaraz się pewnie tam połamie
0
@MarcepanowyKsiaze złóż papiery do Lapcia
5
Zabrakło jednej bramki, żeby La Bamba była w ekstazie, żeby mówiło się o wielki mentalu, wielkiej walce do końca, żeby *strzelec bramki* był uznawany za boga zamiast drewniaka, nie da się tutaj siedzieć po przegranym/zremisowanym meczu
0
@MarcepanowyKsiaze w tym zespole nigdy nie wiadomo, co kto zagra, Cancelo z Celtą też był do zmiany, beznadziejny Gavi? Który jedyny walczył? W czym gorszy od Łysego i Gundo? W teorii Kounde miał lepiej rozgrywać niz Inigo ale średnio z tym wyszło
0
@DonAndrzejos za Bartka to po takim meczu pewnie myśleliby o transferze, bo silny, wysoki umie się odnaleźć w polu karnym xdd
0
@kazbychu co Xavi zrobił?
2
Kiedy wraca Pedri?