2

Kszawi wal śmiecia z bani tam

0

@kuz przy tym de jongu to jednak wzmocnienie

1

@ToreTToOO jakby ktoś z 50 chciał dać byłoby pięknie

4

Żebyśmy mieli kim grać w rewanżu to nie byłbym jeszcze tak wkurwiony :// mógłby chociaż Busi wrócić

0

@Gwyn a podszedł do tv?

0

Serio nawet nie sprawdził?!!!!

0

@YoungMan tak teraz jest 2-4 xd

4

Co ten kszawi? Nie no on sabotuje

0

@Coutinho007 raczej Rashford

0

@Sulimo tragiczny nie zły, a od przynajmniej dwóch jest niepewny

0

@LaRoja a widziałeś Roberto? :d

0

Powtórzę po raz trzeci, de jong bez na dziej nyyyy dziś

1

Kounde ostry zapalnik od kilku meczów

0

Ehhh no Gavi po co to zrobiłeś :/// jak wróciła nadzieja

6

Brawo Gavi to pogramy rewanz

0

Panie boziu tak zamienić Raphinie na Rashforda

1

Ciekawe czy jakieś Monaco czy Rome byśmy przepchnęli

0

@Cziken26 bez kitu xd zapomnialem że on "gra"

1

Serio ktoś tu widział dobry mecz Lewego?

1

Ale de Jong jest beznadziejny w tym meczu

0

@culer_5306751 akurat przeciwnik z półki LM jeśli patrzymy na ten sezon

0

Fajna ta Europa taka odjeżdżając nam jak co sezon

0

Mmm fajny ten Lewy technik mechanik

0

@Ksavix już 1-1

1

Piękny jest ten kalejdoskop na La bambie xdd

0

Popłakał się Marcosik? :( Łapie za serduszko

1

Kszawi król wiedział co robię z tym Alonso B)

3

Araujo naogladal się żula :o kolejny zawał

0

Uuuuuf to było bliskie ajj

0

@Piter777 na razie człowiek widmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?