3

@talizmo no a Douglas zdobył sekstet, o którym real może pomarzyc,
tu akurat ktoś porównał ilość zdobytych bramek przy danej ilości występów, a mówi się, że Pedri nie robi liczb za to Fede to bramkostrzelny kot

0

@Emhyr o git jak mam zaoszczędzone 2k to idę roz##bać na głupoty :) dziena Pisu

0

@Tomo1989 no typ z BMW odklejeniec ale założę się, że ten tir wyprzedzał tego drugiego przez 5 minut jadąc 3km/h więcej, plus pewnie na litewskich blachach

8

@Emhyr panie my z Oleguerem LM zdobywaliśmy

2

@GeneralXavi ile telewizorów przy okazji uratowanych, no ja to bym się chyba po prostu poryczał

0

@Pawel13sz co Ona tam zostawiła?

0

@Medium zabawne, drugiej część odpowiedzi można użyć przy pytaniu "czy można dokonać aborcji gdy płód jest nieodwracalnie upośledzony i może zagrać życiu matki?"

3

@BartqRKO xd myślałem, że one jakieś babeczki biorą

0

jaka asysta Asensio :D

1

Dembele co typowi od tyłu zaeebal po nogach xd dorbze że sędzia nie gwizdnął

2

Gavi to mały pitbull

0

Brawo Busi xdd świetne odprowadzanie

0

Kszawi za kare go trzyma na boisku na bank, nie ma innego wytłumaczenia

0

@Coutinho007 a jak Keita to nawet 3

0

Mógłby dać młodego jakiegoś przecież gorszy od pociesznego murzynka by nie był

2

6metrowy spalony a ten czeka na coś

11

Co ten Alba paralityk odwalił xdd

4

FATIalnie to wygląda

0

Oj tu var może być

0

Nie mogę się doczekać kiedy Pique przejmie ten klub, na pewno będzie się działo :))

2

@barcelonaLM na tym polega trolling :D

3

Lewy to jest kot, przy pierwszej bramce wystarczyło kopnąć gdziekolwiek w światło a on poczekał na bramkarza, żeby z worami przy bliższym słupku zmieścić, goat

0

Mmm Roberto piękny rozgrywający, zszedł po piłkę i dwa razy oddał do stopera xd

1

no jakby jeden Vinicius za mało irytował to jeszcze drugiego mają ughh

brawo Panie Setien porównanie Realu do zwierząt to dobre porównanie :)

1

@Sau_Ron na dwoje babka wróżyła boooo w pucharze można w sumie trafiać na słabsze drużyny i jakoś do tego finału się doślizgać i go wygrać, w SPH odgórnie masz 4 mocne ekipy, wygranie tym razem SPH w finale z Realem wydaje się bardziej prestiżowe, ciężko jednoznacznie ocenić, powiem tak ważniejsze jest to trofeum gdzie w finale grało się z Realem bądź Barceloną :P

1

taaa okaże się pewnie, że tylko jeśli Carrasco zagra w każdym meczu minimum 70 minut i będzie ściągany w 68

0

@MamerTponad100 z tym "na pewno" to nie byłbym tego taki pewien, jakby tak miało być to pewnie Lapcio już by siedzał w samolocie do Paryża

1

@SteuerFreiMoney przerabiałem, miesiąc na Teneryfie 6k wydałem więc jednak trochę więcej niż w Polsce :p ciekawe w jakim regionie ta Bułgaria może tam po prostu nic nie ma ciekawego, wychodzi 2.5k za miesiąc i dojazd własny więc trzeba doliczyć pewnie z 1k, przydałby się też samochód na miejscu albo taksówki, imprezy poza hotelem też kosztują, więc pewnie jak się wszystko nazbiera to nie jest tak super giga kolorowo,
Jakbym miał gdzieś na dłużej wyjechać na zdalną to Tajlandia czy jakiś Wietnam, Kambodża drogie loty ale na miejscu tanio plus cudowne miejsca do zwiedzania, minus duża różnica czasowa

0

@michal26 ostatnio gadałem z botem o Barcelonie i podał mi źle ilość zdobytych LM :O policzył rok, w którym wygrał Liverpool

0

@Piorun Makłowicz to jest kot, często oglądam jego programy nawet nie dla samej kulinarnej inspiracji tylko właśnie dlatego tego show jakie tworzy :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?