karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
GAviczek co leszcza zastawił a ci płaczą :D
0
narzekajcie dalej :)) piękna akcja
1
@KlonaZepan już go widzę, więc nie wiem co by miało się zmienić Griezmann gra na 20 metrze
3
12 minuta przeciwko Koteltico, które się broni w 11stu, stworzyliśmy 3 całkiem przyzwoite akcje, gdzie strzały by zablokowane ofiarnie a czytajac la bamabe mam wrażenie, że przegrywamy z jakąś Celtą czy Getafe
0
jakie są teraz te przepisy z ręką w polu karnym :P zablokowanie piłki jak się odbije od nciała to nie ma rozumiem?
0
piękny przykład kompleksów
2
Zatrzymywany czas to śliska sprawa, z siódmej strony taka brameczka dająca wygraną równo z sygnałem kończącym mecz to byłoby coś pięknego :))
Mogliby gdzieś testowo to zrobić tylko widziałbym bym bardziej opcję, że np tylko ostatnie 10min jest zatrzymywane
0
@TheNekro94 Maz się zbliża, będzie nurkował, NURKUUUUJE
0
@BorzyKrzys nierób... :P
0
@Rust_Cohle taki Harry Potter, Sherlock Holmes i High school musical w jednym :p taki troche dla dzieci ale sympatyczny
5
Uhu dobrze, że to Balde bo każdy inny byłby zlinczowany, btw seta zmarnowana to zaraz 4-4
0
Pięknie Alonso został dorbze że tego nie wykorzystali
1
Niech ten mecz się już skończy i tak wstyd na cały świat
0
@Qba2312 przeciez to już klasyk, jak jest smianko na La bambie z Realu to potem jakaś kompromitacja Barcelony
1
To zastawianie Busiego jest takie żałosne :D
0
@Borry nie no w 3lidze to już myśle, że normalnie zarabiają
0
@marcinK0000 przyjdą nowi i dalej to samo
0
W sumie finał MŚ podobnie wygląda :)) dwie drużyny na zbliżonym poziomie
0
Brawo brawo różny to dajmy na stratę zamiast wrzucać xddd
1
Uuu ale co chłop to wyjął :ooo
2
@Salchent dobrze, że nie przyjdzie przecież trzeba uczyć się grać bez niego i budować nową Barcę... Jeszcze z 7 lat i może zbudują zespół, który wyjdzie z grupy LM
1
A tę chwilę to słabo widzę mecz z Koteltico, dziś gramy najsilniejszą parą stoperów a tracimy 2 bramki z takim przeciwnikiem
0
@jakub1906 tu nic nie działa właśnie ://
0
Która formacja jest w tej chwili najgorsza? Bo ciężko wybrać
1
@Fake69 chyba dziś białeczka i kreatyny po siłce nie przyjął
2
@Faro ale to Gavi ma asyste :)
5
Ciemnoskóry Messi
0
Ej o co chodzi, czy przylecieli jacyś kosmici i wyssali ze wszystkich umiejętność grania w piłkę? Czy to Xavi jest taki beznadziejny?
1
No ładnie ładnie Kounde i Araujo się minęli
0
@KlonaZepan konkurencja jest spora :)