0

No nie róbcie tam jaj, gość w 5 wchodzi

0

@Emhyr mogliby dawać angielskie napisy do ich komentarza :)

2

Uf uf, dalej czysto

0

Ehh no, że ten Gavi musiał się wykartkowac na rewanż ://

1

Wrócił krul, teraz to maszyna ruszyła

0

@wawrzyn1 to jest chyba zablokowany

0

@mathes85 tani to on nie była akurat :p

1

Taka akcyjka a w statsach nie będzie asysty :((

0

6-1 !!!!!! Mamy awans

5

Śmieszne, że cienki Ferran w sumie najwięcej robi z tego przodu

0

Mats ma podanie na połowie przeciwnika :p

10

I co on tu gwizdnął? Zwykła walka o piłkę

1

O przyjął! Zuch

0

Czy Lewy przyjął jakaś piłkę? Bo odpaliłem mecz i na razie dwa razy jak od sęka

8

@kubix05 wydaje się sympatycznym gościem plus nie robi z siebie wielkiego znawcy jak inni pseudo eksperci

3

Oczywiście, że przekręceni przez sędziów odpadamy z LM i akurat trafiamy na jeden z najmocniejszych zespołów w Europie w danej chwili z zawodnikiem, który wykręca kosmiczne liczby a sami zmagamy się z kontuzjami najważniejszych graczy, ehh Barceloniarzom to zawsze piach w oczy

17

Xd przeczytałem, że dzisiejszy mecz będzie przebiegał pomyślnie, bo Busquets w nim nie zagra

4

@Nerazzurro mnie ogólnie denerwują ludzie, a głośni to już w ogóle tragedia aaaa już najgorszy sort to typy zagadujace do obcych w randomowych miejscach

0

@matirix20 Araujo jak Araujo ale Garcia zawsze tak robi o ile jest na boisku :p

1

@Kondziubarca myślałem, że z tymi dywanami to tylko takie żarty :|

4

@IronSanHybrid akurat na żula można było stawiać:) ostatnio niepewny

0

@Rust_Cohle "puta puta puta"

0

Nie da się lepiej podsumować


0

@kulek22 nie zostanie :)

2

no k###a to jest jawne plucie w twarz! to od kiedy zaczyna się ręka od nadgarstka?

0

tak między Bogiem a prawdą, wyjąć Rashforda z united i easy game

0

@takisobiektos tu akurat sędzia nie miał prawa nic widzieć, szybciej boczny, poza tym tak sobie to staram się oglądać klatka po klatce tooo biodro w biodro tam jest, żadną inną częścią ciała go nie zahacza

0

@zeko0 jeszcze pieprzony sędzia z ryjem do naszych jak mówili żeby to sprawdził :///

1

@Krzywy95 *Alba jest dobry na placków w Hiszpanii

0

@okiemtypera_lucaxx95 bo nas stać tylko na hiszpańskich sędziów :( a Perez ma ojrosków tyle że wystarcza na europejskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?