karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 usuń "10/10"z końca zdania a sens będzie ten sam :)
2
@TheNekro94 ogólnie to mój ulubiony teleturniej, Pan Tadeusz to jest gigachad, "najśmieszniejsze" jest to, że tam trzeba być omnibusem a wygrane nie są jakieś okazałe, tacy ludzie by dostali się do milionerów to szybciutkie 15 (czy ile tam) pytań i konto zasilone sześcioma zerami
0
@JimMorrisonFCB ok to micik obalony
0
@TheNekro94 ktoś wie jak to jest z tym 1z10, bo słyszałem teorię, że uczestnicy znają wcześniej pytania tylko jest ich po prostu tak dużo, że nie zapamiętują odpowiedzi
2
@MesQueUnClub_87 nie polecam
0
@xavi890 a co zamierzona? Specjalnie mu wjechał w pięty żeby zatrzymać atak? Nie patrzył pod nogi gdy piłka była metr nad głową, zahaczył przypadkiem, karny niestety słuszny
2
Kurde że też Pique skończył karierę akurat teraz ajajaj co by zmieszał tego kreatyna z gównem z ławki :)
0
Balde wal pod ladę
0
Ajajaj lewy z lewity nie umi
2
Typ mógł 5metrow wcześniej przeskoczyć lewego a kopie go w głowę i nic nie ma xdsd
0
Wyjebał tego typa co kopnął lewego w głowę?
0
@TaughtMule jak ktoś będzie Ci pluł w twarz to będziesz udawał że pada deszcz
1
A tutaj wali od tyłu po nogach i nie daje żółtej, niech ten idiota w końcu przestanie biegać z gwizdkiem
0
Haha za co on teraz kwiata dał? No debil jakiś
0
@mekston i przy okazji widzieć piłkę lecącą 2 metry nad głową, ciężkiego zeza by musiał mieć
0
Ehhh totalny przypadek
0
Alba niezły mecz
0
@Firestone przecież gość jest rzadki i mówię to jako jego obrońca
2
Przecież to faul na Albie
0
@osa91 hmm w sumie ciekawe czy kiedykolwiek było takie zajście, że ktoś z rodziny ateistycznej został osobą wierzącą
0
@Pawel13sz nie no 24 mln km to nawet Słońce nie ma :P Ziemia tylko 40k km
0
@Janas11224 szczerze to myslałem, że to jakaś pasta albo dowcip no ale jednak to Polska właśnie
0
@tbas i na Ceneo są sprawdzone? Bo pełno jest jakichs perfumerii ale czy na 100% są tam oryginalki?
0
Znacie jakieś legitne perfumerie online prócz notino?
2
@okiemtypera_lucaxx95 dość prawdopodobne, że mielibyśmy wtedy 3 LM z rzędu :(
2
gdzieś w alternatywnym wszechświecie https://cdn.discordapp.com/attachments/923116813913571342/1056271514963546162/comment_1671889549ZOU2SBCUWcxpd8sia4zlgPw400.png
1
@Rewolucja123 ehh coraz cięzej się to wszystko ogląda ze świadomością, że już w tej koszulce go nie zobaczę :/
3
na epicu promka na grę w której wcielamy się w Messiego
https://store.epicgames.com/en-US/p/goat-simulator-3
0
@qbuteq ale nie był to gol w ostatniej minucie dogrywki finału MŚ decydujący o złocie :)) niewiele brakowało :((
6
@MesQueUnClub96 ledwo drugie śniadanie wleciało