karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojoj chyba po de jongu w tym meczu
1
@TR3YWAY śmieszne jest wypominanie 9tce, że nie dotyka piłki, trzeba mieć lotny umysł
0
@DonAndresFCB taki odruch jak sie wie, że pachołki na liniach stoją:p
0
Nasi rozkminili, że sędziowie często się mylą na korzyść drużyny w białych strojach, chytrze
0
@Rewolucja123 serio madryckie pustaki nie wiedzą, że sędzia gwiżdże trzy razy (krotki, krótki, długi) kończąc połowę/mecz?
7
@Aragorn33 typowi francuscy inżynierowie
3
@Lionel_Messi10 fajnego mają wujasa
2
@MattCobosco jakie zawahał? xd sędziowie tak gwiżdżą najpierw jeden raz po chwili drugi
1
@norbi77 ooo jak boli o jaaak boli :(
5
@mekston Messi-Tello-Cuenca
0
@AmigoBlancos pewnie nic poważnego, po prostu stwierdzą, że zwykły kibic realu i puszczą do domu
2
Komentarz usunięty
1
@tristan87 kolejna bramka z klaty do kolekcji :P
0
tak swoją drogą to tam nie było 5min doliczonych najpierw a po kontuzji pana murzyna dorzucili jeszcze dwie?
0
@Rewolucja123 eee słabo :( nie będzie dużo zawieszenia
0
szkoda, że szopen jeszcze nie wcisnął tego w 97minucie
1
@barcelonaLM wyglądało, że pojechał sędziemu :)) więc powinno się skończyć na kilku meczach
0
@Sewren122 nie wiem, ale cieszę się, że to zrobił :D i jeszcze piękny Anglik z czerwem
1
jednak było warto włączyć :D
2
dawać jeszcze po mordach się walić i zawieszenia na 3 miesiące
1
Manzano mistrz, odkupił winy
0
ale miał meczówe na nodze
0
dobra niech nie dają powtórki, nienawidzę takich rzeczy oglądać
1
ojojoj coś tam grubego się stało
0
nic mi te linie nie powiedziały
0
juz tam w paincie nanoszą kreski
0
jeszcze żeby kwita dał brzydalowi za prowokacje :P
0
nie ma spalonego przypadkiem?
1
@Culer9002 jeśli płacze i przegrywa to oczywiście :)
0
eh eh odpalać czy nie odpalać?