karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego oni biegają jak poparzeni po boisku a nie trzymają swojego człowieka
3
Brawo lewy w moim stylu :p a sędzia odleciał z tym czerwem
0
Heh co jest xd czerwo
1
No pociągnął go ewidentnie co tu rozkminiac
1
No jeszcze tylko to strzelić
4
ggdzie tu niby faul Yamala?
0
@MesQueUnClub96 niejednokrotnie machał łapkami w stylu krysztianu wyrażając swoją dezaprobatę wobec zagrań kolegów, po czym sam kopał się po czole
1
@Sulimo nie kszawi stoi poza boiskiem
18
Jezu ale gardzę pilkarzykami co symulują, to jest takie ohydne, typ w walce o piłke dostaje ciałem w plecy, łapie się za głowę i potem jeszcze 3minuty leży jakby mu ja urwało, haftu!
1
Nic tam nie było, chłop teatrzyk odwalil
0
Ciekawe czy uznają
1
@MesQueUnClub96 bo jest gwiazdeczką
0
@Emhyr lata temu ale jeszcze z kadencji Messiego :p
0
@urbipl racji tego, że nie umiem wyczuć czy ludzie sobie robią jaja czy serio to łykają to odpowiem tak, to najprawdziwsze dzieło AI
0
@Emhyr toś musisz być młody :p kiedyś nawet Barcelony przełożyli i to chyba właśnie z Sevilla, były filmiki jak jakieś szafki pływały po stadionie
1
"potrafi ustać na nogach szybkich skrzydłowych" yyy co?
0
Kurde na treningach wszystkie piły od Robercika siedzą w sieci, dlaczego na meczu nie może tak zza 16 walić
4
@Emhyr mialem to samo po miesiącu na Teneryfie
0
https://pl.forvo.com/word/jo%C3%A3o/ to jest Żułą? Żułał? bo ja przygłuchy jakiś
1
to znaczy, że teraz kibicujemy Portugalii?
0
dobra gdzie drugi Żułał?
0
Lapcio na bank to specjalnie robi, żeby się tylko picki nawpie... najeść :P
0
@Pustelnik nooo kiedyś to było...
6
Dlatego nie stać nas na transfery i rejestrację wszystko poszło do UEFY na losowanko
1
City mocarna grupa
3
PSG z tego nie wyjdzie xdd
1
@macio_944 spalony :)
0
@barcowy1899 *na tapet
0
Co jest z Indigo aktualnie? Dalej konti?
0
6tyg przy POWAZNEJ kontuzji? Jak do tej pory pisano, że to poważna sprawa myślałem, że mówimy tu o miesiącach bez gry, u nas byle jaki uraz to 4-6 tygodni