karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrys218 kiedyś (z 10lat temu)były na allegro z Tajlandii po 100-150zl i były identyczne jak te ze sklepu Nike
1
@P33ck no to mam dobre wieści parę dni temu ogłosił że wraca :))
5
@LambiPL i wtedy Messi poszedłby na 5 :p to zabawa jak wybieranie najlepszego pieczywa na tiktoku, poza tym Pique miał zażyłe stosunki ze Zlatanem ;)
3
@LambiPL przecież on to robił w ciemno i nie wiedział jakie nazwiska się pojawią
0
Ten numer jest tak WIELKI, że ja bym go zastrzegł, dobrze że w tym momencie nikt nie biega z 10 na plecach, bo nie ma nikogo kto by na to zasługiwał
1
@Cvzx taaa pięknym miastem, a możesz tam wpaść na Męczennika, to już wolę Radom
0
@Murazor jestem zdania że nawet dwie pierwsze bramki z Markiem na bramce by nie padły
7
@MOLESTA no nie wiem, Messi u Valverde też był takim zawodnikiem
0
@ArcziArtt to dobrze bo "one fajne są, mówię Ci... najlepsze"
3
@Fake69 tylko że w postaw na milion często jest wiedza bezużyteczna, jakieś z dupy pytanie kogo jest więcej w Zimbabwe kobiet czy mężczyzn albo kto wg jakiegoś czasopisma ma ładniejszy nos
8
To niech szatnia zapiera... Lata po boisku tak, żeby pogonić to PSG, potem wygrać półfinał i na koniec walczyć do upadłego o uszaty puchar, wtedy pozostanie Kszawiego miałoby jakiś sens
2
@Dako o, no widzisz ja na przykład bym się wkur...ał i chciał zmiany takiego trenera
0
@TR3YWAY no i git, czyli jak nie pije w ogóle piwa to jutro wjeżdża jagerek :))
0
Co jest gorsze dla organizmu codzienne wypicie trzech piwek czy raz w tygodniu oebanie 0.7
0
@ArcziArtt masz tam dziewczynki z siusiaczkami?
0
@Emhyr a to w ogóle potwierdzone, że to on? Czy jakiś podobny typ, ktoś podpisał że Mesut i internet to podlapal?
9
@MateuszDoniec ja prostym informatykiem i na bank koszuleczka wjeżdża do kolekcji:))
7
@Roobo dla mnie top1 wyjazdowki te czarne ze złotym rakutenem
2
@abram3k uuu kolejna czarna, poprzednia była sztosem ta też wygląda fajnie
0
@tristan87 żyd w paski? Pasożyd
0
@NeroTFP1 najbardziej stresowy finał spośród 4 jakie oglądałem, myślicie, że dzisiaj sędzia by poczekał z gwizdkiem przy faulu bramkarza? W sensie Guily wtedy strzeliłby bramkę do pustej i Almunia zółta tylko zamiast czerwa?
1
@Donnie_Darko ostatnio próbowałem odpalić różowa pantera na win11 i nie poszło :((
1
@mekston wyścig ślimaków
0
@michal26 ale gdzie ja napisałem, że uważam, że Kane jest lepszy od Lewego jeśli chodzi o całokształt? Robercik to ścisła topka świata na 9tce, ograbiony z złotego balona w 2020, tylko tu własnie mamy wzorowo przeprowadzoną karierę, a u Anglika wręcz przeciwnie nie powinien się bawić w Tottiego (który notabene zdobył przez ponad 20 lat jedno mistrzostwo) tylko iść do jakiejkolwiek mocniejszej drużyny, uważam, że to nie Kane był problemem Tottenhamu tylko Tottenham problemem Kane'a jakkolwiek to brzmi
4
@michal26 teza jest, że z Lewym się wygrywa puchary a z Kanem nie, tylko że jeden gra przez większość kariery w lidze jednego zespołu, a drugi w średniaku najbardziej konkurencyjnej ligi świata
0
@BartqRKO no ja porównuje bo jeśli chodzi o całokształt kariery to bez porównania i tego nie neguje, oczywiście że Lewy był bardziej decydujący ale on grał w hegemonie w swojej lidze, 11 słownie jedenaście mistrzów z rzędu Bayernu, myślę że grając w Totkach ugralby dokładnie to samo co Kane, bo to jest po prostu średnia drużyna
0
@michal26 oj odklejka na dobranoc, oczywiście, że Kane jest lepszym zawodnikiem (na przestrzeni tych dwóch sezonów) Lewym to się zachwycamy jak cos strzeli albo prosto poda, a tak to wyzywanie od drewna (słusznie), chłop ma przez większość meczów problem z przyjęciem piłki, playmaker z niego żaden, czasem próbuje zagrać wielką 10tke i schodzi po piłkę (ostatnio rzadziej, ale wcześniej nam Xavi mówi że woli jak Lewy gra wyżej) i nic z tego nie wynika, technika i cechy rozgrywania nie do porównania, bez zająknięcia wymienilbym Polaka na Anglika, Kane jest głupi (albo przywiązany do barw) że tak późno opuścił Totki, odnalazłby się w każdym topowym zespole i z nim zdobył parę trofeów... No i pecha ma też olbrzymiego, bo akurat urodziła się Xabineta
PS To tak jak kiedyś porównywanie, że Krysztianu jest lepszy bo zdobył Euro a Messi nie ma Copy
0
Żenada, przez cały mecz grać 11 na 10 i ledwo to 1-0 ugrać, niech podjedza na święta bo następny mecz będzie "delikatnie" trudniejszy
0
Dlaczego oni nie rozszerzają tego Las Palmas, przecież oni grają w 10 i zawężają środek
3
@Cvzx a dziś strzelił prawidłową bramkę i dzięki niemu bramkarz wyleciał:p