karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co navas wywarł presję na mekambe mmmm
0
Od jakiegoś czasu mniej się interesuje piłką oglądam tylko Barcę, na tym Euro obejrzałem tylko ćwierćfinały i mam pytanie czy piłka nożna jest taka nudna? Czy to po prostu takie słabe euro
0
@michaleu nie wiele brakowało, duża dozą szczęścia pomogła
0
@kamiVeB i tak był wyautowany
0
@takisobiektos no Francja to kozaki straszne
9
Serio w tym kraju gdzie jest tylu techników musi grać taki placek na 9tce?
0
Ale Morata to jest drewniak
2
@AmigoBlancos każde symulowanie i gra na czas śmierdzi i jest do wyebania, nieważne kto to robi
1
@Remi70 dobrze, że Messi nie wiedział o tej zasadzie
0
@tristan87 parę asyst koledzy zabrali
0
@Kgorecki2500 żarcie lepsze niż w szpitalu ;) info z pierwszej ręki
0
@mekston a w drugą stronę? Czasami sprokurowany karny to jedyna ucieczka od straty bramki, patrz Suarez vs Ghana, ale uważam, że takie karne jak Lewego powinny być zabronione
0
@BartqRKO a w jaki sposób zawodnik jest zatrudniony w kadrze? Raczej nie ma umowę o pracę
1
@Sulimo redbull klasyk, ale jak nie chcesz mieć szybko rozeebanej wątroby to nie polecam, sam pije czystego, można z kolką a nawet... Z sokiem jabłkowym i jest o dziwo spoko
0
@sergio5 skąd takie info bo brzmi jak totalna głupota
2
Jak nadworny hejter repki stwierdzam, że szkoda że w takiej mocnej grupie byliśmy
1
@tbas to chyba chodzi o to, że będziemy mieli prawo do pierwokupu
2
:O co Jamal przyjął, ale mógł sam próbować kończyc
0
Fermin Riki Puć 2.0 biega jak kurczak bez głowy
0
w doliczonym czasie jeszcze minimum 3 minuty ukradzione przedłużaniem a sędzia kończy równiutko, niestety 2liga nie dla rezerw
1
@Sulimo co to jest nienadzko
4
Ej a tak serio były tu takie wariaty, które liczyły na jakiekolwiek punkty w tej grupie? Patriotyzm aż tak się rzuca na mózg?
0
można gdzieś obejrzeć skróty meczów Euro? na tvp całe mecze
0
@arasz1819 przecież już Arabia wyjaśniła
0
@KochamInieste na vistuli są zajebiste zwykle koszulki, trwałe i dobrze leżą jeśli masz trochę mięśnia to polecam te z elastanem
2
A mógł zostawić :p może by wpadla
20
@fart tak było byłem tym równaniem
1
@NeKenI wiem ¯\_(ツ)_/¯
1
@NeKenI w przybliżeniu 31
4
Haha Judę gentleman xdd