15

I Walker też jak Araujo położył rękę na męczenniku a ten o dziwo nie padł

0

Jakby oni próbowali oddawać jakiekolwiek strzały to coś by pewnie wpadło a to klepando

0

Anczelot zawsze wygląda jakby coś zajebał i tak zerka czy nikt się nie skleił xd

0

Oj ryży ryży mogłeś zamknąć

0

@michal26 i Araujo w Paryżu

0

W pierwszym meczu brameczki z dystansu a teraz chcą wejść do bramki

0

Jakby tak się skończyło to kto gorszy? Klopp, Kszawi czy Pep?

2

Po pierwszych meczach Barca, Arsenal, City, Atleti miało być... Zero zdziwienia jeśli będzie dokładnie odwrotnie

1

No skoro decyzje sędziowskie (karny na Gundo) pomagają romantykom futbolu to wiadomo, że ueafa będzie zadowolona

4

O jeszcze niedawno "musi zostać" "on jest nasz, ile ma pasji w sobie" "oby Lapcio to ogarnął" a teraz wyebać, zapomnieć, cóż za nietypowe zjawisko na La Bambie, nowe, nie znałem

0

@tomek8756 w takich momentach nawet lodzik od żony/dziewczyny/koleżanki/kochanki nie pomaga :( tylko czas jest w stanie załagodzić rany

0

@Emhyr ale mówimy i szlugach czy substytutach typu elektryki? Bo wg mnie fchuuuui młodych ludzi je pali, zwykle papierosy mniej

0

@jacobFCB a to oni nonstop są w sprincie? Wydaje mi się, że po prostu Barca ma problem w obronie, złe przesuwanie i przekazywanie krycia

0

@abram3k bo jest, ale w grze 1na1, zjada fizycznie każdego napastnika ale co podkreślam od dawna ma bardzo słabe wyprowadzenie piłki, ludzie porównują Cubarsiego do Puyola, a dla mnie to właśnie Araujo ma jego styl czyli waleczność i gra 1na1, a młodziak to bardziej Pique opanowanie, dobre ustawienie i rozgrywanie

0

@Muevertigo no chłop nie wygląda jakby miał wysokie IQ poza tym boiskowym

0

Nie oglądam innych meczów niż Barcy, może ktoś mi powiedzieć czy teraz tak się broni? Że tworzy się strefy i zostawia po kilka metrów wolnej przestrzeni przeciwnikom? Mnie osobiście mega irytują jak ktoś dostaje piłkę nawet tyłem i ma 2tygodnie żeby się z nią odwrócić i rozpędzić, tak się teraz gra? "Za moich czasów" to się biegało za swoim zawodnikiem za rękę

1

@NeroTFP1 to zazdroszczę, sam już myślałem że jestem wyzuty z uczuć a przychodzi taka porażka i człowiek chodzi rozjebany od wczoraj

0

@Pedri16Future no fajnie, który co dał? złudną nadziieję? wolałbym 0-0 a nawet 0-1 w pierwszej połowie i gre 11 na 11

5

@Comentateiro pisałem już o tym, że on w ogólnie nie powinien się brać za rozgrywanie, od tego powinnismy miec pomocnikow, którzy wlasnie sie bali brać odpowiedzialnosci na swoje bary

29

a ja się z nim zgodzę tutaj i pisałem o tym już wcześniej, że właśnie w wielu meczach na styku pojawiają się decyzje, które nas krzywdzą (mowa o karnym na Gundo, czy właśnie przytoczone mecze z Interem czy Bayernem), w drugą stronę to by temat był grillowany przez kolejne 15lat jak mecz z Chelsea

0

@Bartex1981 nie radziliśmy sobie za bardzo z rozegraniem nawet 11 na 11, strzeliliśmy bramkę ale to psg miało przewagę na boisku, później tylko jeszcze bardziej się podkręcili

0

mnie najbardziej wkurza fakt, że Araujo przez te 30min brał się za nieudolne rozgrywanie, a to powinno być zadanie pomocników i to oni są mocno zaangażowani w stratę jednego zawodnika

9

zahacza kolanem o lewą stopę Gundo powodując upadek, karny jak uj,(brak varu w tej sytuacji to jawny skandal) szkoda, że kolejny raz kiedy wynik jest na styku sędzia ZAWSZE podejmuje decyzję, która nas krzywdzi a potem słychać "co tam sędzia, jakby zagrali lepiej blablabla" a jakbyśmy zagrali dokładnie tak samo a sędzia nas nie dymał to wynik byłby inny

0

@Kuba_1 w sensie co?

1

@krol211 pewnie dałby i czerwo i karnego

3

@Chlebek23391 jak Gundo musnął słupek to darłem już ryja, później strzaał Lewego z lewej, 'karny' na Gundo, zjebanie akcji przy chyba 4 na 2/3 przez Lewusa, dało się tam coś wcisnąć, olbrzymia szkoda, ja tam wierzyłem do końca, nawet jak na tablicy było 1-4

1

@Janek365 najlepsze, że 10na 11 tam można było z 2 bramki strzelić

1

@RosjaninBut to się zajmij i skończ pierdo...

1

Najgorsze, że dali nadzieję... :((

2

Ile już wykręcił tych bączków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?