karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Araujo więcej łebków przedryblowal niż Raphinia od początku sezonu
0
Ooo Araujo na prawej
0
U Gaviaczka zabraknie na rewanż?
0
@LaRoja kszawi pod to samo gra
0
Kszawi za bardzo wziął do siebie, że już nie ma gratyfikacji przy bramkach na wyjeździe
1
Ooo co chodzi dlaczego Alonso?!
2
O kilka dobrych lat za późno...
1
@Mario96w no to Lewy mógłby się odblokować, bo mu zaraz pichichi ucieknie
1
Ile szantażysta ma straty do Robercika?
0
Ups chciałem tylko zobaczyć wyniki na livescorze :/
0
@AdiKingu96 bo to Bartek płacił więc to nie znaczy, że miało być na korzyść Barcy
0
Macie jakiś pomysł na tanią, łatwą w przygotowaniu albo gotową przekąskę żeby podbić kalorie, albo żeby zapychalo żołądek. Mam dietę ok 2800kcala ale są dni kiedy ciężko wytrzymać między posiłkami i potem jestem tak głodny że zjadam dwa na raz :|
0
@Klaudiaa8 Barcelona, mówi to coś pani?
9
my też Panie Eryku
0
@against_modern_football a dawaj o stówkę, że zagra w rewanżu :)
0
@Qba2312 a co takiego PSG robi? bo dla mnie Barcelona jest największym memem niestet, nieustannie od 6 lat
0
grał ktoś w butach pumy ultra półprofeski/profeski? one się rozciągają? bo są mega przylegające nawet przy mojej wąskiej stopie, trochę za mocno
1
@Bartula o czym ty mówisz, przecież dostał z łokcia na żuchwę
2
hłe hłe a francuski strumyk pięknie płynie :P nie wiem jak można tych "ekspertów" polskich słuchać, włączyłem polsat ale zobaczyłem hajte i od razu cyk bonsoir!
4
@Pawel13sz mieć MSN z przodu przy tej obronie :O ło matko ale to by chodziło
1
@La Pulgaa i ciasno, bo tam już paru ziomeczków siedzi
4
A teraz pomyślcie żeby tu był Lenglet z Alonso:D
0
Uuuf +11, jedziemy dalej
1
No nie róbcie tam jaj chociaż
0
Najlepsza rzecz jaką zrobił Tores to nie dotykał piłki, zuch!
0
Ronald ale Ty broń do końca, a nie łapka do góry
5
"Lewandowski TYM RAZEM odskoczyła mu piłka" coś pan komentator mało meczów ogląda Barcelony
0
No Pepe co Ty wyprawiasz siedź w tej bramce
0
Kszawi Ty oglądasz?
7
Raphinia po jednej połowie z Sevilla wraca na swój poziom