0

@Catalonya1992 w którym momencie stwarzalismy zagrożenie? Jeden strzał lewego (no dobra jeszcze akcja Alby ale to błąd obrony a niewykreowana akcja) kontra dwie świetne interwencje Marka

0

@Szmulek i na spokojnie do przegrania, na razie Marek ratuje dupę kszawiemu

0

@barcanawieki akurat Alonso po Araujo wygląda najpewniej więc na razie nie ma co hejtowac, osobiście to Kounde bym zdjął bo jest zapalnik

0

@Kondziubarca upsi to nie ma szans :p

1

@kuz jak my mieliśmy z 6-7 meczów na 1-0 :D gdzie te bezpieczne wyniki

0

De Jong dziś gra?

0

Dembelelele ma szansę wrócić na rewanż?

1

@barteq nie mamy takich akurat xdd

1

Aaaaa uj nam w dupę:/ zaczyna się szpital

0

Nie mów że Araujo połamany:///

0

Xd Raphinia to mem

0

Aj czysto niestety

1

Przyaktorzyl czy karny?

0

Jeszcze szklany kolos prawie się nam połamał://

1

@SelloutCrowd to się nagnietlismy oddając jeden strzał na bramkę

1

Ciekawe czy żelik ogarnie, że ta obrona to tykającą bomba

1

Właśnie chciałem pisać, że Kounde od kilku spotkań jest mega niepewny

4

Ehh źle to wygląda, nie stwarzamy żadnego zagrożenia

0

Na razie dwa zawały, z naszej strony zieeew zieew

0

Xd wali mu songa w plecy, no mądrze mądrze

2

Matko jedynooo Marc kocham Cię

1

Gdzie jest alba?

1

Leeeewy plackuuu ://

0

Bruno ciuciu bo Gaviaczek zaraz cię przestawi

1

Żul wtf, na różne zagrał?

1

@The Game 10 w miejscu po czym oddał do tyłu xd

0

Tak jak mówiłem oddać od razu przeciwnikowi na co to czas marnować

0

Co nam z tych wolnych mogą od razu oddać

9

Jakby Araujo z quaresmy zajebał w okno to bym sobie go wytatuował na plecach :D

0

Ehh szkoda, że zamaist jakichś placków z LM mieć to dostaliśmy rozpędzona mocną ekipę w tej śmiesznej LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?