karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MeMyselfAndI nie, po prostu pierd### jak potłuczony :shrug
9
@MeMyselfAndI ehh wkurza mnie, że w necie ciężko odróżnić trolla od debila:((
0
@zuang1995 plaga to jest niestety, byłem trzy razy to byłem naocznym świadkiem jak kroją kogoś w metrze, grasują też przy fontannach (teraz chyba są wyłączone) mojej koleżance jakiś stary cygan chciał zawinąć telefon to dostał po ryju, mojemu ojcu w tym roku w busie zaebali telefon, na plażach też trzeba uważać w nocy, ja po Barcelonie to tylko z telefonem z przedniej kieszeni się poruszam
3
@Knysz my już im po dżentelmeńsku oddaliśmy im Villę i Suareza a te mendy i tak chciały się sądzić o Gryzaka
2
@Luciano99 Anka już tyle czasu tańczy a dalej drewniana jak mąż
9
hłe hłe moja repka jest mistrzem świata a wasza nie pojedzie nawet na euro :P
2
@karci0 ale jak widać nawet takim składem można się nieźle bawić ;)
22
Ale ten skład jest mizerny, jeszcze człowiek sobie przypomni i porówna to z czasami jak 11 dominowali zawodnicy Barcy, to tutaj taki Pedro byłby największą gwiazdą
1
@TheNekro94
0
@patryk1995991 po Araujo widać, że nie o mięśnie tu chodzi, po prostu mają predyspozycje do łamania się
0
Teraz jakiś mecz Barca Legends się zaczyna?
5
@FC_BARCA_Fan xdd co jest
1
@LS to ile jest wart Felix a ile wygrana w LM?
0
@blakkudium nie no dla mnie też drzwi już zamknięte, byłby to kolejny piłkarz, który wraca/przychodzi długo po terminie swojej przydatności, po prostu mam takie nostalgiczne przemyślenia
1
@blakkudium kurde kazus Thiago to taka cięzka sprawa, z jednej strony na tamtą chwilę nie miał szans na granie w pierwszej 11stce, dostaliśmy nawet spoko pieniądze za niego aleeeee jakoś tam mam wrażenie, że on nigdy nie powinien odchodzić z Barcy
6
@Compadre "dobrze, chciałam tylko powiedzieć, że Twoje koszulki z "pamiętamy" już się wyprały, mój Ty narodowcu kochany"
1
@SenseiFCB nie no ufo jest bardziej prawdopodobne
1
@Joe_Pesci no dzięki wiem do czego służy la bamba
15
w sumie to ciekawe zjawisko, że ludziom aż tak odpierdala na widok tęczy i są tak oburzeni, że UWAGA! w ramach odzewu próbują znaleźć usprawiedliwienie dla używania swastyki xd gdzie ja żyje? :|
4
@MarcepanowyKsiaze uhu panieee, zaraz się rzuci na Ciebie stulejarska rzesza fanów HP :| a podejrzewam, że gdyby nie była aktorką i zobaczyliby ją dziś na ulicy to nawet by jej nie dostrzegli
1
@DonMatteo901 o, ja to nawet z tego jej nie znam
0
@Donio tak, bo szklany kolos łamie się bo biega z boku boiska xdd
3
@fc20barca nie spoiluj
0
Esu nie ma nic gorszego jak tłumaczenie starszej nietechnicznej osobie jak coś działa w internecie czy na komórce
4
Żenujące przez tyle czasu w przewadze, gdzie były hektary wolnego miejsca i nie stworzyć żadnej sytuacji
2
Gavi to ma jakiś uszczerbek na mózgu, chłop ma żółta a co chwilę agresywne wejścia na styku
0
Ale my jesteśmy przesłabi, ta grupa LM wcale jednak nie taka łatwa będzie
0
Inigo chciał przygarcijić
0
Dobra kszawi to jest de.... Chyba że Duńczyk jakiś uraz, kto zmienia stopera w doliczonym czasie gry?
0
@MesQueUnClub96 pierwsze i drugie miejsce ZP loading