karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie róbcie tam jaj, gość w 5 wchodzi
0
@Emhyr mogliby dawać angielskie napisy do ich komentarza :)
2
Uf uf, dalej czysto
0
Ehh no, że ten Gavi musiał się wykartkowac na rewanż ://
1
Wrócił krul, teraz to maszyna ruszyła
0
@wawrzyn1 to jest chyba zablokowany
0
@mathes85 tani to on nie była akurat :p
1
Taka akcyjka a w statsach nie będzie asysty :((
0
6-1 !!!!!! Mamy awans
5
Śmieszne, że cienki Ferran w sumie najwięcej robi z tego przodu
0
Mats ma podanie na połowie przeciwnika :p
10
I co on tu gwizdnął? Zwykła walka o piłkę
1
O przyjął! Zuch
0
Czy Lewy przyjął jakaś piłkę? Bo odpaliłem mecz i na razie dwa razy jak od sęka
8
@kubix05 wydaje się sympatycznym gościem plus nie robi z siebie wielkiego znawcy jak inni pseudo eksperci
3
Oczywiście, że przekręceni przez sędziów odpadamy z LM i akurat trafiamy na jeden z najmocniejszych zespołów w Europie w danej chwili z zawodnikiem, który wykręca kosmiczne liczby a sami zmagamy się z kontuzjami najważniejszych graczy, ehh Barceloniarzom to zawsze piach w oczy
17
Xd przeczytałem, że dzisiejszy mecz będzie przebiegał pomyślnie, bo Busquets w nim nie zagra
4
@Nerazzurro mnie ogólnie denerwują ludzie, a głośni to już w ogóle tragedia aaaa już najgorszy sort to typy zagadujace do obcych w randomowych miejscach
0
@matirix20 Araujo jak Araujo ale Garcia zawsze tak robi o ile jest na boisku :p
1
@Kondziubarca myślałem, że z tymi dywanami to tylko takie żarty :|
4
@IronSanHybrid akurat na żula można było stawiać:) ostatnio niepewny
0
@Rust_Cohle "puta puta puta"
0
Nie da się lepiej podsumować
0
@kulek22 nie zostanie :)
2
no k###a to jest jawne plucie w twarz! to od kiedy zaczyna się ręka od nadgarstka?
0
tak między Bogiem a prawdą, wyjąć Rashforda z united i easy game
0
@takisobiektos tu akurat sędzia nie miał prawa nic widzieć, szybciej boczny, poza tym tak sobie to staram się oglądać klatka po klatce tooo biodro w biodro tam jest, żadną inną częścią ciała go nie zahacza
0
@zeko0 jeszcze pieprzony sędzia z ryjem do naszych jak mówili żeby to sprawdził :///
1
@Krzywy95 *Alba jest dobry na placków w Hiszpanii
0
@okiemtypera_lucaxx95 bo nas stać tylko na hiszpańskich sędziów :( a Perez ma ojrosków tyle że wystarcza na europejskich