0

Ale pizdeusz :/ na dupie do tego powinien lecieć

0

@Jacu327 dobrze dobrze :) niech gra cały mecz słabiak

1

WTF dlaczego 7?

0

Łoł już zmianki nieźle, bembele do boksu

0

Ale Messi się teraz wkur.... I strzeli jeszcze trzy

0

@Chaoss przecież to Francuz popchnął Romero i ten wpadł na Llorisa

2

Szpaku to tyle emocji wprowadza nawet w ujowych sytuacjach :D

0

Łysy co Ty gwiazdzesz, messiczek czyściutko wyłuskał

0

@MESSIah16 nawet Milik by chyba coś strzelił z Australią, po takich podaniach Messiczka

0

@sevs o panie jak o Interze mowa to jeszcze trzeba uznać gola Bojanowi

0

@NeKenI robiłem tak z realem i wygrali LM :///

8

Żul niedobry mógł puścić

0

Mekembe ładnie ale chyba strzelał

3

I za co ten kwit :D

0

@Emhyr nie widzę tu asysty z karnego i wolnego pod murem :P

0

@MESSIah16 hmmm w sumie nie przyglądałem się wcześniej tej pani, aleeee ona jest chyba naturalnie ładna, nie wygląda jakby miała coś porobione na twarzy

0

@Rewolucja123 to jest właśnie to sławne tiki taki
PS Messi mógł jeszcze dać piętęczkę do Pikeja

3

@arasz1819 Marek Wasiluk, były gracz Jagiellonii i Śląska, grałem z nim za małolata w jadze:))) miło widzieć znajomą twarz po latach w studio, bardzo fajnie się wypowiada

1

@macio_944 Bóg się cieszy z każdej nawróconej owieczki

0

@Uukasz_93 może dlatego, że też w końcu ma mocną tę repkę

13

@barcelonaLM K L A T U S, usunąć jedna literę i poprzestawiać pozostałe i cyk wszystko jasne

1

@Kapitan hawk zawiodłem się, nic o sterydach :(

0

@Borry no Modric odpadł :((

0

@DawidekFCB fajna?

0

@_Specjalista smarujesz się czarna farbą?

3

Ależ oni grają w obronie, jak wściekłe pitbulle

1

@pt9 dobra zostawcie, z upośledzonych nie można się śmiać

13

Brawka dla Modrica, szacunek co chłop jeszcze lata w tym wieku

1

@PatrychoO na razie to chłopa nie ma na boisku

5

@Nazio87 ona już dawno jest zamknięta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?