karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld w ataku? Xd my nie możemy za 25metr wyjść
0
Nie pamiętam aż tak słabej Barcelony w klasyku;/
1
Ehh miałem leciutka nadzieję aleee z tak beznadziejnym środkiem to my nic tu nie ugramy :((
3
Ale środek dno :(((
0
Balde chyba był na kursie motywacyjnym u Alby
0
@Jeydy żeby wyłączyć Viniego
1
60letni Modric na wózku będzie uciekał Busiemu :/
6
Rozum mówi, że będzie wpierdol ale serce zawsze krzyczy "rozkład jazdy jest znany..." Vamos!
3
No bo jest... Nie rozumiem tego pier$##nia, że "oooo to jest ten mental", nie mamy trzonu drużyny, dodatkowo występ Christensena jest wątpliwy, przegraliśmy dwa ostatnie mecze, real praktycznie pełna kadra, rozszarpany Liverpool i remis z zawsze niewygodnym Atleti, więc tylko ktoś zaślepiony stawiałby Barcę za faworyta, wiadomo, że w szatni będzie inna gadka i będzie motywacja by powalczyć i wygrać, ale wielcy kibice muszą powylewać swoje żale, bo by się udusili
0
@partymaker nie byłoby, bo nie byłoby rewanżu wtedy :p
0
@mekston po prawdzie to tu tylko Zidane przed Messim pasował, bo tylko oni osiągnęli wszystko w futbolu klubowym i reprezentacyjnym
3
coś tu zostałem oszukany przecież la bamba powiedziała wczoraj, że w madrycie -10 :(
5
ładnie lewy czyści piłki Araujo
2
Araujo strzelaj tooo
1
mmm Busi dwie straty na kontre w minutę
0
fajne takie wybijanie piłki 2 minuty
0
były zmiany jakieś?
2
ważne, że z realu beka była i mistrzostwo już przyznane :)
0
@Persili ej ej pornole mają dużo ciekawszych akcji
0
Ferran biegnie z piłką wszyyyyyscy stoją się przyglądają
0
Garcia to się nadaje na stopera...
0
Ehh ale tartak dziś
0
Nie ma czegoś takiego, że przy zderzeniu głowami sędzia powinien od razu przerwać grę?
0
Szkoda, że nasz mecz z united nie przypadł na finał i oba zespoły w optymalnych składach
4
@DawidGrob udowodnij, że tak by nie było
0
@P33ck Barca sfrajerzyla z tym pójściem na ugodę, tak by było 20mln więcej, nie wierzę, że cały sezon by go trzymali na ławce do 60ktorejs tam minuty
0
Matrix się zepsuł włączyłem i gol przeciwko Realowi :|
0
ktoś oglądał KMŚ? sędziowie przez mikrofon tłumaczyli się z decyzji podejmowanych na boisku? miało chyba być coś takiego
0
@Senior6 to u mnie było w chacie :P na światłowodzie 300mb/s, strumyk jakość HD wszystko pięknie chodzi a viaplay gunwo :shrug:
0
@neymar77 zostawcie to gówno, nie dawajcie im zarobić, wczoraj odpaliłem szwedzki strumyk podłączyłem pod tv, elegancka jakość, przyszedł ziomek mówi "ej ja mam viaplay" zalogował się... Myślę wtf? Transmisja w slow-mo? Obejrzeliśmy 20min i wróciliśmy do opóźnionego o minutę streama