0

@TheNekro94 usuń "10/10"z końca zdania a sens będzie ten sam :)

2

@TheNekro94 ogólnie to mój ulubiony teleturniej, Pan Tadeusz to jest gigachad, "najśmieszniejsze" jest to, że tam trzeba być omnibusem a wygrane nie są jakieś okazałe, tacy ludzie by dostali się do milionerów to szybciutkie 15 (czy ile tam) pytań i konto zasilone sześcioma zerami

0

@JimMorrisonFCB ok to micik obalony

0

@TheNekro94 ktoś wie jak to jest z tym 1z10, bo słyszałem teorię, że uczestnicy znają wcześniej pytania tylko jest ich po prostu tak dużo, że nie zapamiętują odpowiedzi

2

@MesQueUnClub_87 nie polecam

0

@xavi890 a co zamierzona? Specjalnie mu wjechał w pięty żeby zatrzymać atak? Nie patrzył pod nogi gdy piłka była metr nad głową, zahaczył przypadkiem, karny niestety słuszny

2

Kurde że też Pique skończył karierę akurat teraz ajajaj co by zmieszał tego kreatyna z gównem z ławki :)

0

Balde wal pod ladę

0

Ajajaj lewy z lewity nie umi

2

Typ mógł 5metrow wcześniej przeskoczyć lewego a kopie go w głowę i nic nie ma xdsd

0

Wyjebał tego typa co kopnął lewego w głowę?

0

@TaughtMule jak ktoś będzie Ci pluł w twarz to będziesz udawał że pada deszcz

1

A tutaj wali od tyłu po nogach i nie daje żółtej, niech ten idiota w końcu przestanie biegać z gwizdkiem

0

Haha za co on teraz kwiata dał? No debil jakiś

0

@mekston i przy okazji widzieć piłkę lecącą 2 metry nad głową, ciężkiego zeza by musiał mieć

0

Ehhh totalny przypadek

0

Alba niezły mecz

0

@Firestone przecież gość jest rzadki i mówię to jako jego obrońca

2

Przecież to faul na Albie

0

@osa91 hmm w sumie ciekawe czy kiedykolwiek było takie zajście, że ktoś z rodziny ateistycznej został osobą wierzącą

0

@Pawel13sz nie no 24 mln km to nawet Słońce nie ma :P Ziemia tylko 40k km

0

@Janas11224 szczerze to myslałem, że to jakaś pasta albo dowcip no ale jednak to Polska właśnie

0

@tbas i na Ceneo są sprawdzone? Bo pełno jest jakichs perfumerii ale czy na 100% są tam oryginalki?

0

Znacie jakieś legitne perfumerie online prócz notino?

2

@okiemtypera_lucaxx95 dość prawdopodobne, że mielibyśmy wtedy 3 LM z rzędu :(

1

@Rewolucja123 ehh coraz cięzej się to wszystko ogląda ze świadomością, że już w tej koszulce go nie zobaczę :/

3

na epicu promka na grę w której wcielamy się w Messiego
https://store.epicgames.com/en-US/p/goat-simulator-3

0

@qbuteq ale nie był to gol w ostatniej minucie dogrywki finału MŚ decydujący o złocie :)) niewiele brakowało :((

6

@MesQueUnClub96 ledwo drugie śniadanie wleciało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?