karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future no właśnie też nie rozkminiam :p
0
@Emhyr właśnie wszedłem tu, bo myślałem, że bedzie jakis artykuł z linkiem
0
@FcPortoFan1999 myślałem, że mecz Polski to droga krzyżowa
0
@Derean no komuś wielki Krysztianu musi strzelać póki jeszcze da radę biegać po boisku
0
@Pewex 109, lecimy tam :D byle nic po drodze się nie wyeebao
0
@Pewex już 129 :)
0
@Koni8M ciężko o tryplet nie wychodząc z grupy LM :((
2
@Kuba_1 xd ale to jest klaun z tym pokazywaniem rączką, ze była obcierka i on jest STRZELCEM tego gola :D
0
@Keson nie wiem bo nie piję niedobrego alkoholu :p jakiś czas temu od ziomka kupiłem karton stocka bo mu z niedoszłego wesela zostało to wychodziło tanio 250zl jakoś
0
@ArterkHD no do tej pory kilka k miesięcznie się udawało, ale tyranko na dwie roboty, od kwietnia zostaję przy jednej, żeby trochę odpocząć
0
@Keson chyba nie wiesz ile hiszpańskie szynki mogą kosztować
0
@tristan87 no to w sumie po sezonie
0
@Kamiloza91 no mają mega farta i do finału od pierwszego meczu grupowego żadnej topowej ekipy, także pewnie tam dojdą i zbiora oklep
PS właśnie sobie uświadomiłem, że w finale będzie ktoś z czwórki Napoli/Milan/Inter/Benfica :/// ehh pieprzeni sędziowie :/
0
@GeneralXavi w Hiszpanii był uznawany za kozaka (którym z resztą był) na poziomie Villi (może trochę mniej) ale każdy kto myśli o jednym Davidzie w koszulce Valencii, nie ma opcji żeby jego mózg nie dorysował tego drugiego obok
0
Jestem leniwcem i nie chce mi się czytać całości, ale ten cytat z tytułu brzmi jakbyśmy płacili ZA RÓWNE TRAKTOWANIE
0
Tak to z tymi babami jest, niewdzięcznice
https://vm.tiktok.com/ZMYx7H6Ux/
0
Alba na penis się tam wtrącasz, akurat taki Arnau mógłby dostać i 10 meczów zawieszenia, szkoda, że do tego nei doszło :(
0
@David_Martin za to jak panienka padł i się przeturlał
0
@tbas akurat podwyższenie akcyzy na papierosy i alko to dobra rzecz i mówię to jako osoba nadużywająca alkoholu
1
Komentarz usunięty
1
@Shapiro wszystkie 4 pory roku są kozak, to też jest piękne w muzyce klasycznej tam nie ma słabych utworów, wszystko jest top
mój ulubiony kompozytor Ludovico Einaudi, przez eebany covid nie pojechałem na jego koncert :///
23
Aguero kocham Cie :*
1
@Firestone z racji tego, że od dzieciaka byłem wysoki (aktualnie 194) miałem fobię przy przechodzeniu obok jakichś ogrodzeń/płotów, że się potknę i wbije sobie w oko te ostre szpikulce
6
@MrPGG jeśli Kszawi tam krzyczy "taaaak ku##a!!!!" To wszystko się zgadza
0
real 5 punktów nad Atleti
1
Niech ten Pedri już wróci pliiis
1
Ile już Busi oddał piłek realowcom
0
@clyde w sumie już zawalił przy pierwszej bramce
1
A noga Raphini dalej leci
0
@require tylko, że akurat zwiększenie wieku emerytalnego jest logiczne, średnia długość życia wydłużyła się przez ostatnie 20lat