karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
I Walker też jak Araujo położył rękę na męczenniku a ten o dziwo nie padł
0
Jakby oni próbowali oddawać jakiekolwiek strzały to coś by pewnie wpadło a to klepando
0
Anczelot zawsze wygląda jakby coś zajebał i tak zerka czy nikt się nie skleił xd
0
Oj ryży ryży mogłeś zamknąć
0
@michal26 i Araujo w Paryżu
0
W pierwszym meczu brameczki z dystansu a teraz chcą wejść do bramki
0
Jakby tak się skończyło to kto gorszy? Klopp, Kszawi czy Pep?
2
Po pierwszych meczach Barca, Arsenal, City, Atleti miało być... Zero zdziwienia jeśli będzie dokładnie odwrotnie
1
No skoro decyzje sędziowskie (karny na Gundo) pomagają romantykom futbolu to wiadomo, że ueafa będzie zadowolona
4
O jeszcze niedawno "musi zostać" "on jest nasz, ile ma pasji w sobie" "oby Lapcio to ogarnął" a teraz wyebać, zapomnieć, cóż za nietypowe zjawisko na La Bambie, nowe, nie znałem
0
@tomek8756 w takich momentach nawet lodzik od żony/dziewczyny/koleżanki/kochanki nie pomaga :( tylko czas jest w stanie załagodzić rany
0
@Emhyr ale mówimy i szlugach czy substytutach typu elektryki? Bo wg mnie fchuuuui młodych ludzi je pali, zwykle papierosy mniej
0
@jacobFCB a to oni nonstop są w sprincie? Wydaje mi się, że po prostu Barca ma problem w obronie, złe przesuwanie i przekazywanie krycia
0
@abram3k bo jest, ale w grze 1na1, zjada fizycznie każdego napastnika ale co podkreślam od dawna ma bardzo słabe wyprowadzenie piłki, ludzie porównują Cubarsiego do Puyola, a dla mnie to właśnie Araujo ma jego styl czyli waleczność i gra 1na1, a młodziak to bardziej Pique opanowanie, dobre ustawienie i rozgrywanie
0
@Muevertigo no chłop nie wygląda jakby miał wysokie IQ poza tym boiskowym
0
Nie oglądam innych meczów niż Barcy, może ktoś mi powiedzieć czy teraz tak się broni? Że tworzy się strefy i zostawia po kilka metrów wolnej przestrzeni przeciwnikom? Mnie osobiście mega irytują jak ktoś dostaje piłkę nawet tyłem i ma 2tygodnie żeby się z nią odwrócić i rozpędzić, tak się teraz gra? "Za moich czasów" to się biegało za swoim zawodnikiem za rękę
1
@NeroTFP1 to zazdroszczę, sam już myślałem że jestem wyzuty z uczuć a przychodzi taka porażka i człowiek chodzi rozjebany od wczoraj
0
@Pedri16Future no fajnie, który co dał? złudną nadziieję? wolałbym 0-0 a nawet 0-1 w pierwszej połowie i gre 11 na 11
5
@Comentateiro pisałem już o tym, że on w ogólnie nie powinien się brać za rozgrywanie, od tego powinnismy miec pomocnikow, którzy wlasnie sie bali brać odpowiedzialnosci na swoje bary
29
a ja się z nim zgodzę tutaj i pisałem o tym już wcześniej, że właśnie w wielu meczach na styku pojawiają się decyzje, które nas krzywdzą (mowa o karnym na Gundo, czy właśnie przytoczone mecze z Interem czy Bayernem), w drugą stronę to by temat był grillowany przez kolejne 15lat jak mecz z Chelsea
0
@Bartex1981 nie radziliśmy sobie za bardzo z rozegraniem nawet 11 na 11, strzeliliśmy bramkę ale to psg miało przewagę na boisku, później tylko jeszcze bardziej się podkręcili
0
mnie najbardziej wkurza fakt, że Araujo przez te 30min brał się za nieudolne rozgrywanie, a to powinno być zadanie pomocników i to oni są mocno zaangażowani w stratę jednego zawodnika
9
zahacza kolanem o lewą stopę Gundo powodując upadek, karny jak uj,(brak varu w tej sytuacji to jawny skandal) szkoda, że kolejny raz kiedy wynik jest na styku sędzia ZAWSZE podejmuje decyzję, która nas krzywdzi a potem słychać "co tam sędzia, jakby zagrali lepiej blablabla" a jakbyśmy zagrali dokładnie tak samo a sędzia nas nie dymał to wynik byłby inny
0
@Kuba_1 w sensie co?
1
@krol211 pewnie dałby i czerwo i karnego
3
@Chlebek23391 jak Gundo musnął słupek to darłem już ryja, później strzaał Lewego z lewej, 'karny' na Gundo, zjebanie akcji przy chyba 4 na 2/3 przez Lewusa, dało się tam coś wcisnąć, olbrzymia szkoda, ja tam wierzyłem do końca, nawet jak na tablicy było 1-4
1
@Janek365 najlepsze, że 10na 11 tam można było z 2 bramki strzelić
1
@RosjaninBut to się zajmij i skończ pierdo...
1
Najgorsze, że dali nadzieję... :((
2
Ile już wykręcił tych bączków?