1

Z drugiej strony to nie był kontratak mógł darować kwit, co nie zmienia faktu, że Gavi ma głowę do wślizgów głównie

0

To było wiadome:)) brawo Gavi

0

@damcio24 z tym Yamalem o nie wiadomo co się stało

2

Nie no ten Alonso biegający na skrzydle to mnie śmieszy fchui xdd

0

Alonso na lewym skrzydle? Xdd

4

Roberto to jest taki kasztan że masakra xd chłopa od 5 lat nie powinno być w klubie a on jest kapitanem

0

Dlaczego my mamy taki niefart i na ważne mecze wypada nam trzon pomocy? Roberto to to samo co Oriol tylko że z włosami

0

Jeśli Roberto zjebał Yamala za wybicie piłki i temu siadla psycha i zszedł to el Capitano powinien zostać wypie... w trybie natychmiastowym z tego zespołu

0

Kszawi wie że gramy w 10?

0

@Bunk420 przyjmował nie powinno być karnego

4

Przecież pierwszy ręką zagrał typ z Porto

0

Co jest jakieś czerwo było?

1

Gramy w 10? Gdzieś Yamal zaginął

0

Czy ja tam Alonso widziałem rozgrzewającego się?

0

Araujo kontuzja? Nikt się nie spodziewał

1

Czyli bronimy ehh

1

Uuu el Capitano wchodzi

0

@Destroyer_of_Worlds Duńczyk może na DM zagrać

0

Ehh żeby Araujo miał wyprowadzenie Christensena to byłby top topów

1

Dawać Ferminka!

0

Araujo pozazdrościł

0

Chociaż biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy sędziowania to karny fchui

5

O kurła Kounde co odjebal, szacun

0

Serio kszawi nie widzi, że Oriol jest dziś beznadziejny?

0

Bez sensu Felix

4

Ta kartka to jakiś żart

0

To łysy zaczął ładnie ehhh

3

Ale, że Gundo dał pile do przodu to ja w szoku :p dobrze może zejdzie z nich ciśnienie, niedobrze bo pewnie Porto przyciśnie

0

Wielki Rekin ukąsił, ale tak się składał że myślałem że zjebie

0

Ale Balde się popsuł:/ w zeszłym sezonie widziałem go na żywo na CN to tak fajnie chodził w tym sezonie cień zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?