0

@michal26 oj odklejka na dobranoc, oczywiście, że Kane jest lepszym zawodnikiem (na przestrzeni tych dwóch sezonów) Lewym to się zachwycamy jak cos strzeli albo prosto poda, a tak to wyzywanie od drewna (słusznie), chłop ma przez większość meczów problem z przyjęciem piłki, playmaker z niego żaden, czasem próbuje zagrać wielką 10tke i schodzi po piłkę (ostatnio rzadziej, ale wcześniej nam Xavi mówi że woli jak Lewy gra wyżej) i nic z tego nie wynika, technika i cechy rozgrywania nie do porównania, bez zająknięcia wymienilbym Polaka na Anglika, Kane jest głupi (albo przywiązany do barw) że tak późno opuścił Totki, odnalazłby się w każdym topowym zespole i z nim zdobył parę trofeów... No i pecha ma też olbrzymiego, bo akurat urodziła się Xabineta
PS To tak jak kiedyś porównywanie, że Krysztianu jest lepszy bo zdobył Euro a Messi nie ma Copy

0

Żenada, przez cały mecz grać 11 na 10 i ledwo to 1-0 ugrać, niech podjedza na święta bo następny mecz będzie "delikatnie" trudniejszy

0

Dlaczego oni nie rozszerzają tego Las Palmas, przecież oni grają w 10 i zawężają środek

3

@Cvzx a dziś strzelił prawidłową bramkę i dzięki niemu bramkarz wyleciał:p

1

Trzeba tu ze 3 strzelic bo ta parówa nas przekręci

0

Ehh już tu 2-3 powinno być i zmiany w drugiej połowie

0

@DJ6 przecież na powtórce widać że obrońca dotyka

0

@JaCules1211 też tak uważam, ile takich sytuacji było że ktoś sobie stał na spalonym a po chwili brał udział w akcji i nic takiego się nigdy nie gwizdało

0

@JarMario no pojebane, bo Lewy nie dotknął ale to piłkarz Las Palmas "podaje" do Raphy więc tu wszystko powinno być ok, nikogo przecież nie absorbował, obrońca z Lewym się przepychał, dla mnie wał

1

Co bramkarz odjebal xdd

0

@joloskyy ale jakby Lewy dotknął to by nie było :)))

0

Chyba nie dotknął no aj szkoda wielka

0

Lewy nie dziobnal tego?

0

Hahahaha cooooo?

1

Co tam wypatrzyli niby

0

Fajna akcyjka od samego początku :))

0

0

@ranger3120 co za chory pojeb robi mecze z samego rana? Ja mam na 14 tylko na końcu województwa i trzeba 2h jechać :/ i po co kupować za małe korki:p

2

@tristan87 Arturek mógł przyjmować zamiast próbować wybijać, choć efekt mógłby być ten sam, bo piłka na głowie kręta podskoczyła na pół metra, większy błąd Żewłakowa, który przy takiej murawie podaje w światło

1

@Arden a później że chłopak nie ma liczb, jak na takie lebiody trafia, natomiast taki Busi ma +1 asyst za bramkę Messiego z Realem z LM :p

0

@Emhyr Messi wrócił do repki po ogłoszeniu, że odchodzi, jakoś nikt tam mu tego nie wypomina, że jest niesłowny

0

@koksik2700 no właśnie siłowni to w tym domu na pewno nie ma :(

2

@norbi77 ze ściany zerka

3

@IronSanHybrid a Pan Jezus patrzy

0

@ShawnC czy ja wiem? Okulary bon-bon od murzyna na plaży 8eurasow :p

0

@LukaszFan był jeden celny w drugiej połowie dogrywki na sam koniec

0

Jak to karny dla Walii

0

@Emhyr xd co bydło się splakało za rainbowa

5

@Faro niech on już wróci

0

@creativeopinion w nocy ale z niedzieli na poniedziałek a nie w trakcie imprezy :))
Poza tym pytałem ludzi, którzy mają w innych bankach konta i nigdy nie mieli takich problemów, nie wspominając o ciągłych informatycznych wpadkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?