karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Catalonya1992 w którym momencie stwarzalismy zagrożenie? Jeden strzał lewego (no dobra jeszcze akcja Alby ale to błąd obrony a niewykreowana akcja) kontra dwie świetne interwencje Marka
0
@Szmulek i na spokojnie do przegrania, na razie Marek ratuje dupę kszawiemu
0
@barcanawieki akurat Alonso po Araujo wygląda najpewniej więc na razie nie ma co hejtowac, osobiście to Kounde bym zdjął bo jest zapalnik
0
@Kondziubarca upsi to nie ma szans :p
1
@kuz jak my mieliśmy z 6-7 meczów na 1-0 :D gdzie te bezpieczne wyniki
0
De Jong dziś gra?
0
Dembelelele ma szansę wrócić na rewanż?
1
@barteq nie mamy takich akurat xdd
1
Aaaaa uj nam w dupę:/ zaczyna się szpital
0
Nie mów że Araujo połamany:///
0
Xd Raphinia to mem
0
Aj czysto niestety
1
Przyaktorzyl czy karny?
0
Jeszcze szklany kolos prawie się nam połamał://
1
@SelloutCrowd to się nagnietlismy oddając jeden strzał na bramkę
1
Ciekawe czy żelik ogarnie, że ta obrona to tykającą bomba
1
Właśnie chciałem pisać, że Kounde od kilku spotkań jest mega niepewny
4
Ehh źle to wygląda, nie stwarzamy żadnego zagrożenia
0
Na razie dwa zawały, z naszej strony zieeew zieew
0
Xd wali mu songa w plecy, no mądrze mądrze
2
Matko jedynooo Marc kocham Cię
1
Gdzie jest alba?
1
Leeeewy plackuuu ://
0
Bruno ciuciu bo Gaviaczek zaraz cię przestawi
1
Żul wtf, na różne zagrał?
1
@The Game 10 w miejscu po czym oddał do tyłu xd
0
Tak jak mówiłem oddać od razu przeciwnikowi na co to czas marnować
0
Co nam z tych wolnych mogą od razu oddać
9
Jakby Araujo z quaresmy zajebał w okno to bym sobie go wytatuował na plecach :D
0
Ehh szkoda, że zamaist jakichś placków z LM mieć to dostaliśmy rozpędzona mocną ekipę w tej śmiesznej LE