karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MILOSZ_F22 miał Dipaj zostać
0
Esu na lewej ułożona idealnie i kurwa w aut
0
@sokot Modric ma 600lat on jest tylko szybszy od naszych pomocników
0
Fateusz zaraz pokaże jak się pyka
0
@Gomess panieeee co to za porównanie w ogóle, Alexis był bardzo dobrym zawodnikiem
0
@Fake69 on sam się czyści
0
Xdddd borze mój stary najebany by lepiej zagrał na skrzydełku
0
Nie no serio dawaj juniorów, bo gorzej niż te placki po prostu się nie da
0
Ale obrona Częstochowy
0
Dobra przyznawać się kto tyle nagrzeszyl, że takie placki jak Ferran i Rapha grają w Barcelonie?
0
@Bartula a co reszta nie ma nóg?
1
@Qba2312 syndrom sztokholmski
1
Dobra teraz to już musisz kszawi małolata zawinąć na ławkę bo będzie czerwo
0
@Firestone tak, ale gorzej nie zagra
1
Gavi to dziecko we mgle, niech wchodzi nawet Roberto
0
@zeko0 może po murzynowemu gada to sędziowie nie rozumieją:p
0
@Janas11224 jakby jakiś kibic wbiegł i uderzył sędziego to by skończył
0
@Survier no jest jeszcze de Jong, Gavi, Ferran
4
Ale ze Kessie będzie najlepszym pomocnikiem to się nie spodziewałem :p
1
Boras to madryciak? Bo żałoba w studiu
0
De Jong na alibi, byle oddać, wjebac na konia i siema rączki umyte
0
@La Pulgaa ktokolwiek kto dogra mecz do końca i da cokolwiek prócz fauli, nawet Torre
2
Gavi do boksu, chłop bez mózgu i dziś bez umiejętności
1
Hahaha co Araujo tacklowal brzydala xdd
1
Gavi do zmiany, jest beznadziejny
1
Jezu najbrzydsze El Clasico od lat
0
Nie wiem kto gorszy Gavi Sztanga czy piękny Holender
0
@kuz gest? Typ z łapami do sędziego, wymachuje na wszystkie strony i jeszcze do technicznego się pruł
1
Xddd borze jaka zmiana nastroju, jeszcze czerwo dla tej czarnej.... I idę chlać
0
Na sznurowdale mu stanął xd