2

Rozumiem, że Roberto nie jest i nie był nigdy obrońcą i może nie ogarnia pewnych kwestii związanych z defensywą, ale już taki Alonso coś tam powienien umieć w tej płaszczyźnie a obydwaj dają się wyciągać na połowę przeciwnika co robi autostradę dla skrzydłowych i dziury w obronie, dodatkowo el Capitano jest beznadziejny w grze 1vs1 jego jedynym "narzędziem" do blokowania dośrodkowań jest schowanie rąk z tyłu i stanie 5 metrów od rywala a nuż w niego trafi, także Panie Sergi nie wiem może jakieś filmiki instruktażowe na youtubie pomogą

1

Lewy, Fateusz, el Capitano i morderca ahhh jak my z takimi plackami wyciągnęliśmy tu 3punkty, kszawi maestro

14

Eric próbował zrobić karniaczka ale całe szczęście tym razem się nie udało :p

0

to fajny moment na skończenie połowy

2

Balde gotowy na 50% dałby 4razy więcej

4

zaraz narysują linie w paincie, ze nie ma spalonego

1

spalony tu był chyba

0

no to niezły faul, typ pada bo go dzieciak złapał za ramię

0

nie da sie patrzeć na tego paralityka co jedyne co robi w obronie to chowa ręce za siebie, żeby karnego nie było

3

już myślałem, że Lewy mega asysta ale oczywiście drewniak nie widział De Jonga :P

0

Dobrze ze Lewy nie strzelił bo byłby spalony

2

@Bartula i na każdym zdjęciu fana z Messim łysy w tle xd

2

dobrze pamiętam, że nie dostaliśmy ŻADNEGO karnego w zeszłym sezonie?

0

Chyba był spalony

0

No i się wturlało, jupi

0

Ło można strzelać zza pola karnego w tym zespole?

2

Spoko, że można w polu karnym łapać przeciwnika za łeb

1

@Hrzan myślałem, że na końcu wyjmie browarka, wleje go i powie "w życiu jest wiele ważnych rzeczy ale zawsze znajdzie się miejsce na browarka z przyjaciółmi"

5

@MesQueUnClub96 Robert Makłowicz>>>> jakikolwiek inny Robert

0

Ahh ta nasza "skała" :/ oczywiście będzie ciśnięty sztab a chłop jest po prostu szklany, jak Dembele się łamał nonstop to wina stylu życia, ale jak ulubieniec (mój z resztą też) to wina trenera i medyków

1

@katalonczyk82 na którym Araujo nie grał :p

1

@Pako96 Vermaelen?

1

@10Tikitaka10 nie polecam Nike Tiempo, zawsze to były moje ulubione buty a teraz dwa ostatnie modele rozkleiły się po pół sezonu

11

Jak tej ku#$ nie zawiesza?!!! Wyszukali wszystko aby nie dać karnego?

0

@Adran360 i co bebzona z tego nie ma? ja to nie umiem w siebie wlewać dużo, pol litra alko i już cięzary

0

@Adran360 ja za to nie rozumiem jak można żłopać piwo, jeszcze jedno małe zimne po meczyku ok, ale jak ktoś mi mówi, że dziś sobie pyknął 6 harnasie czy inne tyskie to zbiera mnie na wymioty

2

Starość jest wtedy kiedy jagera zapijasz ranigastem bo tak zgaga jebe :/

1

@Rewolucja123 przecież tu powinien wjechać var, czerwo plus jakieś mecze zawieszenia

4

Araujo to chyba nie ma mięśni, że tyle waży

0

Kocham ten argumenty, taaaak zaraz Pedri z Gavim zaczną chlać, ćpać, jeździć na panie kurki, spóźniać się na treningi, stracą szacunek do kolegów i piłki, to samo z trybem życia a kontuzjami, Araujo to pewnie grube melanże przed meczami wali, że ciągle jakieś dolegliwości ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?