1

Tam nikogo nie ma na ławce? Że Pepik nie robi zmian

0

Jaaaaaa co dziś halandzik nie może ustrzelić

1

Rudy wygląda jakby już nie mial sił

4

no no oby to była przejebana stówka u buka :) bo poszło na awans prześcieradeł

10

co wsadził murzynka do kieszeni :)

0

@mrlogic90 ten nick to chyba z przypadku co?

2

ja tam stówkę stawiam na wszelki wypadek :D

2

@pioz123 zrobilem tak rok temu :p

0

Niestety pewnie zacznie się granie Alfonsami i innymi Garciami, więc nie wróżę sukcesu Markowi :(

1

Kiedy może być przejazd busem i feta?

0

@LM10GOAT byłem na meczu z Osasuną i siedziałem w takim miejscu, że mogłem podziwiać z dość bliska, co chłopak ma odejście i szybka nóżkę, bardzo fajnie się go ogląda

1

@Kazragore jeszcze ten SERIAL KOMEDIOWY na banerze xddd

1

@Kapitan hawk przepiękny serial

0

@Joe_Pesci niestety ja nie mam :shrug:

0

@Joe_Pesci jeśli jesteś teraz z kochanką to spokojnie nie spotkają się, bo twoja żona jest u mnie

1

@Danny Gaucho Suarez z wolejka? Nowe, nie znałem

3

@Toffik oczywiście, że są, w branży IT można robić całkowicie zdalnie

1

@TheNekro94 a co tylko dwóch uczestników będzie?

0

Fateusz jest daremny

0

Kszawi umi w zmiany:p ale ten brak strzałów jest dramatyczny

0

Pedri się obraził na Fateusza, mógł mu dać

1

A później Pedri nie ma asyst :/

1

@Kondziubarca ale niestety też Garcia :p był tez Pablo i Alba

2

Uuu Yamal na rozgrzewce

1

Jak cos to nikt z Barcelony się nie rozgrzewa a Osasuny cala ławka

0

Czerwo dla Osasuny

1

@derlysy1979 no ale to głównie do tych co nie mogą sobie pozwolić na taki wyjazd od tak

2

Kolejny raz jestem na meczu Barcy, Jezu jakie to są zajebiste emocje za kazdym raze, polecam każdemu, zebrać pieniążki i się wybrać do Katalonii, warte jest to każdego centa

0

@agaFCB dzieciaki spokój tam :) spoczko jak będzie jakiś gowniak z pięknym Pedrim to mu zajebe:p

0

@gumaz w sensie stąd ludka jakiegoś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?