0

@MILOSZ_F22 miał Dipaj zostać

0

Esu na lewej ułożona idealnie i kurwa w aut

0

@sokot Modric ma 600lat on jest tylko szybszy od naszych pomocników

0

Fateusz zaraz pokaże jak się pyka

0

@Gomess panieeee co to za porównanie w ogóle, Alexis był bardzo dobrym zawodnikiem

0

@Fake69 on sam się czyści

0

Xdddd borze mój stary najebany by lepiej zagrał na skrzydełku

0

Nie no serio dawaj juniorów, bo gorzej niż te placki po prostu się nie da

0

Ale obrona Częstochowy

0

Dobra przyznawać się kto tyle nagrzeszyl, że takie placki jak Ferran i Rapha grają w Barcelonie?

0

@Bartula a co reszta nie ma nóg?

1

@Qba2312 syndrom sztokholmski

1

Dobra teraz to już musisz kszawi małolata zawinąć na ławkę bo będzie czerwo

0

@Firestone tak, ale gorzej nie zagra

1

Gavi to dziecko we mgle, niech wchodzi nawet Roberto

0

@zeko0 może po murzynowemu gada to sędziowie nie rozumieją:p

0

@Janas11224 jakby jakiś kibic wbiegł i uderzył sędziego to by skończył

0

@Survier no jest jeszcze de Jong, Gavi, Ferran

4

Ale ze Kessie będzie najlepszym pomocnikiem to się nie spodziewałem :p

1

Boras to madryciak? Bo żałoba w studiu

0

De Jong na alibi, byle oddać, wjebac na konia i siema rączki umyte

0

@La Pulgaa ktokolwiek kto dogra mecz do końca i da cokolwiek prócz fauli, nawet Torre

2

Gavi do boksu, chłop bez mózgu i dziś bez umiejętności

1

Hahaha co Araujo tacklowal brzydala xdd

1

Gavi do zmiany, jest beznadziejny

1

Jezu najbrzydsze El Clasico od lat

0

Nie wiem kto gorszy Gavi Sztanga czy piękny Holender

0

@kuz gest? Typ z łapami do sędziego, wymachuje na wszystkie strony i jeszcze do technicznego się pruł

1

Xddd borze jaka zmiana nastroju, jeszcze czerwo dla tej czarnej.... I idę chlać

0

Na sznurowdale mu stanął xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?