karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kylian7 możemy lecieć we trójkę to ja jej opłacę drugie 50%
2
@partymaker co niby jest w tym frajerskiego? Frajerem to będzie typ, któremu dupę ktoś zgarnął xd (a laska p##dą)
Związki są w tych czasach turbo niestabilne, kobiety nie są szczęśliwe w związkach a i tak w nich siedzą (sic!) i mają jakichś przydupasow/fagaskow na boku "na wszelki wypadek", z drugiej strony faceci zdradzają swoje dziewczyny i tak to się kręci w tym padole
8
@Sewren122 powinni klękać i całować wielkiego Lapcia w... pierścień
0
@Marcelinho99 wyjście z grupy oby było
0
@tristan87 wtf? To nie czerwo? Chłop dźwignie zakłada xd
0
Komentarz usunięty
1
@Survier grałem 10 lat w Narwii :P
1
@Conradxc pewnie dostanie na tyle meczów ile będzie wynosiła różnica między momentem zdobycia przez Barcę ligi do końca sezonu :P
0
@Pogba czerwo w meczu po kursie 1.07
0
@626 która nic by nie zamieniła
1
Fede dostał już jakieś oficjalne zawieszenie?
0
Bilety na oficjalnej stronie są tylko na najbliższy mecz? Bo chciałem zobaczyć ceny na Betis i Osasunę
2
@barcelonaLM trzeba mieć dużo zaufania w związku aby jedno z partnerów tańczylo bachate, bardzo sensualny taniec
3
@MOLESTA same śmiecie, muniak zdziwienia :|
0
@Busiu ale ktoś używa tego okreslenia? z polskich komentatorów
0
@Cotutajsiedzieje ło matko za dzieciaka jak jeżdziłem co roku na turniej piłkarski do Gdańska to ta nutka leciała na prezentacji zespołów, ale nostalgłem
1
@Emhyr o akurat oebałem, na kaca najlepszy :))
3
@Lionel_Messi10 dobra ale po co on te nogi tam wsadził, zaraz Antonela krzyknie "Leo szybko bramkę otworzyli, musimy być pierwsi w kolejce" no i chłopak będzie wstawał w pośpiechu i się wypie...li
0
@paweldunajecfcb na bank oryginałki :D poza tym wygląda na scam
0
@paweldunajecfcb zajebista, szkoda tylko, że vapor pewnie 600-700zł :/
0
kątowe podania to diagonalne/prostopadłe? w sumie nie oglądam meczów z polskim komentarzem to nie wiem :P
0
@cules100pro a nie mogą go po prostu nie zgłaszać do ligi? żeby limitów nie obciążać a hajs i tak wypłacić Albie
0
@bartas97 ziomek na ławce w okręgówce powiedział "wiecznie przeciwko cwele gwiżdżą" i dostał 3 mecze
17
Człowiek zakochany ogląda tylko jeden klub, raz odpali jakiś inny mecz niż Barcelony i w szoku jak można grać w piłeczkę, smutne trochę :(
3
@MesQueUnClub96 o gurwa jaki cringe ://
3
@cyron1 jak to jednak :D
0
@P33ck paaaanie cow &chicken top
4
@mekston tam nawet faulu nie było wg sędziego
2
@cris2706 dlatego pluje na ten "wielki" klub
0
@Emhyr tam na Ljunbergu to 100% karny