karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tam nikogo nie ma na ławce? Że Pepik nie robi zmian
0
Jaaaaaa co dziś halandzik nie może ustrzelić
1
Rudy wygląda jakby już nie mial sił
4
no no oby to była przejebana stówka u buka :) bo poszło na awans prześcieradeł
10
co wsadził murzynka do kieszeni :)
0
@mrlogic90 ten nick to chyba z przypadku co?
2
ja tam stówkę stawiam na wszelki wypadek :D
2
@pioz123 zrobilem tak rok temu :p
0
Niestety pewnie zacznie się granie Alfonsami i innymi Garciami, więc nie wróżę sukcesu Markowi :(
1
Kiedy może być przejazd busem i feta?
0
@LM10GOAT byłem na meczu z Osasuną i siedziałem w takim miejscu, że mogłem podziwiać z dość bliska, co chłopak ma odejście i szybka nóżkę, bardzo fajnie się go ogląda
1
@Kazragore jeszcze ten SERIAL KOMEDIOWY na banerze xddd
1
@Kapitan hawk przepiękny serial
0
@Joe_Pesci niestety ja nie mam :shrug:
0
@Joe_Pesci jeśli jesteś teraz z kochanką to spokojnie nie spotkają się, bo twoja żona jest u mnie
1
@Danny Gaucho Suarez z wolejka? Nowe, nie znałem
3
@Toffik oczywiście, że są, w branży IT można robić całkowicie zdalnie
1
@TheNekro94 a co tylko dwóch uczestników będzie?
0
Fateusz jest daremny
0
Kszawi umi w zmiany:p ale ten brak strzałów jest dramatyczny
0
Pedri się obraził na Fateusza, mógł mu dać
1
A później Pedri nie ma asyst :/
1
@Kondziubarca ale niestety też Garcia :p był tez Pablo i Alba
2
Uuu Yamal na rozgrzewce
1
Jak cos to nikt z Barcelony się nie rozgrzewa a Osasuny cala ławka
0
Czerwo dla Osasuny
1
@derlysy1979 no ale to głównie do tych co nie mogą sobie pozwolić na taki wyjazd od tak
2
Kolejny raz jestem na meczu Barcy, Jezu jakie to są zajebiste emocje za kazdym raze, polecam każdemu, zebrać pieniążki i się wybrać do Katalonii, warte jest to każdego centa
0
@agaFCB dzieciaki spokój tam :) spoczko jak będzie jakiś gowniak z pięknym Pedrim to mu zajebe:p
0
@gumaz w sensie stąd ludka jakiegoś?