karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale pizdeusz :/ na dupie do tego powinien lecieć
0
@Jacu327 dobrze dobrze :) niech gra cały mecz słabiak
1
WTF dlaczego 7?
0
Łoł już zmianki nieźle, bembele do boksu
0
Ale Messi się teraz wkur.... I strzeli jeszcze trzy
0
@Chaoss przecież to Francuz popchnął Romero i ten wpadł na Llorisa
2
Szpaku to tyle emocji wprowadza nawet w ujowych sytuacjach :D
0
Łysy co Ty gwiazdzesz, messiczek czyściutko wyłuskał
0
@MESSIah16 nawet Milik by chyba coś strzelił z Australią, po takich podaniach Messiczka
0
@sevs o panie jak o Interze mowa to jeszcze trzeba uznać gola Bojanowi
0
@NeKenI robiłem tak z realem i wygrali LM :///
8
Żul niedobry mógł puścić
0
Mekembe ładnie ale chyba strzelał
3
I za co ten kwit :D
0
@Emhyr nie widzę tu asysty z karnego i wolnego pod murem :P
0
@MESSIah16 hmmm w sumie nie przyglądałem się wcześniej tej pani, aleeee ona jest chyba naturalnie ładna, nie wygląda jakby miała coś porobione na twarzy
0
@Rewolucja123 to jest właśnie to sławne tiki taki
PS Messi mógł jeszcze dać piętęczkę do Pikeja
3
@arasz1819 Marek Wasiluk, były gracz Jagiellonii i Śląska, grałem z nim za małolata w jadze:))) miło widzieć znajomą twarz po latach w studio, bardzo fajnie się wypowiada
1
@macio_944 Bóg się cieszy z każdej nawróconej owieczki
0
@Uukasz_93 może dlatego, że też w końcu ma mocną tę repkę
13
@barcelonaLM K L A T U S, usunąć jedna literę i poprzestawiać pozostałe i cyk wszystko jasne
1
@Kapitan hawk zawiodłem się, nic o sterydach :(
0
@Borry no Modric odpadł :((
0
@DawidekFCB fajna?
0
@_Specjalista smarujesz się czarna farbą?
3
Ależ oni grają w obronie, jak wściekłe pitbulle
1
@pt9 dobra zostawcie, z upośledzonych nie można się śmiać
13
Brawka dla Modrica, szacunek co chłop jeszcze lata w tym wieku
1
@PatrychoO na razie to chłopa nie ma na boisku
5
@Nazio87 ona już dawno jest zamknięta