karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kounde tragiczny jest dziś
0
Ferran odklejka
0
Brawo sędzia 2minuty już poszły się eebac
3
Dlaczego Busi ZAWSZE jak przyjmuje to się odwraca od bramki przeciwnika
1
Ale morale siedzą, im się już nie chce
0
@Maciux7 a co ma robić jak piłkę ma real ciągle?
0
Roberto zejdź z boiska placku!!! Zero walki
0
Fajni nasi pomocnicy zostawiają 4 na 4 :D
2
Ale nam kontuzje rozwaliły ten sezon, mogło być naprawdę ładnie
0
No karny jak uj, Kessie pooo cooo
3
Messiczku plan jest prosty:
- w ciągu dwóch sezonów w Barcelonie robisz LM
- porządne pożegnanie na CN (choćby na placu budowy) żeby cały piłkarski świat się poryczał
- i później to już emeryturka gdzie tam chcesz, za ile chcesz
deal?
3
no bo na klasyk też się mówiło GRAN DERBI EUROPA i też pamiętam, że 10-15 lat temu bardzo często GD było używane w kontekście meczu Barcy z realem
3
@damianex10
KADRA NA BARCELONĘ
Bramkarze: Mendy
Obrońcy: Mendy
Pomocnicy: Mendy
Napastnicy: Mendy
NIEOBECNI
Kontuzje: Mendy
tak to powinno wyglądać ;)
1
@Aragorn33 no widać, że nie rozumiesz
1
Pedri i Dembele to zagrają jeszcze w tym sezonie?
0
no w końcu Roma spuchła
1
@Pawel13sz nie wiem co tu śmiesznego :| ciekawe co tam zaszło, że pies typiarką rzuca o ziemię
3
@SuperPatsonFCB w odpowiedniej skali to rozumiem, gram w okręgówce i mamy boisko ze sztuczną nawierzchnią, mecze zawsze gramy w sobotę wieczorem przy oświetleniu, później jakaś drużynowa integracja %%, i na te mecze domowe jakoś jesteś bardziej zmotywowany plus wypoczęty, do tego przyjdzie paru znajomych na trybuny, jest atmosferka, aleeee jak są wyjazdy... na jakieś ebane wioski, trzeba jeździć czasem ponad 100kmów, oczywiście w niedzielę we wczesnych godzinach (coby miejscowe wieśniaki się zeszły po kościele), boiska to kartofliska, trzeba uważać by kostek nie pokręcić na kępach, przeciwnicy zazwyczaj chamscy, o trybunach nie ma co wspominać... no ale wstajesz (czasem na kacu) jedziesz i grasz bo kochasz ten sport ;)
2
@FcPortoFan1999 na wiosce na Teneryfie*, tak masz rację :)
0
@Kgorecki2500 chooopie to sobie zagraj w VR tam to są emocje
0
@maroon co to za bezsensowne porównanie xd
5
@wasacz ja to bym z nim coś dziabnął
0
@fanRealuAlespoko o widzisz a mnie Twoja dziewczyna o co innego pytała:)))
0
@draxidox swoją drogą to serio jakiś amator przed nim stał, nawet w okręgówce obrońcy lepiej się ustawiają
0
jest i lapcio :)
0
Dlaczego w ogóle to miało miejsce? Ten karny
0
@Faro xdd to córka ramosa chyba
0
Dupeczka będzie strzelać?xd wtf
0
@Pedri16Future dlaczego w ogóle jest 2-0 jak przy tym wyniku strzelili niebiescy i wynik się nie zmienił
0
@mich_l klaun :shrug: