karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rozumiem, że Roberto nie jest i nie był nigdy obrońcą i może nie ogarnia pewnych kwestii związanych z defensywą, ale już taki Alonso coś tam powienien umieć w tej płaszczyźnie a obydwaj dają się wyciągać na połowę przeciwnika co robi autostradę dla skrzydłowych i dziury w obronie, dodatkowo el Capitano jest beznadziejny w grze 1vs1 jego jedynym "narzędziem" do blokowania dośrodkowań jest schowanie rąk z tyłu i stanie 5 metrów od rywala a nuż w niego trafi, także Panie Sergi nie wiem może jakieś filmiki instruktażowe na youtubie pomogą
1
Lewy, Fateusz, el Capitano i morderca ahhh jak my z takimi plackami wyciągnęliśmy tu 3punkty, kszawi maestro
14
Eric próbował zrobić karniaczka ale całe szczęście tym razem się nie udało :p
0
to fajny moment na skończenie połowy
2
Balde gotowy na 50% dałby 4razy więcej
4
zaraz narysują linie w paincie, ze nie ma spalonego
1
spalony tu był chyba
0
no to niezły faul, typ pada bo go dzieciak złapał za ramię
0
nie da sie patrzeć na tego paralityka co jedyne co robi w obronie to chowa ręce za siebie, żeby karnego nie było
3
już myślałem, że Lewy mega asysta ale oczywiście drewniak nie widział De Jonga :P
0
Dobrze ze Lewy nie strzelił bo byłby spalony
2
@Bartula i na każdym zdjęciu fana z Messim łysy w tle xd
2
dobrze pamiętam, że nie dostaliśmy ŻADNEGO karnego w zeszłym sezonie?
0
Chyba był spalony
0
No i się wturlało, jupi
0
Ło można strzelać zza pola karnego w tym zespole?
2
Spoko, że można w polu karnym łapać przeciwnika za łeb
1
@Hrzan myślałem, że na końcu wyjmie browarka, wleje go i powie "w życiu jest wiele ważnych rzeczy ale zawsze znajdzie się miejsce na browarka z przyjaciółmi"
5
@MesQueUnClub96 Robert Makłowicz>>>> jakikolwiek inny Robert
0
Ahh ta nasza "skała" :/ oczywiście będzie ciśnięty sztab a chłop jest po prostu szklany, jak Dembele się łamał nonstop to wina stylu życia, ale jak ulubieniec (mój z resztą też) to wina trenera i medyków
1
@katalonczyk82 na którym Araujo nie grał :p
1
@Pako96 Vermaelen?
1
@10Tikitaka10 nie polecam Nike Tiempo, zawsze to były moje ulubione buty a teraz dwa ostatnie modele rozkleiły się po pół sezonu
11
Jak tej ku#$ nie zawiesza?!!! Wyszukali wszystko aby nie dać karnego?
0
@Adran360 i co bebzona z tego nie ma? ja to nie umiem w siebie wlewać dużo, pol litra alko i już cięzary
0
@Adran360 ja za to nie rozumiem jak można żłopać piwo, jeszcze jedno małe zimne po meczyku ok, ale jak ktoś mi mówi, że dziś sobie pyknął 6 harnasie czy inne tyskie to zbiera mnie na wymioty
2
Starość jest wtedy kiedy jagera zapijasz ranigastem bo tak zgaga jebe :/
1
@Rewolucja123 przecież tu powinien wjechać var, czerwo plus jakieś mecze zawieszenia
4
Araujo to chyba nie ma mięśni, że tyle waży
0
Kocham ten argumenty, taaaak zaraz Pedri z Gavim zaczną chlać, ćpać, jeździć na panie kurki, spóźniać się na treningi, stracą szacunek do kolegów i piłki, to samo z trybem życia a kontuzjami, Araujo to pewnie grube melanże przed meczami wali, że ciągle jakieś dolegliwości ma