0

@Pedri16Future no właśnie też nie rozkminiam :p

0

@Emhyr właśnie wszedłem tu, bo myślałem, że bedzie jakis artykuł z linkiem

0

@FcPortoFan1999 myślałem, że mecz Polski to droga krzyżowa

0

@Derean no komuś wielki Krysztianu musi strzelać póki jeszcze da radę biegać po boisku

0

@Pewex 109, lecimy tam :D byle nic po drodze się nie wyeebao

0

@Pewex już 129 :)

0

@Koni8M ciężko o tryplet nie wychodząc z grupy LM :((

2

@Kuba_1 xd ale to jest klaun z tym pokazywaniem rączką, ze była obcierka i on jest STRZELCEM tego gola :D

0

@Keson nie wiem bo nie piję niedobrego alkoholu :p jakiś czas temu od ziomka kupiłem karton stocka bo mu z niedoszłego wesela zostało to wychodziło tanio 250zl jakoś

0

@ArterkHD no do tej pory kilka k miesięcznie się udawało, ale tyranko na dwie roboty, od kwietnia zostaję przy jednej, żeby trochę odpocząć

0

@Keson chyba nie wiesz ile hiszpańskie szynki mogą kosztować

0

@tristan87 no to w sumie po sezonie

0

@Kamiloza91 no mają mega farta i do finału od pierwszego meczu grupowego żadnej topowej ekipy, także pewnie tam dojdą i zbiora oklep
PS właśnie sobie uświadomiłem, że w finale będzie ktoś z czwórki Napoli/Milan/Inter/Benfica :/// ehh pieprzeni sędziowie :/

0

@GeneralXavi w Hiszpanii był uznawany za kozaka (którym z resztą był) na poziomie Villi (może trochę mniej) ale każdy kto myśli o jednym Davidzie w koszulce Valencii, nie ma opcji żeby jego mózg nie dorysował tego drugiego obok

0

Jestem leniwcem i nie chce mi się czytać całości, ale ten cytat z tytułu brzmi jakbyśmy płacili ZA RÓWNE TRAKTOWANIE

0

Tak to z tymi babami jest, niewdzięcznice
https://vm.tiktok.com/ZMYx7H6Ux/

0

Alba na penis się tam wtrącasz, akurat taki Arnau mógłby dostać i 10 meczów zawieszenia, szkoda, że do tego nei doszło :(

0

@David_Martin za to jak panienka padł i się przeturlał

0

@tbas akurat podwyższenie akcyzy na papierosy i alko to dobra rzecz i mówię to jako osoba nadużywająca alkoholu

1

Komentarz usunięty

1

@Shapiro wszystkie 4 pory roku są kozak, to też jest piękne w muzyce klasycznej tam nie ma słabych utworów, wszystko jest top
mój ulubiony kompozytor Ludovico Einaudi, przez eebany covid nie pojechałem na jego koncert :///

23

Aguero kocham Cie :*

1

@Firestone z racji tego, że od dzieciaka byłem wysoki (aktualnie 194) miałem fobię przy przechodzeniu obok jakichś ogrodzeń/płotów, że się potknę i wbije sobie w oko te ostre szpikulce

6

@MrPGG jeśli Kszawi tam krzyczy "taaaak ku##a!!!!" To wszystko się zgadza

0

real 5 punktów nad Atleti

1

Niech ten Pedri już wróci pliiis

1

Ile już Busi oddał piłek realowcom

0

@clyde w sumie już zawalił przy pierwszej bramce

1

A noga Raphini dalej leci

0

@require tylko, że akurat zwiększenie wieku emerytalnego jest logiczne, średnia długość życia wydłużyła się przez ostatnie 20lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?