karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 oj odklejka na dobranoc, oczywiście, że Kane jest lepszym zawodnikiem (na przestrzeni tych dwóch sezonów) Lewym to się zachwycamy jak cos strzeli albo prosto poda, a tak to wyzywanie od drewna (słusznie), chłop ma przez większość meczów problem z przyjęciem piłki, playmaker z niego żaden, czasem próbuje zagrać wielką 10tke i schodzi po piłkę (ostatnio rzadziej, ale wcześniej nam Xavi mówi że woli jak Lewy gra wyżej) i nic z tego nie wynika, technika i cechy rozgrywania nie do porównania, bez zająknięcia wymienilbym Polaka na Anglika, Kane jest głupi (albo przywiązany do barw) że tak późno opuścił Totki, odnalazłby się w każdym topowym zespole i z nim zdobył parę trofeów... No i pecha ma też olbrzymiego, bo akurat urodziła się Xabineta
PS To tak jak kiedyś porównywanie, że Krysztianu jest lepszy bo zdobył Euro a Messi nie ma Copy
0
Żenada, przez cały mecz grać 11 na 10 i ledwo to 1-0 ugrać, niech podjedza na święta bo następny mecz będzie "delikatnie" trudniejszy
0
Dlaczego oni nie rozszerzają tego Las Palmas, przecież oni grają w 10 i zawężają środek
3
@Cvzx a dziś strzelił prawidłową bramkę i dzięki niemu bramkarz wyleciał:p
1
Trzeba tu ze 3 strzelic bo ta parówa nas przekręci
0
Ehh już tu 2-3 powinno być i zmiany w drugiej połowie
0
@DJ6 przecież na powtórce widać że obrońca dotyka
0
@JaCules1211 też tak uważam, ile takich sytuacji było że ktoś sobie stał na spalonym a po chwili brał udział w akcji i nic takiego się nigdy nie gwizdało
0
@JarMario no pojebane, bo Lewy nie dotknął ale to piłkarz Las Palmas "podaje" do Raphy więc tu wszystko powinno być ok, nikogo przecież nie absorbował, obrońca z Lewym się przepychał, dla mnie wał
1
Co bramkarz odjebal xdd
0
@joloskyy ale jakby Lewy dotknął to by nie było :)))
0
Chyba nie dotknął no aj szkoda wielka
0
Lewy nie dziobnal tego?
0
Hahahaha cooooo?
1
Co tam wypatrzyli niby
0
Fajna akcyjka od samego początku :))
0
@MesQueUnClub_87 tak.
0
@ranger3120 co za chory pojeb robi mecze z samego rana? Ja mam na 14 tylko na końcu województwa i trzeba 2h jechać :/ i po co kupować za małe korki:p
2
@tristan87 Arturek mógł przyjmować zamiast próbować wybijać, choć efekt mógłby być ten sam, bo piłka na głowie kręta podskoczyła na pół metra, większy błąd Żewłakowa, który przy takiej murawie podaje w światło
1
@Arden a później że chłopak nie ma liczb, jak na takie lebiody trafia, natomiast taki Busi ma +1 asyst za bramkę Messiego z Realem z LM :p
0
@Emhyr Messi wrócił do repki po ogłoszeniu, że odchodzi, jakoś nikt tam mu tego nie wypomina, że jest niesłowny
0
@koksik2700 no właśnie siłowni to w tym domu na pewno nie ma :(
2
@norbi77 ze ściany zerka
3
@IronSanHybrid a Pan Jezus patrzy
0
@ShawnC czy ja wiem? Okulary bon-bon od murzyna na plaży 8eurasow :p
0
@LukaszFan był jeden celny w drugiej połowie dogrywki na sam koniec
0
Jak to karny dla Walii
0
@Emhyr xd co bydło się splakało za rainbowa
5
@Faro niech on już wróci
0
@creativeopinion w nocy ale z niedzieli na poniedziałek a nie w trakcie imprezy :))
Poza tym pytałem ludzi, którzy mają w innych bankach konta i nigdy nie mieli takich problemów, nie wspominając o ciągłych informatycznych wpadkach