karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kszawi wal śmiecia z bani tam
0
@kuz przy tym de jongu to jednak wzmocnienie
1
@ToreTToOO jakby ktoś z 50 chciał dać byłoby pięknie
4
Żebyśmy mieli kim grać w rewanżu to nie byłbym jeszcze tak wkurwiony :// mógłby chociaż Busi wrócić
0
@Gwyn a podszedł do tv?
0
Serio nawet nie sprawdził?!!!!
0
@YoungMan tak teraz jest 2-4 xd
4
Co ten kszawi? Nie no on sabotuje
0
@Coutinho007 raczej Rashford
0
@Sulimo tragiczny nie zły, a od przynajmniej dwóch jest niepewny
0
@LaRoja a widziałeś Roberto? :d
0
Powtórzę po raz trzeci, de jong bez na dziej nyyyy dziś
1
Kounde ostry zapalnik od kilku meczów
0
Ehhh no Gavi po co to zrobiłeś :/// jak wróciła nadzieja
6
Brawo Gavi to pogramy rewanz
0
Panie boziu tak zamienić Raphinie na Rashforda
1
Ciekawe czy jakieś Monaco czy Rome byśmy przepchnęli
0
@Cziken26 bez kitu xd zapomnialem że on "gra"
1
Serio ktoś tu widział dobry mecz Lewego?
1
Ale de Jong jest beznadziejny w tym meczu
0
@culer_5306751 akurat przeciwnik z półki LM jeśli patrzymy na ten sezon
0
Fajna ta Europa taka odjeżdżając nam jak co sezon
0
Mmm fajny ten Lewy technik mechanik
0
@Ksavix już 1-1
1
Piękny jest ten kalejdoskop na La bambie xdd
0
Popłakał się Marcosik? :( Łapie za serduszko
1
Kszawi król wiedział co robię z tym Alonso B)
3
Araujo naogladal się żula :o kolejny zawał
0
Uuuuuf to było bliskie ajj
0
@Piter777 na razie człowiek widmo