5

@MeMyselfAndI nie, po prostu pierd### jak potłuczony :shrug

9

@MeMyselfAndI ehh wkurza mnie, że w necie ciężko odróżnić trolla od debila:((

0

@zuang1995 plaga to jest niestety, byłem trzy razy to byłem naocznym świadkiem jak kroją kogoś w metrze, grasują też przy fontannach (teraz chyba są wyłączone) mojej koleżance jakiś stary cygan chciał zawinąć telefon to dostał po ryju, mojemu ojcu w tym roku w busie zaebali telefon, na plażach też trzeba uważać w nocy, ja po Barcelonie to tylko z telefonem z przedniej kieszeni się poruszam

3

@Knysz my już im po dżentelmeńsku oddaliśmy im Villę i Suareza a te mendy i tak chciały się sądzić o Gryzaka

2

@Luciano99 Anka już tyle czasu tańczy a dalej drewniana jak mąż

9

hłe hłe moja repka jest mistrzem świata a wasza nie pojedzie nawet na euro :P

2

@karci0 ale jak widać nawet takim składem można się nieźle bawić ;)

22

Ale ten skład jest mizerny, jeszcze człowiek sobie przypomni i porówna to z czasami jak 11 dominowali zawodnicy Barcy, to tutaj taki Pedro byłby największą gwiazdą

1

0

@patryk1995991 po Araujo widać, że nie o mięśnie tu chodzi, po prostu mają predyspozycje do łamania się

0

Teraz jakiś mecz Barca Legends się zaczyna?

5

@FC_BARCA_Fan xdd co jest

1

@LS to ile jest wart Felix a ile wygrana w LM?

0

@blakkudium nie no dla mnie też drzwi już zamknięte, byłby to kolejny piłkarz, który wraca/przychodzi długo po terminie swojej przydatności, po prostu mam takie nostalgiczne przemyślenia

1

@blakkudium kurde kazus Thiago to taka cięzka sprawa, z jednej strony na tamtą chwilę nie miał szans na granie w pierwszej 11stce, dostaliśmy nawet spoko pieniądze za niego aleeeee jakoś tam mam wrażenie, że on nigdy nie powinien odchodzić z Barcy

6

@Compadre "dobrze, chciałam tylko powiedzieć, że Twoje koszulki z "pamiętamy" już się wyprały, mój Ty narodowcu kochany"

1

@SenseiFCB nie no ufo jest bardziej prawdopodobne

1

@Joe_Pesci no dzięki wiem do czego służy la bamba

15

w sumie to ciekawe zjawisko, że ludziom aż tak odpierdala na widok tęczy i są tak oburzeni, że UWAGA! w ramach odzewu próbują znaleźć usprawiedliwienie dla używania swastyki xd gdzie ja żyje? :|

4

@MarcepanowyKsiaze uhu panieee, zaraz się rzuci na Ciebie stulejarska rzesza fanów HP :| a podejrzewam, że gdyby nie była aktorką i zobaczyliby ją dziś na ulicy to nawet by jej nie dostrzegli

1

@DonMatteo901 o, ja to nawet z tego jej nie znam

0

@Donio tak, bo szklany kolos łamie się bo biega z boku boiska xdd

3

@fc20barca nie spoiluj

0

Esu nie ma nic gorszego jak tłumaczenie starszej nietechnicznej osobie jak coś działa w internecie czy na komórce

4

Żenujące przez tyle czasu w przewadze, gdzie były hektary wolnego miejsca i nie stworzyć żadnej sytuacji

2

Gavi to ma jakiś uszczerbek na mózgu, chłop ma żółta a co chwilę agresywne wejścia na styku

0

Ale my jesteśmy przesłabi, ta grupa LM wcale jednak nie taka łatwa będzie

0

Inigo chciał przygarcijić

0

Dobra kszawi to jest de.... Chyba że Duńczyk jakiś uraz, kto zmienia stopera w doliczonym czasie gry?

0

@MesQueUnClub96 pierwsze i drugie miejsce ZP loading

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?