1

GAviczek co leszcza zastawił a ci płaczą :D

0

narzekajcie dalej :)) piękna akcja

1

@KlonaZepan już go widzę, więc nie wiem co by miało się zmienić Griezmann gra na 20 metrze

3

12 minuta przeciwko Koteltico, które się broni w 11stu, stworzyliśmy 3 całkiem przyzwoite akcje, gdzie strzały by zablokowane ofiarnie a czytajac la bamabe mam wrażenie, że przegrywamy z jakąś Celtą czy Getafe

0

jakie są teraz te przepisy z ręką w polu karnym :P zablokowanie piłki jak się odbije od nciała to nie ma rozumiem?

0

piękny przykład kompleksów

2

Zatrzymywany czas to śliska sprawa, z siódmej strony taka brameczka dająca wygraną równo z sygnałem kończącym mecz to byłoby coś pięknego :))
Mogliby gdzieś testowo to zrobić tylko widziałbym bym bardziej opcję, że np tylko ostatnie 10min jest zatrzymywane

0

@TheNekro94 Maz się zbliża, będzie nurkował, NURKUUUUJE

0

@BorzyKrzys nierób... :P

0

@Rust_Cohle taki Harry Potter, Sherlock Holmes i High school musical w jednym :p taki troche dla dzieci ale sympatyczny

5

Uhu dobrze, że to Balde bo każdy inny byłby zlinczowany, btw seta zmarnowana to zaraz 4-4

0

Pięknie Alonso został dorbze że tego nie wykorzystali

1

Niech ten mecz się już skończy i tak wstyd na cały świat

0

@Qba2312 przeciez to już klasyk, jak jest smianko na La bambie z Realu to potem jakaś kompromitacja Barcelony

1

To zastawianie Busiego jest takie żałosne :D

0

@Borry nie no w 3lidze to już myśle, że normalnie zarabiają

0

@marcinK0000 przyjdą nowi i dalej to samo

0

W sumie finał MŚ podobnie wygląda :)) dwie drużyny na zbliżonym poziomie

0

Brawo brawo różny to dajmy na stratę zamiast wrzucać xddd

1

Uuu ale co chłop to wyjął :ooo

2

@Salchent dobrze, że nie przyjdzie przecież trzeba uczyć się grać bez niego i budować nową Barcę... Jeszcze z 7 lat i może zbudują zespół, który wyjdzie z grupy LM

1

A tę chwilę to słabo widzę mecz z Koteltico, dziś gramy najsilniejszą parą stoperów a tracimy 2 bramki z takim przeciwnikiem

0

@jakub1906 tu nic nie działa właśnie ://

0

Która formacja jest w tej chwili najgorsza? Bo ciężko wybrać

1

@Fake69 chyba dziś białeczka i kreatyny po siłce nie przyjął

2

@Faro ale to Gavi ma asyste :)

5

Ciemnoskóry Messi

0

Ej o co chodzi, czy przylecieli jacyś kosmici i wyssali ze wszystkich umiejętność grania w piłkę? Czy to Xavi jest taki beznadziejny?

1

No ładnie ładnie Kounde i Araujo się minęli

0

@KlonaZepan konkurencja jest spora :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?