karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY > 20 latek
> Dorosły mentalnie chłop
0
@Yoshi94 myślisz że ktoś odda Ci te 10 737,41 zł? :P
0
@cchesterr43 paaanie odpalaj resurrected
0
@Emhyr prawidłowo to znaczy jak?
edit: nie wiem czy nasz betonowy trener da mu pograc :/
0
co Dżamal pokręcił! Puchar jest nasz xd
1
@D10SLEO jak dla mnie mistrzostwo mogą zdobywać co sezon :)
0
@snupson w tych czasach to normalna cena :((
1
Co za pajac się wbija w bramkarza, wcześniej też chamski faul i żadnych kartek
0
@Encore ja bym cały blok defensywny opieprzyl, bo Kounde mógł zejść do tego wolnego zawodnika, który absorbował Roberto, gdyby mu Garcia to przekazał z tyłu, a piękny holender nie pierwszy raz kryminał w powrocie i kryciu
0
@Hubertusk szukanie na siły winy trenera, mimo całej sympatii do Araujo to jest szklanka
1
@doc z tapetu*
0
@arcziFCB i ten Tata zapuchnięty co myśli, że wyniczki to jego zasługa xd
21
@dAvi_2 no nie wiem, może w jakichś książkach, publikacjach na podstawie odkryć archeologów, paleontologów? rozumiem, że książka napisana przez naćpanych typów 2k lat temu jest bardziej przekonująca? :D
6
@tomcias10 jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo? w sensie jaka jest Twoja teoria? że przylecieli kosmici ulepili sobie człowieka? i że nie pochodzimy od Australopiteków?
5
@Foro no właśnie tak sobie rozkminiam, że tam grube kazirodztwo musiało wjechać
9
Jak racjonalny katolik(chrześcijanin) tłumaczy powstanie człowieka? Bo nie wierzę, że są ludzie którzy wierzą w bajkę o Adamie i Ewie?
2
@Ojciec5tkidzieci przydałby się jeszcze głos Rafonixa "k##wa rozjebe się rozjebe się, to nie lata" xd
1
@Kapitan hawk czyli silny byk z niego?
3
Vinicius nie umie w zegarek
5
Nawet jeśli tylko towarzyski to jest to najbardziej elektryzujacy mecz na świecie
0
Dundongan co Ty pijany?
0
Ajajaj ale szkoda że to nie wpadlo
0
@bartekvisca w sumie to Messi tam sobie sam asystował od słupka :P
1
@Michau98 tak tak Lapcio zniszczy Barcelonę, twoje niedoczekanie biały rycerzyku
2
@Kengo Gavi to jak Mascherano nawet do warzywniaka wchodzi wślizgiem
1
śmieszne są te marne, białe rycerzyki poniżej, co za różnica czy typ kogokolwiek obraził? to jeden i drugi powinni dostać zawieszenie adekwatne to popełnionego czynu i koniec tematu
0
@ŁukaszNidzica no właśnie chodziło mi o to, że w rewanżu ile by było trzeba tyle Liverpool by strzelił :')
10
@GadulkiGembulki_FCB ludzie tak się uczepili tej akcji:p a sobie powtórzę poraz 2137... To by nic nie zmieniło
0
@BorzyKrzys widziałem filmik z tego zajścia, myślałem, że przed tym jak sobie j3bnął w łeb to jeszcze laske odstrzeli
0
@tristan87 ja tam w swojej firmie mam takie przerwy :)