1

@TR3YWAY > 20 latek
> Dorosły mentalnie chłop

0

@Yoshi94 myślisz że ktoś odda Ci te 10 737,41 zł? :P

0

@cchesterr43 paaanie odpalaj resurrected

0

@Emhyr prawidłowo to znaczy jak?
edit: nie wiem czy nasz betonowy trener da mu pograc :/

0

co Dżamal pokręcił! Puchar jest nasz xd

1

@D10SLEO jak dla mnie mistrzostwo mogą zdobywać co sezon :)

0

@snupson w tych czasach to normalna cena :((

1

Co za pajac się wbija w bramkarza, wcześniej też chamski faul i żadnych kartek

0

@Encore ja bym cały blok defensywny opieprzyl, bo Kounde mógł zejść do tego wolnego zawodnika, który absorbował Roberto, gdyby mu Garcia to przekazał z tyłu, a piękny holender nie pierwszy raz kryminał w powrocie i kryciu

0

@Hubertusk szukanie na siły winy trenera, mimo całej sympatii do Araujo to jest szklanka

1

@doc z tapetu*

0

@arcziFCB i ten Tata zapuchnięty co myśli, że wyniczki to jego zasługa xd

21

@dAvi_2 no nie wiem, może w jakichś książkach, publikacjach na podstawie odkryć archeologów, paleontologów? rozumiem, że książka napisana przez naćpanych typów 2k lat temu jest bardziej przekonująca? :D

6

@tomcias10 jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo? w sensie jaka jest Twoja teoria? że przylecieli kosmici ulepili sobie człowieka? i że nie pochodzimy od Australopiteków?

5

@Foro no właśnie tak sobie rozkminiam, że tam grube kazirodztwo musiało wjechać

9

Jak racjonalny katolik(chrześcijanin) tłumaczy powstanie człowieka? Bo nie wierzę, że są ludzie którzy wierzą w bajkę o Adamie i Ewie?

2

@Ojciec5tkidzieci przydałby się jeszcze głos Rafonixa "k##wa rozjebe się rozjebe się, to nie lata" xd

1

@Kapitan hawk czyli silny byk z niego?

3

Vinicius nie umie w zegarek

5

Nawet jeśli tylko towarzyski to jest to najbardziej elektryzujacy mecz na świecie

0

Dundongan co Ty pijany?

0

Ajajaj ale szkoda że to nie wpadlo

0

@bartekvisca w sumie to Messi tam sobie sam asystował od słupka :P

1

@Michau98 tak tak Lapcio zniszczy Barcelonę, twoje niedoczekanie biały rycerzyku

2

@Kengo Gavi to jak Mascherano nawet do warzywniaka wchodzi wślizgiem

1

śmieszne są te marne, białe rycerzyki poniżej, co za różnica czy typ kogokolwiek obraził? to jeden i drugi powinni dostać zawieszenie adekwatne to popełnionego czynu i koniec tematu

0

@ŁukaszNidzica no właśnie chodziło mi o to, że w rewanżu ile by było trzeba tyle Liverpool by strzelił :')

10

@GadulkiGembulki_FCB ludzie tak się uczepili tej akcji:p a sobie powtórzę poraz 2137... To by nic nie zmieniło

0

@BorzyKrzys widziałem filmik z tego zajścia, myślałem, że przed tym jak sobie j3bnął w łeb to jeszcze laske odstrzeli

0

@tristan87 ja tam w swojej firmie mam takie przerwy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?