0

@Messibestplayerintheworld w ataku? Xd my nie możemy za 25metr wyjść

0

Nie pamiętam aż tak słabej Barcelony w klasyku;/

1

Ehh miałem leciutka nadzieję aleee z tak beznadziejnym środkiem to my nic tu nie ugramy :((

3

Ale środek dno :(((

0

Balde chyba był na kursie motywacyjnym u Alby

0

@Jeydy żeby wyłączyć Viniego

1

60letni Modric na wózku będzie uciekał Busiemu :/

6

Rozum mówi, że będzie wpierdol ale serce zawsze krzyczy "rozkład jazdy jest znany..." Vamos!

3

No bo jest... Nie rozumiem tego pier$##nia, że "oooo to jest ten mental", nie mamy trzonu drużyny, dodatkowo występ Christensena jest wątpliwy, przegraliśmy dwa ostatnie mecze, real praktycznie pełna kadra, rozszarpany Liverpool i remis z zawsze niewygodnym Atleti, więc tylko ktoś zaślepiony stawiałby Barcę za faworyta, wiadomo, że w szatni będzie inna gadka i będzie motywacja by powalczyć i wygrać, ale wielcy kibice muszą powylewać swoje żale, bo by się udusili

0

@partymaker nie byłoby, bo nie byłoby rewanżu wtedy :p

0

@mekston po prawdzie to tu tylko Zidane przed Messim pasował, bo tylko oni osiągnęli wszystko w futbolu klubowym i reprezentacyjnym

3

coś tu zostałem oszukany przecież la bamba powiedziała wczoraj, że w madrycie -10 :(

5

ładnie lewy czyści piłki Araujo

2

Araujo strzelaj tooo

1

mmm Busi dwie straty na kontre w minutę

0

fajne takie wybijanie piłki 2 minuty

0

były zmiany jakieś?

2

ważne, że z realu beka była i mistrzostwo już przyznane :)

0

@Persili ej ej pornole mają dużo ciekawszych akcji

0

Ferran biegnie z piłką wszyyyyyscy stoją się przyglądają

0

Garcia to się nadaje na stopera...

0

Ehh ale tartak dziś

0

Nie ma czegoś takiego, że przy zderzeniu głowami sędzia powinien od razu przerwać grę?

0

Szkoda, że nasz mecz z united nie przypadł na finał i oba zespoły w optymalnych składach

4

@DawidGrob udowodnij, że tak by nie było

0

@P33ck Barca sfrajerzyla z tym pójściem na ugodę, tak by było 20mln więcej, nie wierzę, że cały sezon by go trzymali na ławce do 60ktorejs tam minuty

0

Matrix się zepsuł włączyłem i gol przeciwko Realowi :|

0

ktoś oglądał KMŚ? sędziowie przez mikrofon tłumaczyli się z decyzji podejmowanych na boisku? miało chyba być coś takiego

0

@Senior6 to u mnie było w chacie :P na światłowodzie 300mb/s, strumyk jakość HD wszystko pięknie chodzi a viaplay gunwo :shrug:

0

@neymar77 zostawcie to gówno, nie dawajcie im zarobić, wczoraj odpaliłem szwedzki strumyk podłączyłem pod tv, elegancka jakość, przyszedł ziomek mówi "ej ja mam viaplay" zalogował się... Myślę wtf? Transmisja w slow-mo? Obejrzeliśmy 20min i wróciliśmy do opóźnionego o minutę streama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?