karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z drugiej strony to nie był kontratak mógł darować kwit, co nie zmienia faktu, że Gavi ma głowę do wślizgów głównie
0
To było wiadome:)) brawo Gavi
0
@damcio24 z tym Yamalem o nie wiadomo co się stało
2
Nie no ten Alonso biegający na skrzydle to mnie śmieszy fchui xdd
0
Alonso na lewym skrzydle? Xdd
4
Roberto to jest taki kasztan że masakra xd chłopa od 5 lat nie powinno być w klubie a on jest kapitanem
0
Dlaczego my mamy taki niefart i na ważne mecze wypada nam trzon pomocy? Roberto to to samo co Oriol tylko że z włosami
0
Jeśli Roberto zjebał Yamala za wybicie piłki i temu siadla psycha i zszedł to el Capitano powinien zostać wypie... w trybie natychmiastowym z tego zespołu
0
Kszawi wie że gramy w 10?
0
@Bunk420 przyjmował nie powinno być karnego
4
Przecież pierwszy ręką zagrał typ z Porto
0
Co jest jakieś czerwo było?
1
Gramy w 10? Gdzieś Yamal zaginął
0
Czy ja tam Alonso widziałem rozgrzewającego się?
0
Araujo kontuzja? Nikt się nie spodziewał
1
Czyli bronimy ehh
1
Uuu el Capitano wchodzi
0
@Destroyer_of_Worlds Duńczyk może na DM zagrać
0
Ehh żeby Araujo miał wyprowadzenie Christensena to byłby top topów
1
Dawać Ferminka!
0
Araujo pozazdrościł
0
Chociaż biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy sędziowania to karny fchui
5
O kurła Kounde co odjebal, szacun
0
Serio kszawi nie widzi, że Oriol jest dziś beznadziejny?
0
Bez sensu Felix
4
Ta kartka to jakiś żart
0
To łysy zaczął ładnie ehhh
3
Ale, że Gundo dał pile do przodu to ja w szoku :p dobrze może zejdzie z nich ciśnienie, niedobrze bo pewnie Porto przyciśnie
0
Wielki Rekin ukąsił, ale tak się składał że myślałem że zjebie
0
Ale Balde się popsuł:/ w zeszłym sezonie widziałem go na żywo na CN to tak fajnie chodził w tym sezonie cień zawodnika